پرسش‌های متداول صندوق بازنشستگی کشوری

به هر اکنون این‌که دولت قبول دارد که افزایش ۱۰ درصدی پلکانی حقوق و دستمزد بگیران خود اهمیت تورم حدود ۵۰ % اختلاف زیادی دارااست و حقوق ها را همسان سازی کرده است نشان از دقت به بهبود زندگی دستمزد بگیران دارااست که می بایست به فال نیک گرفته شود. چرا همسان سازی نمیکنن.چرا به کارمندان وبازنشسته هاشون وسایر سطح ها تامین اجتماعی طولانی تر میکنن البته دست کم بگیر تامین اجتماعی .نه.ما بخدا سی سال حق بیمه دادیم بخدا این گرونیها برای ماهم می باشد بخدا بااین سن وعروس وداماد داریم اجاره خونه میدیم. پرداخت دستمزد مهرماه حدود ۴ میلیون بازنشسته و مستمری‌بگیر تأمین‌اجتماعی خرید بیمه تکمیلی اهمیت طولانی تر شدن حدود ۲۶۰۰ میلیارد تومان به مجموع هزینه ماهانه پرداخت مستمری‌ها نسبت به ماه‌های ابتدایی سال، خاتمه یافت. طرح بیمه مستمری آنی در شرکت بیمه زندگی خاورمیانه با دریافت مجوز از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، در دی ماه سال 1399 رونمایی شد. همین بیمه نامه به جهت اشخاصی که رغبت به پرداخت حق بیمه در سال‌های طولانی را ندارند و یا این که در سنین کودکی و نوجوانی خود فرصت خرید کردن بیمه های مستمری سالانه را از دست داده‌اند بهترین مورد می باشد زیرا می‌توانند تمام حق بیمه را به صورت یکجا پرداخت و از سال بعد مستمری دریافت کنند.
دسته‌بندی نشده
به مسولیت آنجا فرمودند چرا این مرد را امداد نمیکنید گفتند او اصلاً مسلمان نیست فرمودند چطور و فنی که جوان بود وبه سختی اورابکار میگرفتید دین اورادرنظر نمی‌گرفتند هزینه های او را از در بین المال بپردازید اکنون که صندوقهای بازنشستگی همین فعالیت را انجام میدهند باید حقوق آن‌ها را مطلوب وبهروز پرداخت کندواگر کسری داشتند دولت بدهد نیکی این‌که بازنشستگان دولت هم حقوقشان اندک باشد. مطالبه اصلی بازنشستگان کارگری، «اصلاح مصوبه‌ی ارتقا مستمری‌ها» به وسیله دولت می باشد که علیرغم ورود هیات تطبیق قوانین مجلس، هنوز مراحل قانونی آن به نقطه نهایی نرسیدهاست. اگر شخصی حساس سوابق بیمه فوت کند، مبلغ حقوق بازنشستگی دارای توجه به مقدار سنوات، آن گاه از طی مراحل قانونی به حساب اعضای خانواده او به شرط تکفل واریز می‌شود. همین افراد اهمیت اعتنا به میزان سوابق خود و وضعیت تأهل می‌توانند طی یک مدت زمانه مشخص، به رخ ماهانه دستمزد مبنا وزارت عمل را دریافت کنند. همین مدت برای اشخاص مجرد بر اساس میزان سابقه بیمه میان ۶ تا ۳۶ ماه و برهمین مبنا به جهت اشخاص متأهل بین ۱۲ تا ۵۰ ماه خواهد بود.

افزایش سقف تعهدات بیمه تکمیلی بازنشستگان

اجرای همسان سازی دستمزد بازنشستگان از خواسته هایی است که یک سری سال میباشد به زمین باقی مانده ولی هیچ رقمی در دارایی سال 99 برای همسان سازی مستمری بازنشستگان تامین اجتماعی در لحاظ گرفته نشده میباشد و همچنان همسان سازی در حد وعده وعیدها می باشد همه تشکل های بازنشستگی سرکار هستیم و کوتاهی ما تشکل ها سبب ساز شده ما را فراموش کنند یا به عبارتی بازنشستگان را کوچک ببینند. در انتخابات مجلس نشان بدهیم ما قدرت داریم و به اشخاصی که سال های درازی می باشد ما را فریب دادند دیگر گول شعارهای آنان را نخوریم و به آن‌ها رأی ندهیم. در بودجه سال 99 هیچ اشاره ای به بدهی کلان دولت به تامین اجتماعی نشده است. برنامه گسترش ششم دولت هر بندی که مربوط به تامین اجتماعی و بازنشستگان می باشد اجرایی نگردیده. توهین پشت توهین، تحقیر پشت تحقیر، تا کی بازنشستگان بایستی بدون صدا نمایند و سیاسیان در سازمان تامین اجتماعی که از اموال بیمه شدگان هست برای خودشان جولان بدهند و ما حسرت بکشیم از کانون خوب بازنشستگان بعنوان بزرگترین تشکل کشور می خوا‌هیم مراد های رسمی و منطقی بازنشستگان و مستمری بگیران استان تهران و مراد های دیگر کانونها را به جد پیگیری کند که حمایت کلیه بازنشستگان حیاتی شما خواهد بود.

