گوشت کوب برقی جدید 98


ما به شما کمک خواهیم کرد تا یک مورد مناسب برای شما پیدا کنید
همه به گوشت کوب احتیاج دارند.

خرید یکی؟ این می تواند سردرد باشد. اگر مراقب نیستید ، با مخلوطری بیش از حد و دارای ویژگی هایی که هرگز از آنها استفاده نمی کنید ، تمام می شود یا یک گوشت کوب ارزان قیمت که خیلی بد عمل می کند ، باعث می شود سر شما چرخش یابد.

بنابراین قبل از خرید گوشت کوب ، باید برای خودتان به چند سوال پاسخ دهید.

از گوشت کوب برای چه چیزی استفاده خواهید کرد؟ اگر تازه می خواهید اسموتی میوه یا لرزش پروتئین ایجاد کنید ، به گوشت کوب برای خرد کردن یخ احتیاج ندارید. به همین ترتیب ، گوشت کوب countertop برای غذاهای گرم خیلی خوب کار نمی کند.
کدام سبک گوشت کوب را ترجیح می دهید؟ آیا ترجیح می دهید دنده ی کانتر ، یا میکسر دستی داشته باشید؟
چه ویژگی هایی برای شما مهم است؟ آیا می خواهید مواد غذایی را هنگام مخلوط کردن گرم کنید؟ آیا به اندازه یا سرعت خود اهمیت می دهید؟ اندازه کوزه مهم است؟
قیمت شما چیست؟ گوشت کوب ها می توانند 500 دلار به بالا بروند – قبل از شروع جستجو می دانید که چقدر حاضر هستید هزینه کنید.
البته ، حتی اگر می دانید چه چیزی را در گوشت کوب می خواهید ، این تضمین نمی کند که یک مورد مناسب را خریداری کنید. شما باید عناصر مختلفی برای آن در نظر بگیرید – وات موتور ، مواد ، طراحی پانل ، شکل شیشه و موارد دیگر.

این که شما یک تنقلات تناسب اندام ، جونیکی هاموس یا سرآشپز حرفه ای باشید ، یک گوشت کوب وجود دارد که برای شما مناسب است. بیایید آن را پیدا کنیم

(توجه: در حالی که ما تحقیقات خود را انجام داده ایم و محصولات ذکر شده در زیر را با دقت انتخاب کرده ایم ، این راهنمای خرید شامل لینک های وابسته ای است که در صورت خرید کالایی از آمازون ، ما از آن کمیسیون می گیریم.)

گوشت کوب برقی

ترکیبی از راه خود: چهار نوع مختلف گوشت کوب
غوطه وری / دستی
از نظر اندازه و شکل مشابه با تخم مرغ ها ، از گوشت کوب های غوطه وری برای مخلوط کردن مواد پخت مانند آرد و تخم مرغ استفاده می کنید. آنها همچنین برای سوپ ، غذای گرم و مقادیر کمی میوه یا سبزیجات عالی هستند.

قیمت
گوشت کوب های غوطه وری از 15 تا 30 دلار شروع می شوند.

طرفداران
استفاده آسان و تمیز
سبک وزن ، آسان برای ذخیره سازی
ارزان
به شما اجازه می دهد تا مستقیماً در یک ماهیتابه یا کاسه گوشت کوبید
منفی
برای مقادیر زیادی مواد غذایی مناسب نیست
نمی توان مواد سخت یا یخ را مخلوط کرد
مثالها عبارتند از:
Conair Cuisinart Smart Stick . این گوشت کوب شماره یک فروش در آمازون به دلیل ترکیبی از کیفیت و قیمت مناسب است. (از تاریخ 1/18/2016 ، قیمت آن 30.95 دلار است). موتور 2 سرعته 200 واتی دارای قدرت کافی برای بیشتر استفاده هاست و زیاد بلند نمی شود. برخی بند ناف کوتاه را فایده ای برای تمیز کردن آسان می دانند ، برخی دیگر احساس می کنند که بند ناف باید طولانی تر باشد زیرا ممکن است نیاز به پسوند داشته باشد. شایع ترین شکایت مربوط به ضمانت 1 ساله است که هزینه حمل و نقل را پوشش نمی دهد.

