چمدان سامسونت سال 2000


اولیویا هابل و مالاری گوکی 10 ژانویه ، 2020 ، 10:29 PM
وقتی از طریق لینک های ما خرید می کنید ، ممکن است از شرکای وابسته ما درآمد کسب کنیم. بیشتر بدانید.

چمدان سامسونت
Maxlite 5 چمدان قابل گسترش Rollaboard 26 اینچی
Travelpro Maxlite 5 چمدان قابل حمل Rollaboard 26 اینچی
128.55 دلار
موجود در آمازون
هم اکنون خریداری کنید
چمدان Travelpro Maxlite 5 Expandable Rollaboard 26 اینچی سبک وزن ، مقرون به صرفه و انتخاب برتر برای جوانب هوایی است.
بیشتر بخوانید >>
بهترین چمدان مورد سخت بررسی شده
چمدان هلیوم آیرو 25 اینچی
Delsey Helium Aero چمدان 25 اینچی
159.99 دلار
در کتابهای الکترونیکی موجود است
هم اکنون خریداری کنید
چمدان Delsey Helium Aero 25 اینچی یک مدل ارزان قیمت با قیمت سخت و سخت است که با مواد رده بالا ساخته شده است.
بیشتر بخوانید >>
بهترین چمدان های سطح بالا
چمدان بزرگ و قابل انعطاف پذیر پایه اصلی
مبانی اساسی Briggs & Riley Basic Bags Spinner Expandable Spinner
715.00 دلار
موجود در آمازون
هم اکنون خریداری کنید
توشه بزرگ Briggs & Riley Baseline (Spinner Spinner) قابل ارتقاء (28 اینچ) به خوبی ساخته شده است ، متناسب با نیاز شما گسترش می یابد و دارای تضمین عمر می باشد.
بیشتر بخوانید >>
بهترین چمدان کیسه دوفل
Gear Warrior 110L / 34 “
Eagle Creek Gear Warrior 110L / 34 “
$ 319.00
در کتابهای الکترونیکی موجود است
هم اکنون خریداری کنید
Eagle Creek Gear Warrior 110L / 34 “محکم و سبک وزن بر روی چرخ های دارای فضای ذخیره سازی زیادی است تا اطمینان حاصل شود که تمام دنده های شما به شکل عالی به مکان ماجراجویی بعدی شما می رسد.
بیشتر بخوانید >>
بهترین کیسه چک شده همه کاره
Quest Rolling Duffel
Timbuk2 Quest Rolling Duffel
106.95 دلار
بهترین چمدانی که می توانید خریداری کنید
هم اکنون خریداری کنید
Timbuk2 Quest Rolling Duffel می تواند یک کوله پشتی ، یک چمدان نورد یا یک کیف دو نفره باشد که متناسب با نیاز شما باشد.
بیشتر بخوانید >>
مسافرت نیازی به دردسر نیست. داشتن یک چمدان عالی می تواند تفاوت یک سفر شگفت انگیز و یک سفر بد باشد.
پس از تحقیقات و آزمایش های فراوان ، دریافتیم که Rollaboard Travelpro Maxlite 5 Expandable بهترین قطعه چمدانی است که می توانید برای سفرهای طولانی خریداری کنید.
من تقریباً همه چیز را در مورد مسافرت را دوست دارم – این شامل مسافرت در فرودگاه است. بله، شما آن را به درستی قرائت کردید. خطوط طولانی ، بازرسی های زیاد ، هواپیماهای غرق شده – آنها واقعاً مرا آزار نمی دهند زیرا من معمولاً در مورد فرار از او احمق هستم. اما من بسته بندی را دوست ندارم.

بیشتر به این دلیل است که من نمی توانم تصمیم بگیرم چه چیزی را بیاورم. اما گاهی اوقات به دلیل چمدان من است. اعتراف می کنم که یک بار یا دوبار با چرخیدن و بیرون کشیدن آن چمدان خجالت کشیدم. من همچنین چندین بار یک چمدان را نفرین کردم – یک بار وقتی در هیترو با شدت ناخواسته از طریق جمعیت شلوغ می شدم و ناامیدانه سعی می کردم خانه پرواز خود را بگیرم و یک چرخ درست به هم زد.

