شناسه های محقق و نمایه تحقیق آنلاین شما در گوگل اسکلار
راهنمای شناسایی شناسه های مختلف محقق و نحوه تنظیم شناسه های محقق و همچنین مدیریت پروفایل تحقیق آنلاین شما.
در باره
ORCID
ادغام ORCID و RMS
شناسه نویسنده Scopus
محقق
نقل قول های من (Google Scholar)
شناسه حزب NLA
انتشارات (بررسی همتا)
بستر های نرم افزاری به اشتراک گذاری انتشارات آنلاین
پس باید چکار کنید؟
فرم درخواست پروفایل محقق
آنچه در این صفحه است …
Google Scholar “نقل قول های من”
چگونه می توانم برای My Citations در Google Scholar ثبت نام کنم
دنبال کردن نقل قول های من در Google Scholar
نگاهی گذرا به “استناد من” از Google Scholar
Google Scholar “نقل قول های من”
Google Scholar

نقل قول های محقق Google یک راه ساده برای نویسندگان فراهم می کند تا استناد به مقالات خود را پیگیری کنند. می توانید بررسی کنید که چه کسی به انتشارات شما ، استنادهای نمودار در طول زمان استناد می کند و چندین معیار استناد را محاسبه می کند. همچنین می توانید نمایه خود را عمومی کنید ، به طوری که هنگامی که افراد نام شما را جستجو می کنند ، به عنوان مثال ، richard feynman ، ممکن است در نتایج Google Scholar ظاهر شود.

شما می توانید گروه هایی از مقالات مرتبط ، فقط یک مقاله را به طور همزمان اضافه نکنید. و معیارهای استناد شما به صورت خودکار محاسبه و به روز می شوند زیرا Google Scholar استنادهای جدیدی را برای کار شما در وب پیدا می کند. می توانید لیست مقالات خود را به صورت خودکار به روز کنید یا به روزرسانی ها را خودتان مرور کنید ، یا در هر زمان به صورت دستی مقالات خود را به روز کنید.

چگونه می توانم برای My Citations در Google Scholar ثبت نام کنم
در Google Scholar ، بر روی My Citations کلیک کنید (در صورتی که قبلاً آن را ندارید ، باید یک حساب Google ایجاد کنید – می توانید در صورت تمایل با استفاده از آدرس ایمیل USC خود یک حساب Google ایجاد کنید)

نمایه خود را ایجاد کنید و انتشارات را از لیست پیشنهادی پیوند دهید

وقتی کار با افزودن مقاله به پایان رسید ، از شما می پرسد که وقتی داده های مقاله در Google Scholar تغییر می کند ، چه کاری انجام دهید. می توانید به روزرسانی های خود را به صورت خودکار در نمایه خود اعمال کنید ، یا می توانید از قبل آنها را بررسی کنید. در هر صورت ، همیشه می توانید به پروفایل خود بروید و با دستی تغییراتی ایجاد کنید.

نمایه شما تا زمانی که می خواهید آن را عمومی کنید ، خصوصی خواهد ماند. برای اینکه در نتایج جستجوی Google Scholar گنجانید ، باید نمایه خود را عمومی کنید و باید یک آدرس ایمیل تأیید شده در دانشگاه خود داشته باشید (آدرس های ایمیل غیر مؤسسه برای این منظور مناسب نیستند). برای این کار ، روی پیوند “ویرایش” در کنار “بدون تأیید ایمیل” کلیک کنید و آدرس ایمیل خود را اضافه کنید. نگران نباشید ، آدرس ایمیل شما در نمایه عمومی نمایش داده نمی شود.

دنبال کردن نقل قول های من در Google Scholar

نگاهی گذرا به “استناد من” از Google Scholar