یک جایگزین دیگر ، KitchenAid KHB2352CU 3 Speed ​​Hand Blender نیز با قیمت مناسب (49.82 دلار با 4 پیوست از تاریخ 18/1/2016) و دارای یک موتور کمی قوی تر (216 وات) با 3 تنظیم سرعت است. دو فنجان قابل اتصال برای مخلوط کردن آجیل و نوشیدنی های آبکی مناسب است و همراه با جوش شیرینی خامه ای یا تخم مرغ است. اکثر آنها همچنین احساس می کنند که سیاست بازگشت منصفانه است. در قسمت پایین ، برخی انتظار دارند از مخلوط كننده ای استفاده كنند كه بخاطر فنجان قابل تعویض بتواند اسموتی را تحمل كند ، اما واقعاً برای این كار ساخته نشده است. برخی از آنها همچنین در مورد خاموش شدن اتصالات گوشت کوب مشکل دارند زیرا به نظر می رسد وقتی واقعاً اینگونه نیست ، ضمیمه می شود ، بنابراین قبل از پیچیدن اطمینان حاصل کنید که وقتی پیوست آن را پیچیده اید ، کلیک کنید.

تک خدمت / شخصی
با وجود پارچ به اندازه 8 تا 20 اونس ، گوشت کوب های شخصی برای تهیه اسموتی یا لرزش صبحانه مناسب هستند. برخی از گوشت کوب های شخصی مانند Magic Bullet به گونه ای طراحی شده اند که می توان از پارچ به عنوان یک فنجان استفاده کرد.

قیمت
گوشت کوب های شخصی از 20 تا 30 دلار شروع می شوند

طرفداران
به راحتی ذخیره می شود
گلدان های قابل حمل برای کارایی هنگام مخلوط کردن صبحانه مخلوط می شوند
آسان برای استفاده
منفی
برای مشاغل مخلوط بزرگتر در نظر گرفته نشده است
با توجه به اندازه کوچک آنها می تواند شگفت آور باشد
تمیز کردن ممکن است دشوار باشد
مثال ها:
کشتی Magic Magic Bullet 1701 با اجزای smorgasbord شامل 2 تیغه ، 2 لیوان ، 2 عدد درب بسته ، 2 عدد دریچه دریچه دار و یک کتاب دستور العمل. غیر از شناخت برند ، اصلی ترین چیزی که برای آن پیش بینی شده است ، قیمت (55.86 دلار از تاریخ 18/18/2016) است. فنجان های قابل تعویض ، طراحی ساده و تمیز کردن آسان بزرگترین نقاط فروش هستند ، اگرچه این موارد البته برای این نوع گوشت کوب جهانی هستند. همچنین بسیار سریع کار می کند و برای استفاده کوتاه در نظر گرفته شده است. (در طرف تلنگر ، اجرای موتور بیش از حد طولانی می تواند باعث سوختن آن شود.)

از دستگاه کوچک انتظار جادوی واقعی را نداشته باشید. به خاطر داشته باشید موتور 250 وات Magic Bullet همیشه یخهای شما را خرد نمی کند: بسیاری توصیه می کنند به جای آن از میوه یخ زده استفاده کنند. در حالی که این دستگاه به خوبی به عنوان چرخ قهوه کار می کند ، حداقل به مایعات اضافه شده برای بیشتر موارد دیگر نیاز دارد. به خاطر داشته باشید که مهر و موم حلقه فقط به یک روش می رود. با روش دیگر ، به طور موثر کار نمی کند.