  • بنابراین مطابق قانون کار، صدور بیمه‌نامه برای همه شغل ها ضرورت دارد و عدم اعتنا به همین مورد قضیه از سوی کارفرمایان نوعی تخلف محسوب می‌شود.
  • بازنشستگان با مراجعه به کانون‌ها خواستار پاسخگویی شده‌اند؛ احتمالاً مشکلات جزئی بانکی استدلال همین وقفه یک روزه میباشد و تا ساعاتی دیگر پرداخت مستمری بازنشستگان شروع می گردد و براساس حروف الفبا ادامه می‌یابد.
  • شرکت حسابداری محاسبان تلاشگر با داشتن کارنامه ای براق در انجام خدمات حسابداری ، آمادگي خود را جهت همکاری در راستا های حسابداری ، انجام امور مالی و مالیاتی دارای تمامی واحد ها اعلام می نماید.
  • نکته‌ای که بخش اعظمی از منتقدان ارتقاء حقوق و دستمزد پرسنل دولت به آن اشاره می نمایند این می باشد که همین منابع از دارایی عمومی هزینه می‌شود.
  • همچنین ذوب‌آهن اصفهان، بزرگ‌ترین شرکت فولاد در جمهوری اسلامی ایران میباشد که اساسی ظرفیت ۳٫۶ میلیون تن محصول پایانی، گونه های مقاطع فولادی ساختمانی و صنعتی را تولید می‌کند.

دسته بندی های بالا را از آن جهت سرویس شما عرض کردم که بدانید بازنشستگان شامل 2 جور هستند یا این که بازنشستگان قوانین مختص استخدامی (به کلمه مرسوم بازنشستگان مدنی )که صندوق بازنشستگی خاص خودشان را دارند و یا بازنشستگان تامین اجتماعی . حق اولاد سال ۱۴۰۱ نیز ۴۱۷ هزار تومان بود که دو برابر شده و به حدود ۸۴۰ هزار تومان رسیده است. مجموع این دست اندرکاران سبب می گردد که دستمزد پرسنل دولت در بین ۲.۵ تا ۳ میلیون تومان ارتقا داشته باشد. در سال ۹۷ نیز دولت اهمیت مشکلات متعددی در تامین منابع مالی به جهت پرداخت هزینه هایش روبرو بود.

خبر کلیدی برای بازنشستگان تامین‌اجتماعی/پرداختی بازنشستگان به جهت بیمه تکمیلی چقدر؟

به گزارش جنوب نیوز، سه میلیون و ۸۱ هزار و ۶۴۹ بازنشسته و مستمری بگیر تامین اجتماعی ذیل پوشش بیمه… به گزارشپایگاه 598،قرارداد نو بیمه تکمیلی بازنشستگان تأمین اجتماعی از اول آذرماه اهمیت بیمه آتیه سازان منعقد شد و براساس آن حق بیمه از ۹۱ هزار تومان به ۲۰۵ هزار تومان ارتقا یافت و بر همین اساس اعمال جراحی به سقف ۷۵ میلیون تومان رسید در حالی که سال گذشته این مقدار ۴۵ میلیون تومان بود. دستمزد بازنشستگان تامین اجتماعی 1401 یه خرده ازحقوق بازنشستگان کشور ی کمتر می باشد. حقیقتا می بایست بحال و روز وزارت فعالیت و سازمان تامین اجتماعی دارای همین مدیر ضعیف و ایراد دار ندامت خورد ، نمی‌دانم مرزوبوم قحط رجال میباشد یا اینکه در طیف خودشان اصول گرایان شخص مطلوب و کارآمد ندارند ، ضعف وزارت فعالیت و سازمان تامین اجتماعی بحساب شخص مدیریت جمهور متن می‌شود. چرا همسان سازی دستمزد بازنشستگان تامین اجتماعی انجام نمی‌شود، همسان سازی بایستی از اولیه سال ۱۴۰۰ در احکام اعمال شود ، چرا هیچکس پاسخگو نیست آنگاه می‌گویند چرا نارضایتی هست. بنابر این مصوبه مقرر شده است تا دست‌کم دستمزد و حقوق و دستمزد مستمری بگیران تامین اجتماعی به جهت سال ۱۴۰۱ و جمع مستمری ازکار افتگان و بازماندگان از دستکم حقوق و دستمزد کارگران همان سال کاهش نباشد.

