گربه جدید خود را: چرا 24 ساعت اول بسیار مهم است ؟

[ad_1]

قفس کوچک بود اما مردم خوب و ببر احساس امن است. او تغذیه petted به طور منظم و مرتب است. هنوز آن را صفحه اصلی. ببر شده بود ‘صفحه اصلی’ و هنوز هم تا به حال خاطرات مبهم از زن که تا به حال برای او مراقبت و گربه های دیگر که به زندگی با او.

سپس او گرفته شده بود به این محل و در اینجا بوده است و تا زمانی او تقریبا فراموش شده ‘صفحه اصلی’ و زن است.

وجود ناآرامی در اینجا هر چند و ببر آن را احساس. چیزی بود که در مورد اتفاق می افتد. چیزی بد است.

سپس دو انسان در آمد. او در یک قفس قرار داده با آنها. او شروع به پریدن کرد در زن دامان. او را در یک محل تاریک است که ضربه و jostled او. او شنیده عجیب و غریب, ترسناک صداهای. او زوزه میکشیدند محکوم کنند و یک صدای مرد جواب داد: با صداهای او نمی تواند درک.

سپس نور وجود داشته است. و ترور!

یک دست رسیده برای او و تلاش او را گرفتن. وجود دارد مردم او را نمی دانند; همه آنها را نزدیک. وجود دارد یکی دیگر از گربه است که قوسی و تف کرد.

سپس وحشت از وحشت…

یک سگ بود!

ببر فرار کرد. او فرار کرد و به پایین راهرو طولانی و پیچ و مهره ای را از طریق باز کردن درب برای او در بر داشت. او را مخفی می کردند در تاریک ترین جای او می تواند پیدا کردن…در میان نرم و سخت چیزهایی که او نمی شناخته شده است. او شنیده ام صدای. او شنیده پوست سگ و او لرزید. او شنیده کودک را بالا سخت تن به تن, صدای, و صدای یک زن…که آسان تر به تحمل است.

او ماندم, به و باقی مانده به عنوان نامرئی و خاموش به عنوان او می تواند.

تصویب با عجله

کارکنان پناهگاه های حیوانات خوش آمد می گوید مردم به دنبال حیوانات خانگی جدید با شادی و misgiving. مردم راه رفتن در بین قفس به دنبال بیش از هر گربه و کارکنان امیدوارم که آنها را انتخاب کنید و یک گربه است که وجود دارد برای یک مدت زمان طولانی.

اما آنها می دانند که آنچه مردم به دنبال آن هستند; آنها به دنبال بچه گربه ها نه گربه بالغ.

اگر وجود دارد هیچ گربه مشتریان گاهی با اکراه انتخاب یک فرد بالغ گربه به عنوان یک “جایزه تسلی” پرداخت تصویب هزینه ها و سبد او و یا او را…

تنها به بازگشت گربه دو یا سه روز بعد.

“من متاسفم اما این گربه فقط کار نمی کند. ما نمی تواند آن جا را به خانواده است.”

یا…

“این گربه است فقط بیش از حد ، ما نیاز به چیزی تامر چیزی است که خواهد شد مناسب است.”

“چه اتفاقی افتاد؟” کارکنان عضو می پرسد.

“گربه پیچ و مهره ای و مخفی. آن زمان ما سه روز برای پیدا کردن آن و زمانی که ما در نهایت از ما تا به حال به تعقیب آن را در سراسر خانه قبل از ما به آن گرفتار است. ما نیاز به چیزی تامر; چیزی است که متناسب بهتر است.”

پس برو غمگین قصه های عودت… اما صبر کنید, می توان آن را بدتر برای گربه ها به تصویب رسید از راه های دیگر.