یک جایگزین گران تر ، Nutri Ninja ، دارای موتور بسیار قدرتمندتری (1000 وات) است ، اما همچنین هزینه کمی کمی بیشتر (107.94 دلار از تاریخ 18/18/2016) دارد. موتور می تواند تقریباً با تمام آنچه شما از این نوع دستگاه انتظار دارید ، یخ را کنترل کند. این می تواند دانه های توت فرنگی و غیره را تجزیه کند ، اما شما برای رسیدن به آنجا باید یک دقیقه یا بیشتر آن را اجرا کنید ، و نباید انتظار داشته باشید که آنها کاملاً خمیر شوند. ضمانت ماندگاری و 60 روز بازگشت سیاست به این معنی است که شکایات خیلی رایج نیست ، اما برخی از مشتریان مشکلات نشتی دارند و این محصول گهگاه تحت قدرت موتور خود شکسته می شود.

کانتر / متداول
مدل های countertop که به طور مرتب از مخلوط های آسیاب استفاده می شوند دارای پارچ به اندازه 48 تا 72 اونس هستند. این دستگاه ها همه کاره و چند منظوره هستند ، برای همه چیز از خرد کردن گرفته تا سنگ زنی گرفته تا مخلوط کردن مفید هستند. برخی از گوشت کوب های کانتر ممکن است مخازن پارچ دوتایی برای خرد کردن یخ یا قطعات آبمیوه گیری برای اسموتی ها داشته باشند.

قیمت
گوشت کوب های Countertop با 40 تا 60 دلار شروع می شوند

طرفداران
می توان برای انواع مختلفی از مشاغل مخلوط (خرد کردن یخ ، ساخت میلک لک ، خرد کردن سبزیجات ، مخلوط کردن سالسا و غیره) استفاده کرد
مفید برای مشاغل بزرگتر
منفی
با صدای بلند
به فضای خالی و فضای ذخیره سازی قابل توجهی احتیاج دارد
تمیز کردن سخت تر از دستی و شخصی است
مدل های رده بالاتر بسیار گران هستند
مثال ها:
جام اسموتی Oster Pro 1200 Blender Plus . از تاریخ 1/18/2016 ، این هزینه فقط 66.87 دلار است و با 1200 وات ، می توانید انتظار داشته باشید که از هر دستی و شخصی که قبلاً در قدرت ذکر کردیم ، بهتر عمل کند. مطمئناً آزمایش خرد کردن یخ را پشت سر می گذارد. یک فنجان اسموتی شخصی قابل اتصال به معنای آن است که می تواند به عنوان یک گوشت کوبنده شخصی دو برابر شود و تیغه ها برای تمیز کردن نسبتاً آسان از ظرف جدا می شوند. این پایگاه هنوز هم نسبتاً بزرگ است ، و آن را سخت تر از دستی یا شخصی می کند ، اما برای گوشت کوب countertop کوچک است. ظرف شیشه ای درجه یک و محکم اما سنگین است. موتور بسیار قدرتمند اما بلند است و برای اطمینان از اینکه وی در سراسر پیشخوان شما لرزش ندارد ، می توانید گوشت کوب را نگه دارید.

سیستم آشپزخانه نینجا مگا به احتمال زیاد نزدیکترین شما به یک گوشت کوب حرفه ای بدون خرید یک دستگاه می باشد. موتور 1500 وات آن قادر است یخ ها ، میوه های یخ زده و دانه ها را با سهولت خرد کند و با تعدادی اتصالات مختلف حمل می کند که آن را به ظرفیت همه چیز از خمیر ورز دهنده گرفته تا خرد کردن مواد غذایی جامد مجهز می کند. این یک وسیله فوق العاده محکم است و ضمیمه هایی مانند فنجان اسموتی علاوه بر هر آشپزخانه ای عالی هستند.

بزرگترین مشکل سیستم مگا آشپزخانه این است که با وجود همه ی لوازم جانبی یک فضای فضا به خود می گیرد – اگر یک آشپزخانه کوچک دارید ، شاید جایی برای آن نداشته باشید. همچنین همانطور که انتظار دارید موتور بسیار بلند باشد. همچنین اگر قبلاً از یک پردازنده غذای اختصاصی استفاده کرده اید ، لوله تغذیه در اتصال به پردازنده آن ممکن است ناامید کننده باشد. این هزینه در آمازون 229 دلار (از تاریخ 18/1/2016) است.