البته بسیاری از موارد دیگر نیز وجود دارند که می توانند با چمدان شما از بین بروند. گاهی اوقات هواپیمایی آنرا سوء استفاده می کند ، یا زیپ وقتی شما را به سمت بیرون می شکند ، یا به خانه می آیید تا دریابید که سوغاتی های با دقت بسته بندی شده شما به سمت سر و صدا خرد شده است. و چه کسی در بین ما ، در برخی از موارد ، تعجب نکرد که آیا چمدان غیر قفل شما از آنجا تفنگ شده است – آیا آن روسری جدید را در اتاق هتل رها کردم یا کسی آن را گرفت؟

خرید اثاثیه مناسب چمدان می تواند به از بین بردن یا حداقل کاهش این شانس در مواجهه با بسیاری از این مشکلات کمک کند. هزاران مارک مختلف و سبک چمدان برای انتخاب وجود دارد. هیچ کس چمدانی برای همه مناسب نیست. این به عوامل زیادی بستگی دارد از جمله اینکه هر چند وقت یک بار به مسافرت می روید ، بسته بندی می کنید و بودجه شما.

ما تمام تحقیقات را انجام داده ایم تا بهترین وسایل چمدان هایی را که می توانید برای مسافرت های طولانی خریداری کنید خریداری کنید ، جایی که حتی بهترین کیف حمل نیز آن را قطع نمی کند.

در اینجا گزینه های بهترین چمدان های مورد بررسی را که می توانید خریداری کنید آورده شده است:
بهترین چمدان ها به طور کلی: Travelpro Maxlite 5 چمدان قابل تعویض Rollaboard 26 اینچی
بهترین چمدان مورد سخت: Delsey Helium Aero 25 اینچی چمدان سخت کیس
بهترین چمدان های رده بالا: Briggs & Riley Baseline قابل حمل بزرگ با قابلیت Spinner Spinner
بهترین دافل با چرخ ها: دافل چرخ دار Eagle Creek Gear Warrior 110L / 34 “
بهترین چمدان همه کاره: Timbuk2 Quest Rolling Duffel
به روز شده در تاریخ 2/12/2020 توسط امیلی هاین: پیوندها ، قالب بندی ها و قیمت های به روز شده.

به طور کلی بهترین چمدان
TravelPro
TravelPro
Travelpro Maxlite 5 ارتقا Rollaboard 26 اینچ چمدان سبک، مقرون به صرفه است، و انتخاب بالا برای جوانب مثبت از همه مورد.
Travelpro هنگامی که بنیانگذار و خلبان باب پلات از حمل کیف های خود از طریق فرودگاه های شلوغ خسته شد ، چمدان های متحرک را اختراع کرد. این شرکت از آن زمان تاکنون مشهور به نوآوری بوده است. Travelpro Maxlite 5 ارتقا Rollaboard 26 اینچ چمدان ممکن است snazziest قطعه ای از توشه در چرخ فلک چمدان، اما این با دوام، آسان برای استفاده و قطعه پلی استر در 5.6 پوند سبک و بسیار مقرون به صرفه است در مقایسه با گزینه های مشابه.

دو چرخ عملکرد خط بالا ، بلبرینگ با محافظ سقوط محافظ ، مدت زیادی طول می کشد و به شما کمک می کند تا در بسیاری از سطوح حرکت کنید. دسته قابل ارتقاء دارای دو توقف است: 38 اینچ و 42.5 اینچ فوق العاده بلند ، بنابراین می توانید آن را در هر ارتفاع بچرخانید. از بین بردن محفظه های مخفی فضای ذخیره سازی متناسب با نیاز شما گسترش می یابد.

Maxlite 5 دارای گارانتی مادام العمر محدود است، بنابراین شما باید پوشش داده شود اگر هر چیزی را به کیسه شما اتفاق می افتد. بررسیهای کاربران در آمازون عمدتاً مثبت است و بسیاری از خریداران تأیید شده از چمدان سبک و ساده و در عین حال محکم استفاده می کنند.

یک بررسی کننده در ماه مه 2016 نوشت: “این یک چمدان عالی است.” من کاملاً مطمئن هستم که این چمدان حداقل 5-7 پوند سبکتر از شکسته ما است و هنگام مسافرت با دو کودک ، آن 5-7 لوند می تواند تفاوت بزرگی ایجاد کند. ” مصرف کننده دیگری را در مارس 2017 اضافه می کند: “چه چمدانی عالی —travel با کیفیت مناسب برای هزینه کم. من بین المللی حداقل 6 بار در سال مسافرت می کنم. این چمدان در معرض سوءاستفاده قرار می گیرد ، با زیپ های عالی ، چرخ ها و سخت افزار واقعی می چرخد. آرام هم همینطور! “

در سراسر وب ، داوران حرفه ای از رسانه هایی مانند Outdoor Gear Lab به Travelpro Maxlite 5 امتیاز عالی می دهند.