مبلغ حق بیمه

سالاری جون امروز سوم مرداده پس کو پرداخت افزایش های ۲۸۰۰ از اوایل مرداد؟با ۳۰ سال سوابق ۳۱ تیر ۲۱۰۰ گرفتم.زود باش وعده ایی حرفی حدیثی سر هم کن و بگو. شما حساس هر موقعیت اقتصادی می توانید از سرمایه گذاری عمر و تامین آتیه برخوردار شوید. نکته خیلی مثبت همین دار وامدار این می باشد که وقتی که شما مدیون دریافت می کنید پوشش های بیمه ای به جهت بیمه شده وجود خواهد داشت. مساوی 900 برابر حق بیمه پرداختی ماهانه + سرمایه فوت طبیعی + سرمايه اصلي، به خانواده او (ذینفع قرار داد) پرداخت میگردد. مساوی 300 برابر حق بیمه پرداختی ماهانه + سرمايه اصلي، به خانواده او (ذینفع قرار داد) پرداخت میگردد.

سخنگوی هیأت رئیسه مجلس: مجلس فوق العاده ویژه را تا ۵۰ درصد ارتقا داد

اما دولتی که با ۲ وزیر کار در سال ۹۷ مواجه شده است، بعید می باشد در کوتاه مدت، برنامه ای اثرگذار برای خروج از چالش داشته و اصلی رد درخواست ارتقاء حقوق ها در سال ۹۷، شایعات را تکذیب کرد. حساس همین حال، علیرضا محجوب، چهره شناخته شده منزل کارگر و نماینده مردمان تهران در مجلس شورای اسلامی گفته که بدهی دولت به سازمان تامین اجتماعی را از روش خانه ملت، پیگیری می کند. همین در حالی است که مطابق گفته های آقای شوکت، دولت، ۲۰۰ هزار میلیارد تومان به سازمان تامین اجتماعی بدهکار می باشد و عدم پرداخت بدهی دولت به تامین اجتماعی، منجر عدم کار به تعهدات سازمان در درمقابل فعالان نظام سلامت شده است. سازمان تامین اجتماعی مطابق گفته های آقای شوکت، با بدهی ۴۰ هزار میلیارد تومانی به کانال بانکی روبرو است. او طرح تحول تندرست را ، هدیه مصیب توشه محمود احمدی نژاد به سازمان تامین اجتماعی دانست که گوشه ای از مشکلات امروز سازمان، میراث دولت نهم و دهم است. مهم وجود همین که شاخص کل بورس و بخش اعظمی از سهام شرکت های بورس در سال ۹۸، حساس رشد قیمتی یار شده اند و پرتفو هلدینگ شستا هم از همین سودهای شیرینی بی قسمت نیست، ولی به لحاظ می رسد که سازمان تامین اجتماعی با میلیون ها بیمه شده تبعی و اهمیت و مستمری بگیر و بیمه بیکاری بگیر، هم چنان با خلل تامین نقدینگی روبرو است.

فرود او‌لین هواپیمای مسافربری روسی در سوریه پس از ۱۲ سال

طبق گفته سخنگوي دولت قرارشد همانندبازنشستگان تامين اجتماعي ارافزايش دستمزد عزيزان كشوري ولشكري تجديد نظرگردد ونتيجه آن اعلام شود. حقوق اشخاص مهم ۱۵ سال سوابق اصلی ۲۴ درصد ارتقا و به ۲ میلیون و ۳۴۸ هزار تومان و دستمزد اشخاص با ۱۰ سال سوابق خبر استانی دستکم ۴۱ درصد و به ۲میلیون و ۳۴۳ هزار تومان می‌رسد. دستمزد اشخاص دارای ۲۵ سال سابقه و دست کم بگیر به ۲ میلیون و ۴۹۱ هزار تومان به این معنی که ارتقاء ۵۰ درصدی می رسد و حقوق و دستمزد اشخاص کلیدی ۲۰ سال سوابق به ۲ میلیون و ۴۲۱ هزار و ۲۵ درصد رویش خواهد رسید.

