کدام گوشی آیفون را بخریم؟ از آیفون SE تا آیفون XS

اگر قصد خرید آیفون را دارید بهتر است این راهنمای خرید گوشی موبایل اپل اینجا کلیک کنید مقاله را با دقت بخوانید تا گیج نشوید و بتوانید یک مدل مناسب برای خود بخرید. آیفون ها هر سال با ویژگی های جدیدی ارائه می شوند ، اما این شما هستید که باید اولویت های خود را تعیین کنید و به دنبال مدل مناسب بروید ، به عنوان مثال ممکن است صفحه نمایش بزرگ را دوست نداشته باشید ، در این صورت اگر می خواهید جدیدترین راهنمای خرید گوشی موبایل اپل مدل آیفون را بخرید بهتر است برای رفتن به iPhone XS.

جدیدترین گوشی اپل 2019

اپل تصمیم گرفته است سه گوشی جدید خود را در سال 2018 به بازار عرضه کند. در این بین ، انتخاب یکی از این سه مدل کمی دشوارتر راهنمای خرید گوشی موبایل اپل از سالهای گذشته است. وقتی آیفون XS را در دست دارید ، دوست دارید XS max را نیز امتحان کنید و با خود بگویید ، شاید باید منتظر XR باشم. با این حال ، در برخی موارد ، آیفون های سال های گذشته نیز می توانند نیازهای شما را برآورده کنند. بنابراین ابتدا این راهنمای خرید گوشی موبایل اپل مقاله را بخوانید و سپس معیارهای مهم خود را بنویسید و بر این اساس مدل مناسبی را انتخاب کنید.

مرحله 1: آنچه را از iPhone خود می خواهید مشخص کنید
شما احتمالاً یکی از طرفداران برند اپل هستید یا قصد دارید برای اولین بار از این تلفن استفاده کنید. اگر مدل های جدید آیفون را در نظر دارید ، بهتر است به چند مدل اساسی توجه کنید ، در غیر این صورت همه مدل ها را بخوانید و آیفونی متناسب با نیازهای خود بخرید.

آره؛ هر کاربر به موارد مختلفی نیاز دارد. برخی راهنمای خرید گوشی موبایل اپل از مردم مدل های جدید آیفون را با انتشار آن خریداری می کنند و برخی دیگر منتظر می مانند و متناسب با نیاز خود تصمیم می گیرند. بنابراین بهتر است نیازهای خود را بهتر بشناسید.

قیمت جدیدترین گوشی اپل 2019

 

آیا فقط از تلفن خود برای کارهای روزمره و ساده استفاده می کنید و ویژگی های فوق برای شما مهم نیستند؟
آیا از آیفون خود برای گرفتن فیلم و گرفتن عکس راهنمای خرید گوشی موبایل اپل با کیفیت بالا استفاده می کنید ؟؟
یا اینکه قرار است در آن بازی های جذاب شرکت کنید و پردازنده و RAM برای شما اهمیت بیشتری دارند؟
آیا صفحه نمایش بزرگ را برای تماشای آن فیلم دوست دارید یا دستان شما کوچک هستند و ترجیح می دهید از صفحه نمایش کوچک استفاده راهنمای خرید گوشی موبایل اپل کنید؟
چقدر بودجه دارید؟ آیا قیمت آیفون برای شما مهم است ؟؟؟
مرحله 2: آشنایی با عوامل و عوامل مهم هنگام خرید آیفون
پردازنده و RAM:
پردازنده و RAM مهمترین عواملی هستند که در یک گوشی تعیین می کنند تلفن چقدر توانایی انجام همزمان بازیها یا چندین کار را دارد. مدل های راهنمای خرید گوشی موبایل اپل جدید دارای RAM بیشتر و پردازنده قدرتمندتری هستند ، بنابراین توصیه می کنیم از مدل های جدیدتر iPhone XS یا XS Max استفاده کنید.

نکات خرید آیفون دست دوم

 

فضای ذخیره سازی
فضای ذخیره سازی نیز مهم است ، زیرا ممکن است بسیاری از عکس ها ، فیلم ها و آهنگ ها و برنامه ها را بارگیری کنید ، و باعث می شود حافظه راهنمای خرید گوشی موبایل اپل شما کم شود. هرگز آیفون 16 یا 32 گیگابایتی خریداری نکنید. 64 گیگابایت برای اکثر افراد مناسب است ، اما اگر عکس های زیادی بگیرید یا آهنگ ها و فیلم های زیادی بارگیری کنید ، ممکن است فضای کمتری داشته باشید. حافظه 128 ، 256 و بالاتر انتخاب بهتری است. افزودن فضای ذخیره سازی می تواند هزینه زیادی برای شما داشته باشد. همچنین ، راهنمای خرید گوشی موبایل اپل آیفون ها از کارت حافظه پشتیبانی نمی کنند. بنابراین تلفن خود را با توجه به حافظه مورد نیاز خود انتخاب کنید.