جوانب مثبت: بسیار مقرون به صرفه ، سبک ، با دوام ، آسان برای مانور

منفی: بدون جیب داخلی ، فقط یک جیب خارجی

128.55 دلار از آمازون
169.99 دلار از BLOOMINGDALE است

بهترین چمدان مورد سخت بررسی شده
دلسی 2
دلسی / فیس بوک
Delsey هلیم Aero را 25 اینچ چمدان مقرون به صرفه قیمت، برجسته سخت پوسته که با مواد بالا پایان ساخته شده است.
Delsey هلیم Aero را 25 اینچ چمدان یک چمدان بسیار امتیاز، ساخته شده توسط شرکت فرانسوی احترام Delsey است. این ماده از پلی کربنات سبک وزن 100 درصد و دارای یک براق براق ساخته شده است. به طور واضح: بیشتر چمدان های موجود در این بازه قیمتی از مخلوط flimsier ABS-پلی کربنات ساخته شده است.

در پنج رنگ شامل سیاه ، تیتانیوم و آلو موجود است. این چمدان به چهار چرخ اسپینر دوقلو تکیه می کند که از همه جهات می چرخند و هیچ وزنی روی دست شما نمی گذارد. دسته گیر ، محکم و راحت ارگونومیک از آلومینیوم با درجه صنعتی تشکیل شده است و با فشار یک دکمه به بالا و پایین می خورد.

فضای داخلی ساده دارای دو محفظه اصلی است: یکی با تسمه هایی برای تأمین لباس و دیگری با یک کیف مش ایده آل برای لباسشویی. یک سیستم انبساط مبتنی بر فشرده سازی فشرده می تواند دو اینچ فضای بسته بندی اضافی را فراهم کند. سرانجام ، قفل ترکیبی سه گانه ، تأیید شده توسط TSA ، وسایل شما را ایمن نگه می دارد.

در سراسر وب ، داوران حرفه ای ، از جمله کسانی که از Wirecutter ، بهترین بررسی ها و Luggage On Tour استفاده می کنند ، این قطعه بادوام را به عنوان یک خرید فوق العاده خوب توصیه می کنند.

جوانب مثبت: سبک ، با دوام ، مقرون به صرفه ، مقاوم در برابر دندان

منفی: به راحتی گرد و غبار ، گرد و غبار و اعداد قابل خواندن را روی قفل چرخ نشان می دهد

159.99 دلار از EBAGS

بهترین چمدان های سطح بالا
تیغه و چمدان رایلی
بریگز و رایلی
بریگز و رایلی در شروع مطالعه بزرگ ارتقا عنکبوتی که تار میتند چمدان (28 اینچ) به خوبی گردد، گسترش می یابد با توجه به نیازهای خود را، و دارای گارانتی مادام العمر.
بریگز و رایلی در شروع مطالعه بزرگ ارتقا عنکبوتی که تار میتند چمدان یکی از کیسه بهترین بررسی شما می توانید با شما در سفرهای بسیاری از خود در سراسر جهان است. پوسته روی این کیسه محکم از ترکیب بی نظیری 95 درصد نایلون ، سه درصد آلومینیوم و دو درصد لاستیک برخوردار است. اما این نایلون بالستیک است که آن را رطوبت و بدون خاک نگه می دارد.

چهار چرخ دوتایی چرخدار با دوام باعث می شود بدون توجه به مقدار بسته بندی داخل آن ، بتوانید کیف را در هر کجا آسان کنید و به راحتی بسته بندی کنید. فضای داخلی عالی برای سفرهای طولانی مناسب است. فن آوری فشرده سازی انبساط CX و ثبت شده شرکت ، فضای داخل چمدان را با کشیدن اهرمی به میزان 26 درصد افزایش می دهد. یک فشار ، چمدان را به اندازه اصلی فشرده می کند.

شرکت Briggs & Riley ، یک شرکت لانگ آیلند ، مستقر در نیویورک که در سال 1993 تأسیس شده است ، به خاطر تضمین عمر “Simple as That” مشهور است. شركت نه تنها در صورت خراب شدن یا آسیب دیدن كیسه شما را بطور رایگان تعمیر می كند ، بلكه این كار را انجام می دهد حتی اگر مشكلی توسط هواپیمایی ایجاد شده باشد. لازم نیست اثبات خرید را نشان دهید یا حتی اینکه صاحب اصلی کیف هستید.

