نظافت مشاعات

نظافت درون خانه مهم تر است یا بیرون از خانه ؟

نظافت منزل یکی از مهم ترین کار های بشر است که هر روز تعداد زیادی از افراد دنیا آن را انجام می دهند. قطعا نظافت منزل از اهمیت فوق العاده ای برخورد دار است‌ قطعا می دانید که خانه امن ترین مکان برای هر فردی است خانه جایی است که فرد می تواند از تمام دغدغه ها، شلوغی ها و آلودگی های بیرون فرار کند و به آن جا پناه ببرد. پس بهتر است که خانه ای تمیز و مرتب مامن آرامش آن فرد شود. نظافت منزل سبب آرامش ذهنی فرد می شود و از بروز بیماری هایی زیادی نیز جلو گیری می کند زیرا در صورت کثیف بودن منزل احتمال بروز بیماری های ویروسی و پوستی بیش تر می شود.  با ما همراه باشید تا بیش تر در رابطه و اهمیت نظافت منزل با یک دیگر صحبت کنیم.

برای ثبت سفارش نظافت منزل می توانید بر روی لینک کلیک کنید.

خدمات نظافت منزل شامل چه کار هایی می شود؟

شرکت های نظافت منزل هر کاری که شما بخواهید را برایتان انجام می دهند برهی معتقد هستند که کار کردن خود فرد خیلی بهتر از نظافت چی است زیرا آن طور که شاید و باید تمیز کار نمی کند اما باید خدمت شما عرض کنیم که این گونه نیست نظافت چی های شرکت پالسین با دل سوزی تمام و با مهارت فوق العاده انجام می دهند باید به این نکته توجه داشته باشید که این افراد با توجه به سابقه زیادی که دارند قطعا با دقت بیش تر و مهارت بیش تری انجام می دهند و تمام کار های زیر را انجام می دهند.

  • شستن ظرف، پرده، فرش، حمام و دست شویی
  • جارو کردن منزل و تی کشیدن کف سالن ها و اتاق خواب ها
  • گرد گیری وسایل درون پذیرائی، آیینه ، شیشه ها، کتاب خانه و ‌..
  • جا به جایی وسایل و تغییر دکوراسیون، باغبانی، آشپزی و پذیرایی از میهمان
  • نگه داری از فرزندان شما و یا فرد مسن، خرید کردن، بردن حیوان خانگی به پارک و..‌
  • نظافت مشاعات ساختمان

نظافت مشاعات

با توجه به شکل جدید زندگی ها و افزایش شهر نشینی و کمبود زمین بیش تر مردم به سمت خانه های آپارتمانی روی آورده اند  و قطعا شما نیز می دانید که در خانه های آپارتمانی فضا هایی مثل پارکینگ، لابی ساختمان، آسانسور، پشت بام و راه پله را جز مشاعات آن ساختمان به حساب می آورند و تمام افراد ساکن در این ساختمان به یک اندازه از این فضا های مشاع سهم می برند لازم به ذکر است که هنگام نظافت مشاعات نیز همه ی خانه های درون ساختمان نیز موظف به پرداخت هزینه ی یک سانی هستند که در اصطلاح به این هزینه ها شارژ ماهانه گفته می شود و مدیر ساختمان هر ماه مبلغ معینی برای پول تعمیرات، آب ، برق و گاز و یا نظافت مشاعات  دریافت می کند. با توجه به این که تعداد خانه ها در برج ها و آپارتمان های مسکونی زیاد است قطعا  با رفت و آمد افراد راه پله ها، آسانسور و ..‌ خیلی کثیف و آلوده می شوند و هرگونه سهل انگاری در نظافت این نقاط وجه کل ساختمان را زیر سوال می برد. خب قطعا می دانید که هر کسی تنها می تواند درون خانه ی خود را نظافت کند و اگر خیلی هنر کند بتواند کمی از جلوی خانه ی خود را نظافت کند اما دیگر کسی مسئولیت نظافت راه پله، نظافت آسانسور، نظافت پارکینگ  و .‌‌.. را بر عهده نمی گیرد با ما همراه باشید تا به شما بگوییم چاره ی این کار چیست.

نظافت مشاعات ساختمان خود را به حرفه ای ها بسپارید

نظافت مشاعات ساختمان شامل تی کشیدن کف راهرو ها، تی کشیدن پله ها و تمیز کردن نرده های هر طبقه، ضد عفونی کردن آسانسور و دکمه های درون آسانسور، تمیز کردن کف پارکینگ ، پشت بام و لابی ساختمان می شود. نظافت چی های شرکت پالسین علاوه بر نظافت منزل به نظافت مشاعات نیز می پردازند و این کار را به بهترین شکل ممکن انجام می دهند. شما می توانید با توجه به حجم کاری خود  خانم و یا آقا بودن نظافت چی را تعیین کنید اما لازم به ذکر است که خانم ها دقت بیش تری در انجام کار دارند اما خب آقایان با توجه به زور بازوی شان کار های سنگین را بهتر انجام می دهند‌. نظافت چی های ما برای انجام کار های مشاع ساختمان ها تمام لوازم مورد نیاز خود را با خود به همراه دارند و لازم نیست کسی وسیله ای برای آن ها تهیه کند. تمام افرادی که ما برای شرکت خود استخدام کرده ایم افرادی قابل اطمینان هستند که هیچ گونه سو پیشینه ای ندارند و با ظاهری ساده و موجه سر کار خود حاضر می شوند و فقط کار خود را انجام می دهند. پس انتخاب پالسین بهترین کار است تعلل نکنید و آن را برای نظافت مشاعات ساختمان خود انتخاب کنید‌.

فواید نظافت مشاعات

قطعا انجام هیچ کاری بدون فایده نیست و انجام نظافت منزل و قسمت های مشاع آن نیز عاری از فایده نیست.  همان طور که می دانید در فصل زمستان و آب گرفتگی معابر و کثیف شدن کف کفش ها قطعا قسمت ورودی ساختمان، پله ها و یا آسانسور بیش تر از فصل های گرم کثیف و گلی می شود پس بهتر است هر چند وقت یک بار تمیز شود و یک زیبایی و تمیزی به ساختمان ببخشد و جلوه ی زشتی به کل ساختمان ندهد. حیاط ساختمان نیز از آن قسمت هایی است که باید تمیز شود و هر چند وقت یک بار برگ های ریخته در آن، زباله های درون حیاط جمع شود و یک باغبان کار آب دهی به گل ها و سبزه های درون حیاط را بر عهده بگیرد و هر از گاهی درخت ها و سبزه ها را کوتاه و حرص کند. تمیز بودن لابی ساختمان سبب می  شود که ساختمان شما یک ساختمان بی نظیر به چشم آید و چشم هر بیننده ای را به خود خیره کند شما می توانید با تماس با شرکت پالسین از تمامی خدمات ذکر شده بهره مند شوید و خود را راحت کنید.

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Vodafone Mobil Ödeme Bozdurmatiktok takipçi satın alVodafone Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themestürktelekom mobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Bozdurmabuy instagram followers