“صاحبخانه نمی خواهد به من اجازه نگه داشتن او می تواند شما را لطفا او را در؟”

افرادی که اتخاذ strays در خیابان و یا یک دوست و گربه, بسیاری از بار را درک نمی کنند تا چه حد کامل از چیزهایی که آنها نیاز به انجام کار جدید خود را, گربه:

o آماده سازی خانه خود را برای دریافت خود را گربه

o مراقبت از گربه خود را نیاز پزشکی

o مطمئن شوید که گربه های دیگر باید حفاظت از بیماری

o مراقبت از گربه خود را نیازهای فیزیکی

o به درستی خود را معرفی گربه های خود را زندگی می کنند-در اصحاب کودکان و سایر حیوانات خانگی

و شاید مهمتر از همه:

o آماده سازی خود را برای یک رابطه خوب با گربه جدید

افرادی که هرگز متعلق به گربه ها قبل از اینکه واقعا درک آنچه که یک گربه است: بسیار هوشمند و مستقل حیوانات است که نیاز به عشق و محبت روزانه – اما نه یک سگ است.

گربه ها را پیوند با مردم فقط به عنوان سگ انجام, اما آنها همیشه پیوند با کسی که آنها را به تصویب. آنها را انتخاب کنید و آنها را مانند خیلی به بهت و حیرت از این فرد که “آنها را برداشت” به امید به دست آورد یک دوست جدید.

این یکی از دلایل خوبی که چرا 24 ساعت اول بسیار مهم است. آن است که در طول آن دوره که گربه شما تصمیم می گیرید که او می خواهد برای پیوند با.

مگر اینکه شما می دانید آنچه شما انجام می دهند آن را نمی ممکن است با شما.

زمان

یک گربه نیاز به صرف وقت با او است. یکی از اشتباهات بزرگ مردم مشغول است که موفق به درک کنند که آنها مشغول برنامه است که اجازه نمی دهد آنها را به صرف زمان کافی با خود به تازگی به تصویب رسید ،

این می تواند در نهایت منجر به گربه خود را در حال اجرا. اگر شما هیچ وقت به صرف خود را با گربه او را نمی خواهد را انتخاب کنید و خانه خود را به عنوان “او دن”. او را از جستجو برای یک دیگر و شما می تواند به زودی گزارش “از دست گربه”.

و یا خود را به بهت و حیرت شما را پیدا خواهد کرد که گربه شما فکر می کنید می تواند یک همدم دوست داشتنی و دارای پیوند با عضو دیگری از خانواده خود…کسی که باید این زمان را صرف.

پول

بسیاری از مردم نمی توانند هزینه مالکیت حیوان خانگی. در سرزندگی به اتخاذ یک گربه آنها را فراموش کرده ام که آنها لازم نیست که بودجه به نگه داشتن او. Belatedly آنها کشف آنها لازم نیست که پول نقد در دست خود را برای خرید جدید گربه ها را از نیازهای اساسی و یا او را به مراقبت های پزشکی او است که قطعا نیاز به رفتن به.

بسیاری از مردم اجتناب حیوان خانگی بیمه درمانی متوجه نیست که همان چیزهایی است که اتفاق می افتد به مردم اتفاق می افتد به گربه و می تواند هزینه مبالغ زیادی از پول برای درمان. این می تواند در نتیجه از دست دادن حیوان خانگی مورد علاقه خود به دلیل قیمت به نجات او است “فقط بیش از حد بالا”.

نیازهای پزشکی

برخی از افرادی که اتخاذ دستگیر میشوند و یا گربه ها متعلق به دوستان درک نمی کنند تا چه حد کامل مراقبت های پزشکی خود را گربه جدید نیاز دارد:

o یک معاینه فیزیکی کامل

o کامل واکسیناسیون رژیم

o ميتواند و یا ولگرد

به ویژه که بچه گربه ناز شما به خانه آورد از یک بستر نیاز یک سری از واکسن های (همراه با بوستر) است که گسترش بیش از یک دوره از یک زن و شوهر از سال است. شما نمی توانید آن را تمام انجام در یک روز.