در اطراف مرورگرهای حرفه ای وب ، از جمله آنهایی که از آزمایشگاه Wirecutter و Outdoor Gear Lab استفاده می کنند ، به کیسه امتیاز بالایی می دهند. در واقع، Wirecutter خواستار شروع مطالعه بزرگ ارتقا عنکبوتی که تار میتند ، “ترین رضایت بسته بندی پول تجربه می توانید خرید.”

مزایا: ویژگی های بسیار محکم ، کاربر پسند و بی نظیر ، ضمانت طول عمر

منفی: گران ، سنگین

715.00 دلار از آمازون

بهترین چمدان کیسه دوفل
بهترین دوفل کیسه دوفل عقاب نبرد دزد دریایی جنگجو 34
Eagle Creek
عقاب نهر دنده جنگجو 110L / 34 ” محکم، اثاثه قابل حمل بسیار سبک وزن و بر روی چهار چرخ با تعداد زیادی از فضای ذخیره سازی است به اطمینان حاصل شود که تمام دنده خود را می شود به نقطه ماجراجویی های بعدی خود در شکل بزرگ.
Eagle Creek Gear Warrior 32 انتخاب قبلی ما بود ، اما به زودی کنار گذاشته می شود. خوشبختانه ، ما نیازی به جستجوی جایگزینی نداشتیم ، زیرا Eagle Creek نسخه 34 اینچی Gear Warrior را ارائه می دهد که دارای همان ویژگی ها اما با ظرفیت کمی بیشتر است.

عقاب نهر دنده جنگجو 110L / 34 ” بزرگ، چرخ دار و اثاثه قابل حمل کیسه که با استفاده از مقاومت بالا، مواد نایلون ripstop است که هم در آب و مقاوم در برابر سایش، و همچنین 1000D کوردورا و 210D نایلون برای نیرومندی اضافه شده است. آن را به آسانی در برابر آب و هوا خشن است و برخورد خشن

چرخ های چرخ دار بدان معنی است که می توانید کیسه را بر روی هر نوع سطحی بچرخانید. دستگیره های متعدد گزینه های زیادی برای حمل این کیف سبک را در اختیار شما قرار می دهد ، در حالی که زیپ های قفل شده مطمئن هستند که دنده شما ایمن است. دسته تلسکوپی برای استحکام و مقاومت در برابر لرزش طراحی شده است.

محفظه های مختلفی برای بسته بندی وجود دارد ، هم در داخل و هم در خارج. تسمه ای با ضخامت زیپ دار در قسمت بیرونی مانند کلاه ایمنی چرخ دنده ها را نگه می دارد.

عقاب نهر دنده جنگجو 110L / 34 ” اصلا مهم نیست که گارانتی”، که وعده تعمیر طول عمر و یا جایگزینی به دلیل شکست محصول، صرف نظر از علت است عقاب کریک افسانه ای تحت پوشش “.

کیف دیگری که در نظر گرفته ایم TLS Mother Lode 29 “دافل چرخ دار از eBags است . با امتحان کردن سایر کیف های Mother Lode ، کیفیت را دوست داریم و خدمات eBags به مشتری ارائه می دهد. طراحی دو محفظه به شما امکان می دهد تا دنده های خود را بر اساس آن مرتب کنید ، و دهانه های جداگانه اجازه می دهد. شما فقط به آنچه به آن نیاز دارید دسترسی پیدا می کنید ما همچنین از دسته های متحرک برای مرتب کردن لباس ها استفاده می کنیم. کفپوش دارای فرم فشرده سازی ، کیسه را ناهموار نگه می دارد و می تواند به تنهایی ایستاده باشد ، اما ما در نهایت با نایلون ماندگارتر خود را با Eagle Creek گیر کردیم. ساخت و ساز مقاوم در برابر آب و هوا

جوانب مثبت: سبک ، بسیار بادوام ، جادار ، بسیاری از ویژگی های بسته بندی

منفی: سگهای پلاستیکی تا حدودی پوسته پوسته هستند

319.00 دلار از کتابهای الکترونیکی

بهترین کیسه چک شده همه کاره
Timbuk2_QuestRollingDuffel_Surplus1
Timbuk2
Timbuk2 تلاش نورد دوفل می تواند یک کوله پشتی، یک چمدان آلیاژها، یا کیسه duffel را با توجه به نیازهای شما.
اگر شما از نوع مسافرانی هستید که به دنبال تطبیق پذیری در یک کیسه چک شده هستید ، بیشتر از Timbuk2 Quest Rolling Duffel به دنبال آن نباشید . به نظر می رسد در نگاه اول یک کیسه غلتکی معمولی است ، اما با داشتن دسته های زیادی که دارد ، می توانید آن را به عنوان یک کیف دو نفره حمل کنید یا آن را به عنوان کوله پشتی نیز بپوشید.