اگر قصد خرید آیفون را دارید بهتر است این مقاله را با دقت بخوانید تا گیج نشوید و بتوانید یک مدل مناسب برای خود بخرید. آیفون ها هر سال با ویژگی های جدیدی ارائه می شوند ، اما این اولویت شماست و به دنبال مدل مناسب می گردید ، به عنوان مثال راهنمای خرید گوشی موبایل اپل ممکن است صفحه نمایش بزرگ را دوست نداشته باشید ، در این صورت اگر می خواهید آخرین مدل آیفون را بخرید ، بهتر است به آیفون XS

اپل تصمیم گرفته است تا سه گوشی جدید را در سال 2018 به بازار عرضه کند. در این بین ، انتخاب یکی از این سه مدل کمی دشوارتر از سالهای گذشته است. وقتی آیفون XS در دست دارید ، دوست دارید XS max را امتحان کنید و به خود بگویید راهنمای خرید گوشی موبایل اپل ، شاید باید منتظر XR بمانم. با این حال ، در برخی موارد ، آیفون های سال های گذشته نیز می توانند نیازهای شما را برآورده کنند. راهنمای خرید گوشی موبایل اپل بنابراین ابتدا این مقاله را بخوانید و سپس معیارهای مهم خود را بنویسید و بر این اساس مدل مناسب را انتخاب کنید.

مرحله 1: آنچه را از iPhone خود می خواهید مشخص کنید
آیا طرفدار برند اپل هستید یا قصد دارید برای اولین بار از این تلفن استفاده کنید؟ اگر مدل های جدید آیفون را در نظر دارید ، بهتر است به چند راهنمای خرید گوشی موبایل اپل مدل اساسی توجه کنید ، در غیر این صورت همه مدل ها را بخوانید و آیفونی متناسب با نیازهای خود بخرید.

نکات خرید آیفون 7

 

آره هر کاربر به چیزهای مختلفی نیاز دارد. راهنمای خرید گوشی موبایل اپل برخی از مردم مدل های جدید آیفون را با عرضه آن خریداری می کنند ، در حالی که دیگران منتظر می مانند و متناسب با نیاز خود تصمیم می گیرند. بنابراین بهتر است نیازهای خود را بهتر بشناسید.

آیا فقط از تلفن خود برای کارهای ساده و روزمره راهنمای خرید گوشی موبایل اپل استفاده می کنید و ویژگی های فوق برای شما مهم نیستند؟
آیا برای گرفتن فیلم و عکس با کیفیت از آیفون خود استفاده می کنید ؟؟
یا قصد دارید در آن بازی های مهیج شرکت کنید راهنمای خرید گوشی موبایل اپل و پردازنده و RAM برای شما اهمیت بیشتری دارند؟
آیا صفحه نمایش بزرگ را برای تماشای آن فیلم دوست دارید یا دستان شما کوچک هستند و ترجیح می دهید از صفحه نمایش کوچک استفاده کنید؟
چقدر بودجه دارید؟ آیا قیمت آیفون برای شما راهنمای خرید گوشی موبایل اپل مهم است ؟؟؟
مرحله 2: آشنایی با عوامل و عوامل مهم هنگام خرید آیفون
پردازنده و RAM:

قیمت گوشی اپل 7

پردازنده و RAM مهمترین عواملی هستند که تعیین می کنند یک تلفن چقدر توانایی انجام همزمان بازیها یا چندین کار را دارد. مدل های جدید دارای راهنمای خرید گوشی موبایل اپل رم بیشتر و پردازنده قدرتمندتری هستند ، بنابراین توصیه می کنیم از مدل های جدیدتر iPhone XS یا XS Max استفاده کنید.

فضای ذخیره سازی
فضای ذخیره سازی نیز مهم است ، زیرا ممکن است بسیاری از عکس ها ، فیلم ها ، آهنگ ها و برنامه ها را بارگیری کند و حافظه شما را ذخیره کند. هرگز آیفون 16 یا 32 گیگابایتی خریداری نکنید. 64 گیگابایت برای اکثر افراد خوب است ، اما راهنمای خرید گوشی موبایل اپل اگر عکس های زیادی بگیرید یا آهنگ ها و فیلم های زیادی بارگیری کنید ، ممکن است فضای کمتری داشته باشید. حافظه 128 ، 256 و بالاتر انتخاب بهتری است. افزودن فضای ذخیره سازی می تواند برای شما بسیار پرهزینه باشد. همچنین ، آیفون ها از کارت حافظه پشتیبانی نمی کنند. بنابراین تلفن خود را با توجه به حافظه مورد نیاز خود انتخاب کنید.

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ایندکسر