یادداشت ویراستار:با یک سال جدید گزینه های جدیدی ارائه می شود. ما لیست خود را از بهترین دستگاه های اسپرسو با چندین گزینه جدید و قیمت های به روز شده در عرضه های قدیمی تر به روز کرده ایم ، که اکنون معامله ای حتی بهتر از گذشته است.
Espresso بنابراین مهتابی جدید است. اما این احتکارات روزانه در خانه از طریق استیل های مسی برنده اجرا نمی شود یا زمان تخمیر را در وان های پنجه پا می گذرانند. درعوض ، آماتورها و افراد خبره در سراسر جهان با استفاده از ماشینهای زیبا ، پیچیده و کاملاً قانونی از کانتر آشپزخانه برای خفه کردن و دور ریختن وزوزهای درجه یک که مردم پول خوبی برای جرعه می پردازند ، از بین می روند.

اما خبرهایی که به دنبال شکسته شدن شلیک تیراندازی هستند ، می فهمند که خرید تجهیزات مناسب یک امر مرعوب کننده است ، با برچسب قیمت همیشه درگیر و پیچیده تر مکانیکی تر از یک اتوبوس پر از ماتریس با مجموعه های نعوظ پیچیده است. مطمئن باشید دستگاه اسپرسو مناسب برای شما در آنجا قرار دارد و الیوت نس به زودی هیچکدام از این توله سگ ها را به زور مصادره نمی کند. زیرا او مرد. راهنمای خرید ما برای اسپرسو را دنبال کنید و تمام آموزشگاه لازم را برای انتخاب یک خانه ایده آل خواهید داشت.

قهوه بیشتر
در فروش: یکی از بهترین ماشینهای اسپرسو خانگی که می توانید خریداری کنیداین لیوان قهوه هر زمان که می رود به فروش می رسداین قهوه ساز GRAIL هم اکنون 20٪ تخفیف در آمازون دارد
دسته بندی ها
سم خود را انتخاب کنید
چهار دسته اصلی ماشین آلات – دستی ، نیمه اتومبیل ، اتوماتیک کامل و فوق العاده اتوماتیک – در بازار امروز عرضه می شود و تصمیم گیری در مورد یکی از این نوع ها ، جستجوی خریدار را به شدت متمرکز می کند. اگر اسپرسو کامل از مواردی است که برای تولید کمترین تلاش لازم را دارد ، موارد زیر در کمترین شرایط از حداقل تا مطلوب سفارش می شوند:

ماشین های دستیمانند ماشین مرمت شده از اوایل دهه 1900 هستند – ادای احترامی زیبا به میراث ، اما در مقایسه با پیشرفته ترین مدل های امروزی کاملاً غیرقابل تصور پیچیده است. هیچ مکانیسم و ​​یا خفگی شروع به کار در دستگاههای اسپرسو دستی وجود ندارد ، اما به دلیل اینکه فشار آب مداوم را به تنهایی حفظ نمی کنند ، کاربران باید آب را از طریق قهوه به صورت دستی فشار دهند ، که می تواند کیفیت محصول نهایی را تغییر دهد. به طور خلاصه ، این دستگاه ها باید فقط توسط خانه های با تجربه خانه مورد توجه قرار گیرند.

سازندگان اسپرسو Semi-Autoبه لطف ثبت اختراع آشیل گاگیا در سال 1938 ، که پمپ های برقی را به دستگاه ها معرفی می کرد ، منجر به فشار یکنواخت فشار آب می شوند. از آنجا که اپراتورها می توانند تصمیم بگیرند که پمپ را چه زمانی روشن یا خاموش کنند (از این رو “نیمه” خودکار) ، و از آنجا که کنترل دمای دیگ بخار بر روی این سازندگان خودکار است ، این محبوب ترین نوع ماشین سنتی است که در حال استفاده است.

ماشینهای فولاتوماتیک بسیار شبیه ماشینهای نیمه اتومبیل هستند اما شامل یک پرستار بچه الکترونیکی برای تنظیم میزان عبور آب از اسپرسو می باشد. غالباً به این صورت است كه كاملاً اتوماسیون شامل كنترل نیمه اتوماتیک اضافی است.

دستگاه های Super Automaticدارای تمامی زنگ ها و سوت ها هستند که اغلب شامل دستگاه های سنگ زنی داخلی و سایر وسایل مربوطه می شوند. در حال حاضر ، كافه كافه – كه اساساً قهوه دمشده اسپرسو ريخته شده به قدرت جو عادي است – در نتيجه شيوع دستگاه هاي فوق اتوماتيك رواج يافت.