همه کاره بودن کیف مناسب برای آن لحظاتی است که شما مجبور هستید بجای چرخاندن آن ، کیف خود را در طبقه بالایی حمل کنید یا احساس می کنید حرکت در یک فرودگاه شلوغ با آن که پشت سر شما قرار دارد ، دردناک است.

برعکس ، اگر Quest شروع به سنگین تر کردن کوله پشتی یا دوفصل کند ، از بین بردن جیب مخصوصی که دسته تلسکوپ را پنهان می کند بسیار آسان است. در ابتدا ، ممکن است گرفتن این دسته کمی طولانی باشد. من در ابتدا با آن مشکلی داشتم ، اما بعد از مدتی سست شد. این دو چرخ عالی هستند – آنها مانند چرخ های غلتکی می چرخند و به راحتی نمی شکنند.

از آنجا که شکل کیسه ای دوفل دارد ، Quest در داخل بسیار جادار است. برای سفر طولانی می توانید لباس و وسایل کافی داشته باشید و هنوز هم برای یک جفت کفش اضافی فضای کافی دارید. کیف بسیار خوب ساخته شده است و مواد در قسمت خارج فوق العاده قوی است. شما این کیف را به راحتی پاره نمی کنید.

Timbuk2 برای محصولات خود ضمانت مادام العمر نیز دارد ، بنابراین اگر چیزی بد پیش می رود ، شما را تحت پوشش قرار می دهد. با این حال ، با توجه به اینکه چقدر این کیف محکم است ، شک می کنم

جوانب مثبت: اندازه مناسب ، طراحی همه کاره ، چرخ های محکم ، تعداد زیادی محفظه

منفی: قطب تلسکوپ گاهی اوقات می چسبد

106.95 $ از آمازون
178.99 $ از MOOSEJAW
چه چیزی را در یک چمدان خوب جستجو کنید
TravelPro
TravelPro
طبق مطالعه جدیدی که توسط Consumer Reports انجام شده است ، بیشتر مردم فکر می کنند که این دو عامل تاکنون مهمترین هنگام خرید یک چمدان هستند: توانایی چرخ و دوام. با توجه به این نکته ، در اینجا مهمترین مواردی که باید قبل از خرید یک کالای جدید چمدان در نظر بگیرید:

دو چرخ یا چهار چرخ؟ بسیاری از مسافران تصور می کنند که چمدان هایی با چهار چرخ که می توانند 360 درجه بچرخند ، به وضوح بهترین گزینه است. از این گذشته ، می توانید چمدان خود را تقریباً از هر جهت فشار داده و بکشید. بنابراین ، روند نزولی چیست؟ مقدار کمی وجود دارد. در مرحله اول ، اگر خودتان را حتی در یک تمایل جزئی پیدا کنید ، راحت تر می توانید چمدانها را دور کنید. علاوه بر این ، چرخ های چهارچرخ معمولاً به طور بیرونی متصل می شوند ، به این معنی که نسبت به همتایان دوچرخه خود از شکست بیشتری برخوردار هستند.
سخت یا نرم؟ چمدان سخت مزایای بسیاری دارد. اول ، به وضوح از موارد شکننده بهتر محافظت می کند. چمدان های سخت نیز محکم تر و ضد سرقت است زیرا نمی تواند به راحتی پاره شود و یا با چاقو یا ابزار دیگر باز شود. غالباً ضد باران است. ABS (آکریلونیتریل-بوتادین-استایرن) سبکترین و ارزانترین نوع پلاستیک است که برای خارج چمدان های سخت مورد استفاده قرار می گیرد ، در حالی که پلی کربنات کمی گران تر است ، اما بسیار بادوام تر است. آلومینیوم با دوام ترین مواد پوسته است ، اما سنگین ترین آن نیز هست. یک نکته مهم در مورد چمدانهای سخت پوسته این واقعیت است که آنها خیلی سریع از بین می روند. در صورت نیاز به فشار دادن آنها به یک محفظه در هواپیما (یا نگهداری آنها در یک آپارتمان کوچک ، برای همین موضوع) آنها نیز فراموش نشدنی هستند.
مواد و دوام: اگر می خواهید یک چمدان یک طرفه نرم را انتخاب کنید ، هنوز مواد بسیاری برای انتخاب وجود دارد. پلی استر ارزانترین انتخاب است. نایلون بالستیک با دوام و تمیز کردن آسان است. نایلون کوردورا هر دو نرم تر و سبک تر از نایلون بالستیک است. همچنین رنگ بهتری می گیرد ، بنابراین اگر به دنبال یک کیف با رنگ روشن هستید ، این گزینه ایده آل است . اگر دوام اصلی ترین نگرانی شماست ، حتماً امتیاز دنیر را بررسی کنید که حاکی از ضخامت فیبر پارچه است. هرچه تعداد آن بیشتر باشد ، پارچه ضخیم تر است. اکثر کارشناسان پیشنهاد می کنند برای چمدان های چک شده چیزی را در محدوده 500-2000 denier خریداری کنید که به طور مکرر مورد استفاده قرار می گیرد.
وزن و اندازه: وزن هنگام خرید یک چمدان جدید نیز نگران کننده است. نه تنها بسیاری از مسافران نگران تردد یک چمدان سنگین در اطراف فرودگاه و همچنین خیابان های شهر هستند ، بلکه بیشتر خطوط هوایی داخلی و بین المللی حد مجاز وزن 50 پوند را برای کیسه های بررسی شده تحمیل کرده اند.

