نظافت راه پله

زندگی آپارتمانی  و نظافت راه پله ها

امروزه با توجه به افزایش جمعیت و سبک زندگی جدید بیش تر از سابق شاهد خانه های آپارتمانی و برج های بزرگ هستیم. در خانه های ویلایی معمولا نظافت منزل خانه های ویلایی با این که به خاطر بزرگی کمی زمان بر تر هستند اما خب دیگر نظافت راه پله،  نظافت آسانسور و … را ندارند اما لازم به ذکر است که در خانه های آپارتمانی علاوه بر نظافت منزل شاهد نظافت راه پله، نظافت آسانسور، نظافت پارکینگ و ..‌ هستیم. قطعا شما می دانید که نظافت قسمت های مشاع هر ساختمان  چند روزی یک بار لا هماهنگی مدیر ساختمان انجام می شود. قطعا می دانید که کار نظافت راه پله این گونه نیست که اعضای ساختمان انجام آن را بر عهده بگیرند و معمولا توسط نظافت چی انجام می شود و افراد ساکن ساختمان نیز ماهانه مبلغی را برای انجام این کار ها می پردازند با ما همراه باشید تا در رابطه با این مورد از نظافت مشاعات بیش تر با یک دیگر صحبت کنیم.

نظافت راه پله 

تصور کنید که یک روز پاییزی دوستی را به خانه ی خود دعوت کرده اید که چند سالی بود که به خانه ی شما نیامده است و از قضا فردی وسواس است  و شما چند روز وقت خود را صرف تمیز کرون خانه ی خود کرده اید اما از شانس بد آسانسور خراب است و دوست شما از راه پله بالا می آید و زمانی که به خانه می رسد کلی از کثیف بودن راه پله و نرده ها می گوید و آن جا است که می فهمید تمام زحمتتان هدر رفته است‌ و لازم به ذکر است که همان قدر که نظافت منزل حیاتی است نظافت راه پله نیز ضروری است و به هیچ وجه نباید نا دیده گرفته شود زیرا به خاطر رفت و آمد بالای ساکنین ساختمان و مهمان های آنان خیلی زود کثیف می شود. شما می توانید در هر کجا از شهر بزرگ تهران که هستید با شرکت نظافت منزل پالسین تماس بگیرید تا کارشناس های ما در کم ترین زمان ممکن حرفه ای ترین افراد و زرنگ ترین افراد را برای نظافت راه پله شما بفرستند.

خدمات نظافت راه پله شامل چه چیزهایی می شوند؟

همان طور که همه ی شما می دانید کار نظافت راه پله  یک کار ضروری است که به تمیزی و جلوه ی ساختمان کمک به سزایی می کند و از یک سری کار ریز تشکیل شده است مثل

  • شست و شوی پله ها و تی کشیدن آن ها
  • تمیزکردن درب ساختمان ورودی، شیشه های ساختمان، کلید پریز ها و …
  • تمیز کردن داخل آسانسور و دکمه های آن
  • تمیز کردن نرده ها و …

قطعا کسی را که برای انجام این کار انتخاب می کنید باید ویژگی های ویژه ای داشته باشد. بهتر است که کار نظافت راه پله در ساعت هایی انجام شود که رفت و آمد در ساختمان کم تر باشد و یا این که از قبل توسط مدیر ساختمان به ساکنین اطلاع داده شود که در این ساعت مشخص نظافت راه پله انجام می شود و بهتر است تردد خود را در راهرو به حداقل برسانید. زیرا به خاطر خیس بودن کف زمین و راه پله ممکن است شما و یا فرزند تان به زمین بخورید و خدای نکرده آسیبی ببینید علاوه بر این به خاطر کف کفش های شما ممکن است هر چه نظافت چی تمیز کرده است در چشم به هم زدنی دوباره کثیف شود.

سفارش خود را آنلاین ثبت کنید

در گذشته ی نه چندان دور این گونه بود که مردم مجبور بودند برای درخواست نظافت چی از یک شرکت نظافت منزل با آن ها تماس بگیرند اما اکنون علاوه بر تماس تلفنی می توانید به صورت اینترنتی نیز سفارش خود را ثبت کنید برای این کار کافی است که شما به سایت شرکت پالسین مراجعه کنید و پس از مطالعه ی خدمات این شرکت و دیدن رضایت مشتری های قبلی ابتدا هزینه ی نظافت راه پله را به صورت رایگان از کارشناس های ما بپرسید و در صورت تمایل سفارش خود را ثبت کنید و هم چنین می توانید به صورت اینترنتی هزینه نظافت راه پله را بپردازید و یا در صورت تمایل هزینه را پس از اتمام کار و در صورت رضایت از کار تحویل بدهید هم جنین می توانید اپلیکیشن نظافت منزل ما را بر روی گوشی خود نصب کنید و با ما در ارتباط باشید و با این اپلیکیشن بهترین نظافت جی را انتخاب کنید و چنان چه از نظافت چی قبلی خود راضی بودید و قصد داشتید همچنان با آن فرد همکاری داشته باشید می توانید این موضوع را با کارشناس های ما در میان بگذارید.

هزینه ی نظافت راه پله

همان طور که قیمت یک کالا به  جنس و کیفیت مواد سازنده ی آن بستگی دارد هزینه ی نظافت راه پله نیز به عوامل مختلفی بستگی دارد قطعا می دانید که هزینه ی  نظافت راه پله ی ساختمان دو طبقه با یک ساختمان بیست طبقه متفاوت است زیرا تعداد پله ها و پا گرد ها برای نظافت متفاوت است زیرا هزینه ی این نوع کار ها ساعتی محاسبه می شود و قطعا هر چه تعداد پله های یک ساختمان بیش تر باشد ساعت کاری بیش تری می برد و در نتیجه هزینه ی بیش تری دارد.

 لازم به ذکر است که پالسین همواره برای مشتری های خود تخفیف های ویژه ای در نظر می گیرد و شما می توانید با مراجعه به سایت ما از این تخفیف ها بهره مند شوید پس تعلل را کنار بگذارید و همین الان با شرکت پالسین تماس بگیرید. دقت کنید اگر از شرکت های نظافتی برای نظافت راه پله کمک بگیرید قطعا با خیال راحت تری این کار را انجام می دهید و خیالتان از بابت فرد نظافت چی راحت است زیرا شرکت پالسین با نهایت دقت کادر خدماتی خود را دور هم جمع کرده است و افراد در این شرکت کاملا مورد اعتماد هستند و با توجه به سابقه کاری  و مهارتی که دارند کار نظافت راه پله شما را به بهترین شکل ممکن انجام می دهند و مطمئن باشید با انتخاب این شرکت جز مشتری های ثابت ان خواهید شد.

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ایندکسر