نظرات و پیشنهادات شما؟

حقی در پاسخ به این سوال که آیا سیستم ویدیو کال سروش بومی نیست که مشمول تعرفه ترجیحی نشده است، گفت: ویدیو کال و ویس کال یا هر سرویسی که از منشا IPهایی که معرفی شده ارائه شوند، تولید داخلی محاسبه و به محض شناسایی در اپراتور تعرفه ترجیحی برایش در نظر گرفته میشود. او در خصوص جزییات این اتفاق افزود: مشکلات ناشی از این بود که پیامرسان سروش سرویس ویدیو کال را بر اساس پروتکل خاص خود ارائه میکند که این پروتکل در اپراتورها شناسایی و بر اساس تعرفه ترجیحی محاسبه نشده است. باشید و اقدام به فعالسازی بسته ی دیگری نمایید، بسته ی جدید برای شما رزرو می گردد به این صورت که با اتمام بسته ی فعلی، در هنگام تمدید حجمی و یا زمانی بسته رزرو شده برای شما فعال می شود. حسین فلاح جوشقانی امروز اعلام کرد که با مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات در صورت عدم رفع تخلف اپراتورها، رگولاتوری میتواند به ازای هر تخلف در هر روز تا معادل یک دهم درصد از درآمد ناخالص آخرین صورت مالی حسابرسی شده سالانه، آنها را جریمه کند.

او امروز و در حضور در کمیسیون صنایع و معادن مجلس بار دیگر اقدام این دو اپراتور را خلاف ضوابط پروانه و مصوبات کمیسیون تنظیم مقررات و مصداق گرانفروشی نامید. این رویه غیرمنطقی و در واقع به ضرر مشترکان است. مشترکان سیمکارتهای ایرانسل میتوانند به کمک سرویس حساب چند کاربره یک حساب اینترنت همراه ایجاد کرده و آن را بین اعضای خانواده، دوستان یا دیگر کاربرانی که مد نظر دارند به اشتراک بگذارند. مشترکان در یک زمان فقط میتوانند یک بسته نامحدود شبانه را فعال کنند. اگرچه با توجه به سهولت دسترسی، استقبال مردم از اینترنت همراه نسبت به سایر شیوهها بیشتر بوده اما این شیوه دسترسی در موارد متعدد موجب شده است مشترکان هر سه اپرتور موبایل (همراه اول، ایرانسل و رایتل) در مواردی از پایان زودهنگام بستههای اینترنت خود گلایه کنند. از بستههای قبلی استفاده میکردند، اگر در مناطق ۳G وارد میشدند امکان استفاده از سرعتهای بالاتر از Edge را داشتند اما اکنون که این بستههای جدید آمده و بستههای قبلی هنوز برای برخی مشترکان فعال هست، باز هم امکان استفاده از ۳G وجود دارد؟ وزیر ارتباطات قول داد این تخلف را پیگیری کند.

این توئیت جوشقانی، توسط آذری جهرمی، وزیر ارتباطات نیز ریتوئیت شده که نشان میدهد، دیدگاه او هم، در تطابق با رئیس سازمان تنظیم مقررات است. ساعات کممصرفی که در مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات آمده، از ساعت ۲۴ تا ۶ برای صوت و ۲ تا ۸ برای دیتاست. جهرمی در ادامه اظهارات خود گفت که طرحی به دولت ارائه شده تا اختیارات سازمان تنظیم مقررات در این رابطه بیشتر شود. در این مقاله قصد داریم تا در مورد اپلیکیشن روبیکا سخنانی گفته و نحوه ی استفاده از اینترنت مصرفی آن را مورد بررسی قرار دهیم. امروز هم قصد آموزش روش انتقال یا هدیه بسته اینرتنت را داریم. در پاسخ به علت اتمام حجم اینترنت شبانه در اپراتور همراه اول، باید توجه داشت که همانطور که در وبسایت این اپراتور آمده، حجم بستههای ارائهشده شامل حجم روزانه و هدیه شبانه میشود و طبیعتا در صورتی که حجم روزانه پایان یافته باشد، هدیهای هم در کار نخواهد بود و بسته به تمدید اعتبار کاربر که خودکار باشد یا توسط کدهای دستوری و راههای دیگر تمدید شود، بسته جدید فعال خواهد شد.

