چادر مسافرتی fit t22 سال 98


بهترین چادر مسافرتی های ما برای بزرگترین ماجراهای شما
چادر مسافرتی خود را پیدا کنید
کمپینگ هر آنچه را که می خواهید باشد – آخر هفته ، یک روز ، یک بعد از ظهر – اما با Eureka! چادر مسافرتی ها همیشه یک ماجراجویی است. چادر مسافرتی های ما به گونه ای طراحی شده اند که بدون به خطر انداختن سفر شما ، به شما پناهگاه ، پوشش و راحتی بدهند. این که آیا شما یک پیاده روی روز انفرادی می روید ، یا برای تعطیلات آخر هفته در جنگل با افراد مورد علاقه خود عازم می شوید ، ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم. چادر مسافرتی های ما ساخته شده اند تا در برابر عناصر مقاومت کرده و به آسانی تنظیم شوند ، به شما کمک می کنند تا از هر ماجراجویی بیشترین بهره را ببرید. بنابراین ، مهم نیست که برنامه های شما چیست ، برای تفریح ​​از آن سر بزنید.

برای دانستن چادر مسافرتی های ما مطلع شوید
سبد مقایسه چادر مسافرتی
چیزهایی که باید در MIND حفظ شود
TYPE CAMPING
کمپینگ اتومبیل
شما عاشق کمپینگ هستید. و همچنین شما راحتی راحتی با داشتن ماشین خود در این نزدیکی را دوست دارید. یک کیسه بسته بندی کنید ، چند دوست بگیرید ، کولر را پر کنید — بیایید به کمپینگ اتومبیل برویم! حداکثر فضای ، دوام ، راه حل های ذخیره سازی و راه اندازی ساده برای چادر مسافرتی های این دسته از موارد ضروری است. بنابراین ، آنچه را که شما نیاز دارید ، شکار کنید و به اتومبیل سوار شوید و رانندگی کنید تا وقتی که آن مکان عالی را در کنار دریاچه ، در پایه یک قله مورد علاقه یا وسط جنگل پیدا کنید. و حتماً چادر مسافرتی را برای شما پوشانده است. کوله پشتی کردن
چادر مسافرتی های کمپینگ اتومبیل

شما با روح و عمل ماجراجوی هستید. بنابراین ، شما به خیمه ای احتیاج دارید که شب بعد از شب بایستد ، سفره ای آماده ، آسان برای بسته بندی ، سبک و راحت ، امکان شارژ مجلسی شایسته پس از یک روز در طبیعت. یورکا! چادر مسافرتی ها با همه از کاشفان بار اول تا کوله پشتی های فصلی سفر کرده اند و شما را از سخت ترین ماجراهای شما پوشانده است.
SHOP BACKPACKING TENTS

Specialty
شما فقط یک علاقه مندان به کمپینگ نیستید بلکه یک متخصص کمپینگ نیز هستید. و شما به تجهیزات دنده ای اختصاصی نیاز دارید که در طی آن مدت طولانی شما را ایمن و راحت نگه می دارد. جلوترش رو نگاه نکن. چادر مسافرتی های مخصوص ما برای استفاده در پاسگاههای پشتی ، اردوگاههای پیشاهنگی و حتی برای آن کوهپیمایی کوهستانی و اورست طراحی شده اند. این چادر مسافرتی ها به اندازه اردوگاه هایی که می پوشند سخت است.
خرید چادر مسافرتی های تخصصی

مقاومت پذیری فصلی
3 فصل
ترین چادر مسافرتی ها از زرادخانه ما ، 3 چادر مسافرتی فصلی ما برای استفاده در تقریباً در هر شرایطی ساخته شده است: بهار ، تابستان و پاییز. آنها به اندازه کافی قدرتمند هستند تا هرگونه طوفان را از بین ببرند ، و قابلیت تنفس و تهویه گسترده لازم برای خنک شدن در ماه های تابستان را دارند.
چادر مسافرتی fit t22

4 فصل
ساخته شده با پارچه ها و روکش های بادوام ، مونتاژ شده با قطب های مخصوص استحکام اضافه شده و به طور دقیق توسط متخصصان کوهستان تست شده است. این چادر مسافرتی ها می توانند در برابر وزش باد و هوای همراه با شدیدترین شرایط مقاومت کنند.
فروشگاه 4 فصل

اندازه
بنابراین ، شما می خواهید کمپینگ کنید. حالا کی با تو میاد؟ و در مورد همه موارد شما چطور؟

هنگام برنامه ریزی موضوع سفر ، هنگام انتخاب اندازه چادر مسافرتی ، ملاحظات اصلی را در نظر بگیرید. در حالی که چادر مسافرتی های سبکتر ، کوچکتر برای سفرهای کوله پشتی انفرادی عالی هستند ، فراموش نکنید که همه سرهای گروه خود را بشمارید (مخصوصاً برای گروههای 4 یا بیشتر). و مطمئن باشید قبل از اینکه چشم بسته بگیرید ، وسایل همه را در آن جا قرار می دهید. برای کسانی که نمی توانند بدون سگ خانه (یا شاید آن هوای اندازه ملکه) را ترک کنند ، حداکثر فضای روی زمین و بالاتر از محله های خواب مبارزان شما ، یک ضرورت است.