چرا مرد‌ها زیاد قدمت نمی‌کنند؟

نیز بر پایه اصلاح صورت گرفته در ماده 137 همه هزینه های درمانی پرداختی مؤدیان که قابل تایید باشد و همینطور حق بیمه عمر پاسارگاد پرداختی هر شخص حقیقی به مؤسسات بیمه ایرانی بابت گونه های بیمه‌های قدمت و زندگی و بیمه معالجه تکمیلی از درآمد مشمول مالیات مؤدی کسر می گردد. همچنین در بیمه عمر بازنشستگی پاسارگاد قابلیت قرار دادن پولی به تیتر سپرده در بیمه عمر وجود دارد که می تواند کلیدی افزایش سود دهی بیمه عمر و اندوخته بیمه طومار عمر و تامین آتیه، قابلیت اخذ مستمری بالاتر را به جهت بیمه شده آماده نماید. کمپانی بیمه پاسارگاد همین امکان را به جهت شما مهیا نموده هست تا مبلغی را به عنوان سپرده در بیمه قدمت بازنشستگی قرار دهید. نرخ سود مبلغ سپرده در بیمه عمر پاسارگاد برا اساس قوانین و اوامر بیمه مرکزی جمهوری اسلامی کشور‌ایران برابر اساسی 16 درصد خواهد بود. حق اولاد به جهت والدینی که یک فرزند دارا‌هستند ۱۱۱ هزار تومان و برای دو فرزند، ۲۲۲ هزار تومان گزینش شد. جمع دریافتی ماهانه افراد مجرد در سال ۹۷، ۱ میلیون و ۲۶۱ هزار تومان و اشخاص متاهل حیاتی یک فرزند، ۱ میلیون و ۳۷۲ هزار تومان بود. دولت بایستی سهم ۲۵ درصدی خود از تعهدات رسمی بابت هزینه های روان سازمان را پرداخت کند. عدم پرداخت، مشکلات بسیاری برای سازمان در تامین تقدینگی به ارمغان خواهد اورد. ۶۰۰۰ میلیارد تومان مستمری ماهانه و ۲۰۰۰ میلیارد تومانی هزینه درمان بایستی پرداخت و تاخیر در آن، حوادث ناگواری را به همپا دارد. در صورتی که کارگری ۲ فرزند داشته باشد، حاصل عده شالوده سنواتی، حق مسکن و بن کارگری به ۵۰۲ هزار تومان می رسد که به این رقم، ۱۳ درصدی که به حقوق طولانی تر می شود نیز، طولانی تر خواهد شد.

دستور ویژه وزیر فعالیت جهت تسریع در اجرای ضابطه جوانی جمعیت

تنها موقعیت بازنشستگی اجباری موجود در سرزمین آلمان در صورتی هست که قرارداد کاری به شکل مداد دارای کامل شدن سن بازنشستگی انتها یابد. درصورتیکه فردی در آلمان عمل کرده باشد البته در اکنون حاضر در کشور دیگری بومی باشد بایستی خواهش حقوق بازنشستگی آلمانی بیمه تکمیلی خود را به اداره بیمه کشوری که در آن سکونت دارد بدهد. علیرغم وجود موقعیت سنی جهت اخذ دستمزد بازنشستگی، اشخاصی حساس شرایط خاص می‌توانند زودتر از وصال به این سن خواهش بازنشستگی کنند؛ اما ممکن می باشد حقوق بازنشستگی آن‌ها کاهش باشد. شماره بیمه بازنشستگی در آلمان یک عدد ۱۲ رقمی و قابل به کارگیری در تمام ارتفاع زندگی است. اما مخالفان همین طرح هم که عمدتا مدافع اصلاحات و تغییرات ساختاری صندوق‌ها هستند، بر سایر سیاست‌ها که سوای تاثیر روی بازنشستگان بر ورودی صندوق‌ها و افزایش آن اثر بگذارد، تاکید دارند. شرکت حسابداری محاسبان تلاشگر حیاتی داشتن کارنامه ای درخشان در انجام خدمات حسابداری ، آمادگي خویش را جهت همکاری در حوزه های حسابداری ، انجام امور مالی و مالیاتی حیاتی همگی واحد ها اعلام می نماید. من فوق لیسانسم ولی سال هاست اصلی فوق دیپلم در شرایطی سخت فعالیت می کنم درامدم نسبتا خوبه ولی هم اکنون دلم مانند اون روزایی که سرباز بودم نیست. اما صحیح نیست که ما به امثال فرهنگیان جامعه توهین نماییم یا زحماتشون رو در نظر نگیریم ولی قبول نمایید قشر خدمتکار از کلیه داره میخوره.

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید