نظافت پارکینگ

همه چیز به داخل خانه ختم نمی شود

نظافت داخل منزل از آن دسته کار هایی است که همه ی ما وقت زیادی برای انجام آن صرف می کنیم حال بعضی از افراد زمان بیش تری در اختیار دارند و این کار را با صبر و حوصله انجام می دهند و برخی دیگر به خاطر شاغل بودن نمی توانند آن طور که شایسته است سر وقت به کار های خانه برسند. البته گاهی اوقات همان خانم های خانه دار نیز حال و حوصله ی مرتب کردن خانه را ندارند و از این سری کار های تکراری خسته می شوند و یا برخی توان کار سنگین را ندارند. فرقی ندارد که جز کدام از دسته های ذکر شده هستید شما می توانید روز هایی که حوصله ی نظافت منزل را ندارید و یا وقت کافی برای این دسته کار ها را ندارید با شرکت های نظافت منزل تماس بگیرید اما اکنون سوال این است که ما فقط باید به فکر نظافت درون منزل باشیم و یا نظافت مشاعات را نیز در اولویت بگذاریم؟  با ما همراه باشید تا بیش تر در رابطه با نظافت پارکینگ با یک دیگر صحبت کنیم.

اگر قصد دارید که خودتان نظافت پارکینگ را انجام دهید این قسمت را بخوانید

برای نظافت پارکینگ لازم است که ابتدا تمام لوازم درون پارکینگ را به بیرون ببرید زیرا ممکن است برخی از این لوازم بر اثر خیس شدن آسیب ببینند سپس با جارویی که از قبل برای این کار در نظر گرفته اید تمام پارکینگ را جارو کنید. شاید در حین جارو کرون به لکه های روغنی که از ماشین ریخته بر بخورید زیاد خودتان را خسته نکنید زیرا این لکه ها با جارو رفع نمی شوند در مرحله ی بعدی آن ها را از بین می برید. اگر کف پارکینگ قابل شست و شو است کامل کف پارکینگ را خیس کنید اما اگر کف و یا دیواره ی پارکینگ مناسب خیس شدن نیستند از انجام این کار بپرهیزید زیرا این کار به مرور زمان سبب آسیب رساندن به کف ساختمان شما می شود. در مرحله ی بعد از مایع های شوینده و در صورت دیدن لکه هایی مثل لکه روغن از محلول استفاده کنید و کف سالن را به خوبی بسابید سپس با فشار مناسب کف پارکینگ را آب بکشید و با تی های مخصوص آن را خشک کنید و لوازم پارکینگ را سر جای خود برگردانید.

نظافت پارکینگ خانه های آپارتمانی

قطعا می دانید که نظافت پارکینگ در خانه های شخصی و آپارتمانی تفاوت هایی دارد اولین تفاوت و اصلی ترین آن ها این است که در خانه های شخصی صاحب خانه به فکر نظافت پارکینگ است و یکی از اعضای خانه مسئولیت تمیز کردن آن را بر عهده می گیرد و یا این که یکی از اعضای خانه با شرکت های نظافتی تماس می گیرد اما در خانه های آپارتمانی این گونه نیست و ساکنین ساختمان مدیر انتخاب می کنند و این مدیر ساختمان است که به انجام این کار ها نظارت می کند و از هر واحد مبلغی را برای انجام این مدل کار ها می گیرد تا کار را به فرد خاصی بسپارد زیرا قطعا می دانید که انجام این کار توسط ساکنین ساختمان مقدور نیست و ممکن است هر کسی بهانه ای بیاورد و از انجام دادن این کار شانه خالی کند‌. نظافت پارکینگ  یکی از کار های بسیار مهمی است که هر چند وقت یک بار باید انجام شود و سبب تمیزی محیط شود و صد البته از آلوده شدن ماشین های درون پارکینگ جلوگیری شود.

لوازم مورد نیاز برای نظافت پارکینگ

در بخش قبل یکی از تفاوت های پارکینگ شخصی و پارکینگ خانه های آپارتمانی را برای شما گفتیم. دومین تفاوت این پارکینگ ها اندازه ی آن ها است قطعا می دانید که اندازه ی پارکینگ های شخصی کوچک تر از خانه های آپارتمانی است زیرا تعداد واحد های درون آن خیلی بیش تر است پس این تفاوت در لوازم مورد نیاز برای نظافت پارکینگ نیز تاثیر دارد اگر پارکینگ شما کوچک است شما تنها به یک جارو، آب پاش و مواد شوینده نیاز دارید اما اگر پارکینگ بزرگ تر باشد طبیعی است که علاوه بر این لوازم وسایل پیشرفته تری لازم داشته باشید تا بتوانید کار نظافت پارکینگ خود را به خوبی انجام دهید.  

نظافت پارکینگ خود را به بهترین شرکت خدماتی بسپارید

اگر خانه ای شخصی و بزرگ دارید و به هر دلیلی نمی توانید خودتان آن را تمیز کنید اصلا نگران آلودگی ها و کثیفی های درون پارکینگ نباشید پالسین پارکینگ شما را مثل روز اولش می کند‌ و یا اگر مدیر یک ساختمان مسکونی چند طبقه هستید و مدت ها است که به دنبال یک نظافت چی با تجربه، مورد اعتماد و درست کار می گردید نیز پالسین در این لحظه به کمک شما می آید. قطعا شما به تنهایی نمی توانید از پس نظافت پارکینگ بزرگ برایید ما برای شما در کم ترین زمان ممکن حرفه ای ترین و نیرومند ترین افراد را می فرستیم تا به بهترین شکل ممکن کار خود را انجام دهند.

هزینه ی نظافت پارکینگ چقدر است؟

در این بخش نیز سومین تفاوت از پارکینگ های کوچک و شخصی و پارکینگ های مشاع ساختمان ها را بررسی می کنیم. قطعا به خاطر بزرگ بودن این پارکینگ ها کار نظافت این بخش زمان بیش تری نسبت به نظافت پارکینگ خانه های کوچک می برد و حجم کار نظافت چی بیش تر می شود پس طبیعی است که هزینه ی نظافت پارکینگ این ساختمان ها نیز بیش تر شود. برای قیمت گرفتن می توانید به سایت و یا اپلیکیشن ما مراجعه کنید و متراژ پارکینگ و مقدار کار نظافت چی را برای کارشناس های ما بیان کنید تا آن ها قیمت را به شما بگویند.

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید