چگونه از کرم های لایه بردار استفاده کنیم؟

گلیکولیک اسید یک ماده آنتی ایجینگ فوق العاده است. ژل پاک کننده اسکراب مدل لوفا پریم یک پاک کننده عمقی منافذ مسدود شده پوست می باشد که رشد باکتری های مولد آکنه را مهار می کند. اگر یادتان باشد در قدیم به جای اسکراب و لایه برداری های جدید ، از روشور استفاده میشد. اسکراب صورت فاربن حاوی حاوی دانه های اسکراب زردآلو جهت لایه برداری ملایم پوست می باشد جهت پاکسازی عمیق پوست، برطرف کردن جوشهای سر سیاه استفاده می شود و خشکی پوست را از بین برده و باعث نرمی و لطافت به پوست می شود . لایه برداری از پوست، یعنی از بین بردن لایه رویی سلول های پوستی و ایجاد لایه ای تازه و نو از سلول هایی که قبلا در زیر قرار داشتن و یا کمک به سلول سازی و تحریک سلول های جدید پوستی که دیگر مشکلات پوستی قبلی روی اونا وجود نداره و در واقع، سالم و شاداب هستن.

همچنین اسکراب ها باعث از بین رفتن خطوط سطحی ایجاد شده بر روی پوست می شود . احتمالا لایه بردارهای فیزیکی باعث تحریک بیشتر و جوش بیتر در پوست شما بشن، بنابراین مجاز به استفاده از اونا نیستین. اسکراب باعث حذف لایه های شاخی و سلول های مرده پوست، و حذف باکتری های مضر و کاهش منافذ پوست شده و به زیبایی و سلامت پوست کمک می کند.همچنین اگر جوش سر سیاه یا جوش های زیر پوستی یا جای جوش و لک دارید ، اسکراب به مرور و در طی استفاده مداوم آنها را از بین میبرد.

اسکراب تمیز کننده وظیفه از بین بردن سلول های مرده پوست و ترمیم سلول های آسیب دیده پوست را بر عهده دارد. به همین دلیل باید با استفاده از محصولاتی مانند کرم لایه بردار قوی یا همان اسکراب، و یا محصولات دیگری نظیر ژل لایه بردار و یا پماد لایه بردار قوی به عنوان یک عامل خارجی، این پوست های مرده را از پوست برداشته و به سلول های جدید اجازه رشد مجدد داده شود. اسکراب ارگانیک برنج و بلوبری مناسب پوست های معمولی نیوآ با عصاره بلوبری طبیعی و برنج غنی شده است که آلودگی، باقیماندهی مواد آرایشی و سلولهای مرده را از سطح پوست پاک میکند و با تامین رطوبت مورد نیاز پوست سبب بازسازی و حفظ تعادل آب و چربی آن میشود.

ژل پاک کننده پریم با افزایش خونرسانی و گردش مواد مغذی و اکسیژن سبب کاهش ترشح سبوم و ممانعت از تکثیر باکتریهای مولد آکنه میشود. این کرم مناسب انواع پوست است و میتوان از آن بهعنوان مکمل شستوشوی روزانهی پوست استفاده کرد. کرمهای لایهبردار را در بیماران مختلفی میتوان تجویز کرد؛ مثلا خانم ۳۵ سالهای که نگران پیر شدن پوست و رخداد چین و چروکهای ظریف پوستی است، میتواند از مصرف این کرمها سود ببرد.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با کرم لایه بردار 15 aha درماتیپیک وب سایت خود باشید.

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ایندکسر