ابزاری برای تهیه قهوه بهتر در منزل
ویژگی بهتر قهوه در خانه-چرخ دنده-گشت زنی

پاشیدن قهوه را متوقف کنید. در اینجا نیاز به تهیه قهوه با کیفیت کافه در خانه وجود دارد. این داستان را بخوانید

راهنمای خریدار
قبل از اینکه مثل یک طرفدار بکشید ، مانند One بخرید
قبل از رفتن به خرید یک سؤال بسیار مهم از خود بپرسید:دقیقا چه چیزی را می خواهید؟ از آنجا که دانشکده ها و تخصص های مختلف دستگاه های مختلف متفاوت هستند ، اولین قدم در سفر اسپرسو استانی این است که بپرسید چه نوع نوشیدنی را می خواهید درست کنید (مثلاً اسپرسو مستقیم یا کاپوچینو یا هر دو؟). علاوه بر این ، بسته به اینکه چند نوشیدنی را می خواهید در یک چمدان خیس کنید و چند بار آنها را درست می کنید ، ممکن است سوالات مربوط به عملکرد پایدار و دوام بیشتر به چشم بیایند. آیا می توانید از یک دستگاه لوله کشی مستقیم استفاده کنید که مستقیماً به لوله های آب منزل شما متصل شود؟ (اگر اینطور نیست ، شما به سادگی باید مخزن آب دستگاه را به صورت دستی پر کنید.) از آنجا که برخی از ماشین آلات به آب بیشتری نسبت به سایرین احتیاج دارند ، شما همچنین باید تعیین کنید که چه نوع منبع تغذیه ای را در دسترس دارید.

برای پول نقدی خود چه می توانید دریافت کنید؟بگذارید دیگهای بخار صحبت کنیم. سه نکته قیمت در نظر گرفته شده است که هر یک تنظیمات دیگ بخار متفاوتی را با مکانیک های مختلف همراه ارائه می دهند. ماشین آلات زیر 1000 دلار معمولاً از نوع دیگهای بخار ، دو منظوره استفاده می کنند: از آنجا که این دستگاهها از یک ترموستات منفرد برای کنترل فشار آب استفاده می کنند (از یک دیگ بخار به دیگری به سفارش کاربر). بالاتر از مارک 1000 دلاری ، ماشین های مبدل حرارتی تک دیگ بخار قرار دارند که دارای دیگ بزرگتری است که آب را در حدود 240 درجه فارنهایت نگه می دارد و باعث می شود همزمان آب بخار و بخار شود. دستگاههای دیگ بخار دو برابر بیش از 2،000 دلار قیمت دارند و برای دیگهای بخار و بخار همزمان دو دیگ جداگانه نیز دارند. در حالی که به نظر می رسد “دوگانگی” راهی برای رسیدن به نگرانی های جدی اسپرسو است ،

قطره دانش
ما با انریکو ماسو ، که به عنوان مدیر ارشد محصولات در DeLonghi ، نشستیم ، برای یک چت سریع در مورد مهمترین سؤالات زندگی ، چیزی راجع به اسپرسو می دانیم.

GP: چرا اسپرسو بهترین نوشیدنی قهوه است؟

EM: فکر می کنم چندین عامل باعث می شود اسپرسو بهترین نوشیدنی قهوه باشد: فشار زیاد فرآیند استخراج باعث افزایش رایحه و بدن قهوه می شود. زمان استخراج نقش مهمی در ساخت اسپرسو خوب بازی می کند ، زیرا زمان مناسب باعث جلوگیری از تولید عصاره بیش از حد یا زیر استخراج می شود. درجه حرارت مناسب آب (92 تا 96 درجه سانتیگراد) نیز عامل مهمی است که بر طعم آن تأثیر می گذارد. بنابراین می توان گفت اسپرسو بهترین نوشیدنی است زیرا ترکیب هماهنگی چندین عنصر است که در یک سطح عالی کنترل می شوند.

GP: کرمی دقیقاً چیست و چرا اینقدر مهم است؟

EM: Crema لایه ای ضخیم از فوم است که در بالای مایع قهوه قرار دارد. وقتی نوشیدنی را می ریزید و این لایه را می شکنید ، از همه عناصر مختلف و طعم های مختلفی که به یک اسپرسو وارد می شوید لذت می برید. چرا؟ زیرا کرما امولسیونی از هوا ، گازها ، آب و قهوه است که در نتیجه فرآیند استخراج تحت فشار رخ می دهد. این یکی از مهمترین عناصر موجود در اسپرسو برای دادن عطر و بدن به نوشیدنی است.