فروشگاه 1 ، 2 ، 3 ، 4 ، 6 ، 8+ چادر مسافرتی شخص

مرور توسط
TYPE CAMPING
برای یک آخر هفته طولانی با دوستان و خانواده و یا یک هفته در پیست رفتن ، یورکا! چادر مسافرتی ها را پوشانده اید
فصل ها
چادر مسافرتی طراحی شده برای فصل ، تفاوت بین آرزوی بسته شدن جوراب های اضافی … و از بین رفتن هوای مرکزی است.
اندازه
چه کسی (و چه) با آنها اردو می کنید وزن بسته و فضای داخلی موردنیاز خود را در سایت خود تعیین می کند.

مرور با نوع دوربین سازی
کانیون DESERT
خیمه ترین دوربین چرمی اتومبیل های محبوب ما
با این مکان جادار و آسان چادر مسافرتی که به عنوان یک پناهگاه آفتاب نیز دو چندان می شود ، به مکان تفریحی مناسب سفر کنید.

نوع: کمپینگ اتومبیل

آب و هوا: 3 فصل

اندازه: 4 ، 6

خرید کویر کانیون 4 نفر

خرید کویر کانیون 6 نفر

میدوری
محبوب ترین چادر مسافرتی کوله پشتی ما
این چادر مسافرتی با افزایش فضای سر و شانه بدون اضافه وزن و فله ، به شما نهایت تجربه در فضای باز و محافظت از عناصر را می دهد.

نوع: کوله پشتی

آب و هوا: 4 فصل

اندازه: 2 ، 3

خرید MIDORI 2 PERSON

خرید MIDORI 3 PERSON

مرز پوشش جنگل
خیمه ویژه ترین مردم ما
بر اساس شکل کلاسیک A- قاب ، این طرح سعی شده و واقعی به افراد کمک می کند که در حالی که سبد خود را سبک نگه می دارند و سرشان خشک می شود ، اعتماد به نفس خود را ایجاد کنند.

راهنمای خرید چادر مسافرتی

آب و هوا: 4 فصل

اندازه: 2 ، 4

خرید TIMBERLINE 2 PERSON

خرید TIMBERLINE 4 PERSON

مرور از طریق Season
کمپ فضایی
جدیدترین چادر مسافرتی 3 فصل ما
با این مکان جادار و آسان چادر مسافرتی که به عنوان یک پناهگاه آفتاب نیز دو چندان می شود ، به مکان تفریحی مناسب سفر کنید. ایده آل برای ماجراهای کمپینگ خانوادگی آخر هفته – Eureka! Space Camp دارای ارتفاع سخاوتمندانه و فضای قابل زندگی ای است که خارج از این جهان است!

نوع: کمپینگ اتومبیل

آب و هوا: 3 فصل

اندازه: 4 ، 6

فروشگاه فضایی کمپ 4 نفر

فروشگاه فضایی کمپ 6 نفر

K-2 XT
چادر مسافرتی های محبوب 4 فصل ما
K-2 XT که بخشی از سری برنامه های اعزامی ما است ، با استفاده از پلی استر ripstop و سیستم تهویه کاملاً قابل تنظیم برای کلیه مصارف کوهستانی ساخته شده است. این چادر مسافرتی برای اقامت در معرض و طولانی در سخت ترین محیط ها ساخته شده است.

نوع: کوله پشتی

آب و هوا: 4 فصل

اندازه: 3

خرید K-2 XT 2-3 نفر

مرور اندازه
SOLITAIRE
محبوب ترین چادر مسافرتی انفرادی ما
بهترین انتخاب برای کوله پشتی ها. چادر مسافرتی کوچک ، سبک و ساده برای تنظیم با سیستم دو قطبی ، این چادر مسافرتی برای استرینگ مناسب است.

نوع: کوله پشتی

آب و هوا: 3 فصل

اندازه: 1

خرید یک نفره

سوما
چادر مسافرتی های 2-3 نفری محبوب ما
این ساخت و ساز دو قطبی با کم کردن زمان تنظیم ، فضا را به حداکثر می رساند. با پوشش کامل ، پرواز باران و انبار دنده داخلی ، همه چیز شما در یک طراحی جمع و جور است.

نوع: کوله پشتی

آب و هوا: 3 فصل

اندازه: 2 ، 3

خرید SUMA 2 PERSON

خرید SUMA 3 PERSON

COPPER CANYON LX
چادر مسافرتی بیشتر ما
این چادر مسافرتی بزرگ دارای اتاق برای تمام گروه شما ، تجهیزات دنده آنها و تختخواب هوا … است و فقط راه اندازی یکی از شما را می طلبد.

نوع: کمپینگ اتومبیل

آب و هوا: 3 فصل

اندازه: 4 ، 6 ، 8 ، 12

خرید مس کانیون LX 4 نفر

خرید مس کانیون LX 6 نفر

خرید مس کانیون LX 8 نفر

خرید مس کانیون LX 12 نفر

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>