به گوشت کوب جدید نیاز دارید؟
اگر به یک گوشت کوب تجاری نگاه می کنید ، باید پول برای سوختن داشته باشید. این دستگاه های با کارایی بالا با موتورهای قدرتمند ، تیغه های با کیفیت بالا و (معمولاً) پارچ های عظیم خالی می شوند.

قیمت
گوشت کوب های تجاری از 100 تا 300 دلار شروع می شوند

طرفداران
بسیار متنوع
کیفیت بالا
موتور / تیغه های قدرتمند
منفی
گران
اندازه بزرگ ، ذخیره سازی را دشوار می کند
برخی از مدل ها برای استفاده پیچیده هستند
مثال:
Waring (MX1000XTX) گوشت کوب 64 تجاری – سری Xtreme سلام . موتور 3.5 اسب بخار (2600 وات) موتور را با سرعت 20،000 دور در دقیقه پره ها می چرخاند ، یخ ها را در عرض چند ثانیه به پودر تبدیل می کند و بذر توت و همچنین گوشت کوب را می شکند. (شکستن آنها بیشتر به نوعی آسیاب نیاز دارد). موارد بسیار کمی وجود دارد که نمی توانید ظرف چند ثانیه گوشت کوبید. به عنوان گوشت کوب تجاری ، این گونه طراحی شده است که بیش از 100 اسموتی در روز بسازد. تنها افت نزولی عمده قیمت (299.06 دلار از تاریخ 18/18/2016) است. همچنین برای مصرف کنندگان طراحی نشده است ، بنابراین برخی ممکن است آن را غیرقابل توجه بدانند و مطمئناً بسیار ، بسیار بلند است. به عنوان گوشت کوب تجاری ، فاقد پیوست های تخصصی است و برای پاکسازی آسان طراحی نشده است.

اجزای گوشت کوب عالی
شما فهمیدید که کدام نوع گوشت کوب را می خواهید ، اما هنوز تمام نشده است. در مرحله بعد ، باید در مورد مشخصات گوشت کوب فکر کنید. موارد زیر را در نظر بگیرید:

مواد پارچ
ظروف گوشت کوب به طور کلی از پلی کربنات شیشه ای یا با درجه بالا (پلاستیک) ساخته می شوند ، البته برخی از گوشت کوب های تجاری ممکن است دارای پارچ های فلزی باشند. برخی مدلهای جدید همچنین از پارچهای ساخته شده از کوپلیستر استفاده می کنند ، ماده ای مشابه پلی کربنات اما عاری از BPA شیمیایی. پلاستیک معمولاً ارزانترین گزینه است ، در حالی که فلز گران ترین است.

در اینجا بیشتر در مورد انواع مختلف پارچها صحبت می کنیم .

صفحه کنترل
چهار نوع کنترل پنل وجود دارد ، و کدام یک را که استفاده می کنید کاملاً به عهده شماست:

صفحه لمسی
دکمه
شماره گیری
تعویض
توجه داشته باشید که پنل های تاچ پد ساده ترین کار را تمیز می کنند ، در حالی که پانل های دکمه ای سخت ترین هستند و تمایل به خراب شدن پس از استفاده طولانی دارند. کنترل های شماره گیری و کنترل های سوئیچ در جایی در وسط قرار می گیرند.

موتور
باور کنید یا نه ، بسیاری از مزایای استفاده از موتور اسب بخار / گوشت کوب مخلوط کردن ، کرک بازاریابی است. در حالی که بدیهی است که شما یک تفاوت را در مقایسه با میکسرهای 200 و 2000 وات مشاهده می کنید ، اما معمولاً تفاوت قابل ملاحظه ای بین ، مثلاً گوشت کوب 2000 وات و 1800 وات وجود دارد. اینکه موتور چقدر توانایی استفاده از آن را دارد و همچنین طراحی تیغه و ظرف آن نیز از عوامل مهم است.