GP: چند بار باید دستگاه اسپرسو را تمیز کرد و آیا بهترین روشها وجود دارد؟

EM: شما باید هر روز دستگاه اسپرسو را تمیز کنید تا از باقیمانده باقی مانده جلوگیری شود. این باقیمانده به راحتی می تواند باعث افزایش بیش از حد استخراج یا بی ثباتی و در نتیجه طعم سوخته شود. دستگاههای اسپرسو خانگی De’Longhi به گونه ای طراحی شده اند که تمیز کردن آن آسان است – به عنوان مثال Gran Dama Avant دارای یک دکمه تمیز است که بطور خودکار چرخه تمیز را روی مخزن شیر انجام می دهد و باقیمانده های ناخواسته را حذف می کند. بسیاری از دستگاه های اسپرسو همچنین دارای قطعات قابل جابجایی هستند که باعث می شود با یک پارچه راحت پاک شوند. مراقبت از دستگاه شما یک کار ساده است که تجربه اسپرسو شما را ارتقا می بخشد و باعث می شود هر روز این وضعیت بهتر شود.

هنگام خرید اسپرسو ساز خانگی توجه داشته باشید که دستگاه چقدر پیچیده است و حفظ و تمیز کردن آن تا چه حد آسان خواهد بود. حداکثر فشار پمپ را بررسی کنید و اگر خود ترشیح آن است ، بدانید که نوع بویلر را در چه موردی جستجو می کنید و آیا ترموستات در آن دخیل است – این تعیین خواهد کرد که چه مقدار تلاش شخصی نیاز دارید تا در هر نوشیدنی قرار دهید. علاوه بر این ، آیا مخزن آب اندازه مناسبی دارد (در واقع ، آیا اصلاً مخزن آب وجود دارد؟) ، و آیا اندازه و طراحی دستگاه را به طور کلی دوست دارید؟ دستگاههای اسپرسو می توانند بزرگ و سنگین باشند و قوت زیبایی شناسی را اجرا می کنند.

در نهایت، به ما اجازه ارائه برخی از مشاوره، راست بالا .ما نمی توانیم به اندازه کافی این استرس را داشته باشیم: شما بایدروی یک چرخ دانه لوبیا مناسب و باکیفیت سرمایه گذاری کنید و نحوه استفاده از آن را یاد بگیرید. اگر به درستی آسیاب نکنید ، اسپرسو ، درست مثل اولین رقص دبیرستان ، یک شکست کاملاً ناامیدکننده و متوسط ​​خواهد بود. این را هم بخاطر بسپارید که در حالیکه در یک دنیای عالی ، مناسب ترین و مناسب ترین انتخاب ، بهترین انتخاب و مطلوب است ، برخی از تعویض های دستگاه اسپرسو اختیاری وجود دارد که می توان و یا باید از آنها اجتناب کرد. هرگز به تقویت کننده های کریم توجه نکنید – اینها به جای بهتر کردن اسپرسو به آنها آسیب می رسانند. دستگاه هایی که دارای فشار متوسط ​​بار هستند – 15 ، 16 یا 18 – به دلیل محدود کننده ها یا دریچه های سرریز ، معمولاً آن فشارها را تحریک نمی کنند ، بنابراین هر چیزی که بیش از 9 میله باشد ، تفاوت چندانی نخواهد داشت. کمکهای فرسوده ممکن است مفید به نظر برسند ، اما تکنیک کارگردانی بدون کمک دشوار نیست ، و این کمک ها می توانند شیرینی طبیعی شیر خامه ای را کاهش دهند زیرا آنها به طور مداوم گرما را اداره می کنند (مانند برادر frat شما مست که سعی در تهیه تاریخ دارد). دکمه های بخار نیز بدون دردسر هستند: آنها باینری ، خاموش یا خاموش هستند ، در حالی که دستگیره بخار تنظیم قدرت بخار را تنظیم می کند.

اکنون که ما زمینه را فراهم کردیم ، وقت آن رسیده است که در ارائه توصیه های محکم عکس بگیریم. به منظور کاهش شوک احتمالی برچسب ، به خاطر داشته باشید که این ماشین ها فوق تخصصی و دقیقاً ساخته شده اند و در هنگام استفاده صحیح ، مواد فوق العاده تصفیه شده را خراب می کنند. بسته به نیاز و وسیله خود ، احتمالاً می توانید چیزی را پیدا کنید که مناسب شما باشد؛ صرف نظر از این ، این دستگاه ها یک تلاش جدی هستند و تجربه ای چشمگیر ، خوش طعم و اکتان بالا را ایجاد می کنند. به هر حال ، اکنون که شما عملاً دکترای فناوری قهوه را دریافت کرده اید (که احتمالاً هنوز هم مفیدتر از MFA Creative Writing مفید است) ، بیایید به آن برسیم.