سایر راهنماهای خرید راهنمای خرید بزرگ ما را بررسی کنید
بالش سفر trtl
Trtl
بهترین چمدان های حمل شده که می توانید خریداری کنید
گاهی اوقات شما فقط نمی خواهید چمدان خود را چک کنید ، بنابراین به یک کیف قابل حمل معتبر نیاز دارید که بتوانید سوار هواپیما شوید. در اینجا گزینه های برتر ما برای بهترین کیف های چمدان حمل شده است .

بهترین مکعب های بسته بندی که می توانید خریداری کنید
بسته بندی مکعب ها یک راه حل عالی برای بسته بندی های کثیف است. آنها نه تنها به شما کمک می کنند تا وسایل خود را به صورت منظم ذخیره کنید ، بلکه به شما کمک می کنند تا چیزهای بیشتری را متناسب کنید ، که همیشه مورد توجه است. بیشتر مکعب های بسته بندی نیز از مواد با دوام ساخته شده اند که به معنای مقاومت در برابر سایش و پارگی در سفرهای سخت هستند و برخی حتی برای صرفه جویی در فضا فشرده سازی می کنند. ما مکعب های برتر بسته بندی مورد تایید متخصصان را گردآوری کرده ایم که زندگی شما را در سفر بعدی شما به خارج از شهر آسانتر می کند. در اینجا بهترین مکعب های بسته بندی شما می توانید خریداری کنید.

بهترین کوله پشتی های مسافرتی که می توانید خریداری کنید
کوله پشتی مناسب برای زمانی است که شما به یک چمدان کامل احتیاج ندارید ، اما بیشتر از یک کوله پشتی معمولی یا کیسه مسنجر می خواهید. در اینجا بهترین کوله پشتی های مسافرتی که می توانید خریداری کنید آورده شده است.

بهترین بالش مسافرتی که می توانید خریداری کنید
تلاش برای خوابیدن در هواپیما بسیار دشوار است ، اما داشتن یک بالش مناسب سفر می تواند به شما کمک کند هنگام پرواز حماسی خود از طریق اقیانوس ها و قاره ها چشم بسته ای داشته باشید. در اینجا انتخاب های برتر ما برای بالش های سفر است .

مشترک شدن در خبرنامه ما.

افشای اطلاعات: این پست توسط تیم Insider Picks برای شما آورده شده است . ما محصولات و خدماتی را که ممکن است جالب بدانید برجسته می کنیم. اگر آنها را بخرید ، سهم کمی از درآمد حاصل از فروش را از طرف شرکای تجاری خود دریافت می کنیم. ما غالباً محصولات را به صورت رایگان از تولید کنندگان برای آزمایش دریافت می کنیم. این تصمیم ما را در مورد اینکه آیا محصولی ارائه شده است یا توصیه نمی شود ، هدایت می کند. ما به طور مستقل از تیم فروش تبلیغات خود فعالیت می کنیم. ما از نظرات شما استقبال می کنیم از طریق ایمیل به [email protected] به ما ایمیل کنید.