تنظیمات سرعت
بسته به نوع مخلوطمی که خریداری کرده اید ، ممکن است فقط با یک انتخاب از پیش تنظیم کننده ها (به عنوان مثال ، اسموتی ، سوپ ، شیرخشک) به یک تنظیم سرعت تنها یا به بالای شانزده دسترسی داشته باشید. گوشت کوب های با سرعت متغیر همچنین در دو نژاد عرضه می شوند:

یک موتور کنترل شده از ریزپردازنده
یک موتور کنترل دستی
حالت اول بهترین انتخاب است ، زیرا امکان کنترل دقیق تر فرایند اختلاط را فراهم می کند.

ضمانتنامه
هنگام خرید گوشت کوب به گارانتی سازنده توجه داشته باشید – این نشان می دهد که بلندتر از چه مدت انتظار می رود. به طور کلی ، دستگاه های رده بالا به مدت 6 سال یا بیشتر پوشش داده می شوند ، در حالی که گوشت کوب های کم مصرف بندرت دارای ضمانت هایی هستند که بیش از یک سال عمر می کنند.

اندازه
قبل از خرید گوشت کوب از آنچه آشپزخانه شما به نظر می رسد ، استفاده کنید. برخی از مدل ها ممکن است فضای ذخیره و فضای خنک کننده بیشتری را از آنچه انتظار دارید ، به خصوص مدل هایی که دارای پارچ های چندگانه هستند ، داشته باشند. آنچه را که از گوشت کوب استفاده می کنید بیش از حد در نظر بگیرید – اگر فقط خود را برای صرف صبحانه درست می کنید به یک پارچ 60 اونسی احتیاج ندارید.

نام تجاری
نام تجاری کند ماده – به حد. در اکثر موارد ، بهتر است از یک مارک شناخته شده خریداری کنید و نه بهار برای مدل بدون نام (اما نه همیشه). اگر گوشت کوب شما توسط هر یک از شرکت های زیر ساخته شده است ، نشانگر کیفیت خوبی است:

تزیین مشکی
BlendTec
برویل
Cuisinart
ساحل همیلتون
وسایل آشپزخانه
نینجا
استر
ویتامیکس
حمل و نقل
البته همیشه بهتر است که تصمیم خود را بیشتر از بررسی های تجاری انجام دهید تا فقط با نام تجاری.

توابع اضافی
ویژگی های اضافی مانند مخزن یخ ، اجزای آبمیوه گیری ، یک عنصر گرمایش یا چندین پارچ می تواند نقاط فروش خوبی باشد – البته مطمئناً در واقع از آن زنگ ها و سوت های اضافی استفاده خواهید کرد.

می خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید؟
به راهنماهای خرید دیگر ما نگاهی بیندازید:

گوشت کوبنده های Oster Versa

ترکیب گوشت کوب / پردازنده

برای لرزش پروتئین

برای خرد کردن یخ

انتخاب بین شیشه ، پلاستیک و شیشه های فلزی

مخلوط کردن بودجه

برای هوموس

باتری کار می کند

برای غذای کودک

98ذخیره کنید
پست های محبوب پستهای اخیر
گوشت کوب خردکننده یخ
بهترین گوشت کوب برای خرد کردن یخ

بهترین گوشت کوب باتری – بهترین انتخاب های بی سیم ما
بهترین گوشت کوب های باتری

شیشه در مقابل شیشه گوشت کوب پلاستیک
شیشه ، پلاستیک یا فلز: کدام مواد پارچ بهترین است؟

بهترین گوشت کوب برای پروتئین های لرز
بهترین گوشت کوب برای پروتئین لرز چیست؟

بهترین گوشت کوب برای کمتر از 50 دلار
بهترین مخلوط های زیر 50 دلار

بهترین گوشت کوب برای ساخت Hummus
بهترین گوشت کوب ها برای Hummus کدامند؟

بهترین دسته کوچک موسیقی جاز پردازنده گوشت کوب
چه چیزی را باید در گوشت کوب ترکیبی / پردازنده مواد غذایی جستجو کنید؟

بهترین گوشت کوب مواد غذایی کودک
یافتن بهترین گوشت کوب های کودک

وضعیت حفاظت DMCA.com
ما گوشت کوبان را دوست داریم کپی رایت © 2020.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>