با توجه به تذکرات لازم بیشتر کاربرانی که از اپیلیکیشن روبیکا استفاده می کنند بر این باورند که با غیر فعال کردن فیلتر شکن خود از حجم اینترنت مصرفیشان کاهش پیدا کرده و استفاده از این اپلیکیشن کاربران را منصرف کرده است در این صورت اگر چنین مشکلی برای کاربران پیش آمده است توصیه می شود به وب سایت رسمی روبیکا مراجعه کرده و از طریق تماس به پشتیبانی روبیکا مشکل خود را حل نمایید. همچنین در صورتی که اپراتور در طرح تشویقی مایل باشد خدمات را هم در ساعات کممصرف و هم در ساعات عادی ارائه دهد، باید خدمات قابل ارائه در ساعات عادی و ساعات کممصرف را به صورت تفکیکشده اعلام کند. مدیران زیرساخت در تمام این سال ها گران خریدن پهنای باند را تکذیب کرده اند اما در عین حال راهی هم برای سنجش این اعتراض ارائه نداده اند. او اذعان داشت که رگولاتوری در برخورد با این دو اپراتور متخلف اختیاراتی داشته و ابلاغ جریمه 2 میلیارد تومانی از جمله آنها بوده است. از طرفی تمام شدن حجمهای اینترنت شبانهای که در کنار حجم روزانه اپراتور به کاربران عرضه میشود هم اعتراضاتی را سبب میشود. شاید برای شما هم اتفاق بیفتد که برای انجام کارهایی مثل افزایش اعتبار سیم کارت، خرید بسته اینترنت، انتقال شارژ، استعلام باقیمانده شارژ همراه اول و…

البته طرحهای شبانه اپراتورها و استفاده از اینترنت و صوت در ساعات کممصرف منتقدانی هم دارد. البته زمان زیادی باقی مانده تا اینترنت نسل پنجم میان مردم فراگیر شود به همین دلیل در حال حاضر سرعت، کیفیت و پوشش اپراتورها در نسل چهارم اینترنت برا مردم اهمیت ویژهای دارد. بالابردن قیمت در برخی اپراتورهای تلفن همراه، در حالی که مردم به دلیل شیوع کرونا وابستگی بیشتری به فضای مجازی پیدا کردهاند، غیرمنطقی و غیرمعقول است و سازمان تنظیم با آن مخالفت کرده است. اپلیکیشن روبیکا در حال حاضر یکی از اپلیکیشن های پرکاربرد و با طرفداران زیاد در شبکه های تلویزیونی بر روی تلفن همراه می باشد و یکی از نام هایی است که در فضای مجازی دیده و شنیده می شود. اپلیکیشن روبیکا مانند بسیاری از اپلیکیشنهای دیگر موجود در بازار اندرویدی کشور، دارای ویژگیها و ضعف هایی است که هر فرد به تناسب نیاز و قوانین شخصی خود نسبت به انتخاب و نصب آن تصمیمگیری میکند. به طور کلی در مورد اپلیکیشن روبیکا باید بگوییم که با یک نرم افزار همه کاره مواجه هستید که بسیاری از خدمات اپلیکیشنهای مختلف را به صورت یکجا فراهم کرده و در اختیار کاربران قرار می دهد. او با اشاره به اینکه این جریمه میتواند تا زمان رفع تخلف ادامه دار باشد، افزود در صورت تکرار، رگولاتوری میتواند اقدام به کاهش مدت اعتبار یا لغو پروانه کند.

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ایندکسر