کتاب دیجیتال

اولین دوره نوشتن کتاب دیجیتال و ویرایش متن ها برای کودکان و نوجوانان همزمان با هفته کتاب
فتح الله فرووی ، دبیر انجمن فرهنگی ناشران کودک و نوجوان ، در مصاحبه با خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) ، از اولین دوره آنلاین نوشتن و ویرایش متن برای کودکان و نوجوانان کتاب دیجیتال خبر داد و گفت: “این دوره ها برنامه ریزی شده است در 78 جلسه ، شامل 156 ساعت. در 8 نوامبر امسال روزهای زوجی وجود دارد.

وی با بیان اینکه این دوره 20 هفته کتاب دیجیتال به طول انجامید ، افزود: 9 موضوع مختلف در 9 دوره ارائه می شود که شامل مباحث مختلف برای انتشار کودکان و نوجوانان در زمینه های مربوط به ادبیات کودک و نوجوان است.

فرووی با اشاره به نیاز به این دوره ها کتاب دیجیتال توضیح داد: برخی معتقدند که نوشتن و ویرایش متن برای کودکان و نوجوانان از نوشتن و ویرایش متن برای بزرگسالان آسان تر است ، هرچند که چنین نیست و معلمان و فعالان این دوره ها می فهمند که چه کاری انجام می شود و کتاب دیجیتال چه چیزی در این دوره نیست. ” آنها برای علاقه مندان بیان می کنند.

وی با بیان اینکه بحث در مورد زبان گفتاری و ویژگی های کتاب دیجیتال آن نیز در این دوره ها مورد بحث قرار می گیرد ، گفت: “شاید افراد کمی با نحوه مشاهده ویژگی های زبان گفتاری در متن برای کودکان و نوجوانان و تأثیر فرهنگ و فرهنگ کلان و نوجوانان آشنا باشند. سیاست های آموزشی کتاب دیجیتال در متن کودکان نیز هست. نقش ناشران در این فرآیند این است که بدانند ما در دوره ها سعی در حل این موارد داریم.

فرووی با اشاره به برخی از این دوره ها توضیح داد: “این اولین دوره زبان برای کودکان و نوجوانان است که شاهین نعمت زاده در شش جلسه ارائه می دهد. سپس با فلسفه و روانشناسی کودکان و نوجوانان آشنا می شویم که توسط e. -پ مهرنوش هدایتی. ” و سپس دوره توسط علی کاشفی حنصری کتاب دیجیتال و من به انواع ناشران و متنهای کودکان و نوجوانان ارائه خواهد شد.

وی همچنین به سایر دوره های پیش بینی شده اشاره کرد: استناد و ویرایش کتاب برای کودکان و نوجوانان عنوان دوره دیگری است که عناوین آن توسط فهیمه شین ارائه شده است و محمد گودرزی دهریزی و محسن هجری در مورد موضوع معرفی ادبیات برای کودکان و نوجوانان در دو دوره کتاب دیجیتال جداگانه. .

فرووی همچنین درباره سه دوره دیگر گفت: کیانوش گارباپور باید درباره کتاب “کودکان و نوجوانان” بحث کند ، هومن عباسپور و شیوار حریری دوره های ویرایش زبان خواهند داشت و کتاب دیجیتال در پایان مهدی کاناواتی و فهیمه شین یک سمینار ویرایش برگزار می کنند.

وی همچنین در مورد مشارکت انجمن ها و م institutionsسسات مختلف در برگزاری این دوره ها توضیح داد: علاوه بر انجمن ناشران کتاب برای کودکان و نوجوانان ، انجمن ویراستاران ، مرکز نشر دانشگاه ، انجمن زبان شناسی ایران ، کتاب ها ، انجمن نویسندگان کتاب دیجیتال کودک و نوجوانان بزرگسالان و انجمن تصویرگران ایران. دوره ها با شرکت می باشد.

به گفته فروغی ، اولین دوره از 8 نوامبر امسال کتاب دیجیتال بصورت آنلاین آغاز می شود و کلیه پذیرفته شدگان آزمون در کلیه دوره ها گواهی مشترک دریافت می کنند.

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersVodafone Mobil Ödeme Bozdurmatiktok takipçi satın alVodafone Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themestürktelekom mobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Bozdurmabuy instagram followers1xbetChip TuningMobil Ödeme bozdurma