به شکست در این تقریبا مطمئنا معنی تراژدی پایین خط. من می دانم. من موفق به یکی از بچه گربه خود واکسیناسیون. من ساخته شده آن را یک گربه در فضای باز و آن درگذشت لوسمی گربه. داستان قطعا تا به حال یک پایان غم انگیز…

گربه خود را نیازهای فیزیکی

زمانی که گربه خود را صعود از حامل جعبه برای اولین بار شما را مجهز به ملزومات?

یا شما کشف کنند که شما نیاز به این چیزها بعد…و آنها را در یک در یک زمان بعد از خود را گربه defecated در گوشه شروع به خاراندن مبلمان و یا آغاز کرده اند و برخی دیگر غیر مجاز و رفتار شما آماده نیست ؟ (و توصیه می شود یک گربه بسیار وسواس حیوانات…هنگامی که او شروع به انجام کاری است بسیار سخت به آن را تغییر دهید).

مطمئن شوید که شما آنچه شما نیاز دارید برای دریافت گربه جدید خود را بسیار حیاتی است…و شما باید اصول اولیه در دست قبل از اینکه شما او را به خانه آورد.

اول معرفی

هنگامی که گربه شما اولین صعود خارج از حامل او است او را از رفتن به مجموعه که توسط هر عضو از خانواده خود را همه در یک بار ؟ و هنگامی که او می کند او را فراری در ترور, تلاش برای پیدا کردن امن ترین و تاریک ترین گوشه او می تواند پیدا کنید ؟

و یا خواهد شد شما معرفی او به تدریج… به تلاش برای کاهش تروما به عنوان آنجا که ممکن است به طوری که او می تواند وفق دهند و احساس در خانه در وضعیت ؟

روش خود را برای انجام این کار است که می تواند عامل تصمیم گیری در مورد اینکه آیا یا نه گربه خود را سازگار به خانه خود را بلافاصله روز بعد یا ماه بعد یا فرار از خانه در دسترس نباشد.

روز به دنبال

آیا می دانید که چگونه برای مراقبت از گربه جدید خود را در روز به فرض شما به کار گرفته شده خود را برای اولین بار معرفی خوبی ؟ آیا می دانید در مورد آلرژی, غذاهای خاص, حمام کردن, نظافت, مو, خایه ها, از بین بردن ادرار, آموزش و تدریس بدون ترسناک و اعتقاد او و بسیاری از شرایط دیگر صاحبان گربه با کشتی به صورت روزانه ؟ آیا می دانید خطرات درگیر در اجازه دادن به او را تبدیل به یک گربه ؟

آماده می شود

به عنوان شما اغلب شنیده, ‘آماده سازی کلید موفقیت است و هیچ جا نیست که اعمال می شود بیشتر مناسب نسبت به مالکیت گربه. اگر شما در حال آماده تصویب خود را احتمالا بسیار هموار.

من می گویم شاید به این دلیل که هر گربه متفاوت است. حتی با بهترین آماده سازی توسط آگاه و صاحب یک گربه ممکن است هنوز هم می خواهید برای مخفی کردن برای مدتی. و اگر شما کشف که مورد…

شما نیاز به دانستن چه باید بکنید.

کلید

پس چرا من نوشت: من کتاب “گربه جدید خود را برای اولین بار در 24 ساعت”, http://www.yourcatsecrets.com به شما همه چیز شما نیاز به دانستن و نه تنها به آماده شدن برای گربه جدید خود را معرفی و او را به خانواده خود را, اما به درک و مراقبت از او را در این روز به دنبال.

من به دوباره آن را می گویند: آماده سازی و…دانش… کلیدی است. هنگامی که شما تصمیم به اتخاذ من امیدوارم که شما آن را انجام نمی, در عجله.

من امیدوارم که شما آن را انجام دهد knowledgeably و با درک.

[ad_2]