انتخاب های ما برای همه بودجه ها
کیف پول خود را بیرون بکشید و Crackin کنید
Lucca A53 Mini
اسپرسو-gp-lucca

مبتدیان و شلیک کننده های شات متوسط ​​به طور یکسان از Mini LUCCA ، که توسط La Spaziale مخصوص قهوه Clive با عناصر چوبی خوش تیپ (و اختیاری) طراحی شده است (پانل ها و دسته پرتلفیلتر) طراحی شده اند. دیگهای بخار دوتایی دستگاه های اسپرت ، پمپ لرزشی (مطابق با Clive) و پمپ دستی 3 لیتری آب (که بدین معنی است که خط آب لازم نیست) پر کنید. درجه حرارت دم قابل تنظیم با درجه های یک است و باعث می شود اتاق بارستا های مشتاق و با تجربه به انعطاف پذیری و آسایش تنظیمات پیش فرض کارخانه بپردازند. حجم شات همچنین قابل تنظیم و قابل برنامه ریزی است ، مانند دیفرانسیل افست.

اکنون بخرید: 2،525 دلار
Elektra Microcasa
espresso-gp-elektra

بله ، این چیز بسیار مسخره به نظر می رسد. بنا به گفته بیش از چند بررسی کننده ، دم آن را می چرخد. Elektra طراحی خود را برای افزایش دقت تصحیح کرده است ، اما ظاهر آن از دهه 1980 تغییر نکرده است و این روش نیز مستقیم است: عنصر گرمایشی کویل ، آب را به درجه حرارت می رساند و کشش اهرم باعث ایجاد زمینه در گروه می شود. فشار دیگ بخار برابر 0.9 می باشد و می تواند به دلخواه کاربر تنظیم شود. پایین آمدن زمان تعهد زمان است: دیگ بخار حدود 10 تا 12 دقیقه طول می کشد تا کاملاً گرم شود و ساخت مواد معدنی نیاز به مراقبت مداوم دارد (در مدل کروم کمی کمتر). به عبارت دیگر ، این دستگاه اسپرسو برای افرادی است که دارای کنجکاوی عمیق تاریخی هستند.

اکنون بخرید: 1،549 دلار
قاتل 1-گروه
espresso-gp-slayer

هنگامی که مدل تجاری سه قلو هدف تجاری Slayer در سال 2010 وارد بازار شد ، پذیرایی درخشان را برای محرک های دست و پا گیر خود دریافت کرد ، که دقت آن کنترل بیشتری را از همیشه به دست barista (به معنای واقعی کلمه) واگذار کرد. 1 گروه حتی اگر برچسب قیمت 9000 دلاری آن را نداشته باشد ، با داشتن عنوان تک گروه خود ، خانه خود را ترك می کند. با استفاده از دیگهای بخار دوتایی و پمپ دنده آرام ، حجم آب پیش گروه 1-گروه را می توان با تزریق میانی تزریق کرد و به کاربران امکان کنترل بی سابقه ای بر روی مشخصات طعم هر ضربه را داد. روش دیگر ، شما می توانید این کار را از طریق صفحه لمسی شیشه ای ، به همراه فشار بخار ، دمای آب (قابل تنظیم با دهم درجه) و تایمر شلیک کنید.

اکنون بخرید: 9000 دلار
دیگ دوو وسوویوس با پروفیل فشار
اسپرسو-gp-vesuvius

Vesuvius به دلیل PID با صفحه نمایش لمسی و دارای پنج پروفایل فشار از پیش تعیین شده – ترسیم اصلی این مدل خاص – همراه با کنترل دما و حجم مخزن آب ذکر شده است. لیست ویژگی های سطح بالا از آنجا ادامه دارد: یک گروه تجاری E61 ، یک تایمر قابل برنامه ریزی ، چراغ های هدست LED ، بخار بدون بخار و آب گرم و امکان جابجایی بین مخزن 3 لیتری و لوله کشی مستقیم.
اکنون بخرید: 4،495 دلار
Faema Carisma
espresso-gp-carisma

Carisma یک ماشین ایده آل برای نوشیدن قهوه های گاه به گاه است که می خواهند تعادل خوبی بین دم کردن بدون سر و صدا و اصالت داشته باشند. با توجه به این نکته ، دیگ مس Carisma با Ruveco Teck درمان می شود که با کاهش مقدار فلزهای موجود در آب موجود در مخزن آن ، ثبات را تضمین می کند. بخار و آب گرم با دستگیره های طراحی شده ارگونومیک کنترل می شوند. فشار و دما در صفحه LCD حلقوی مانند فشار پمپ نمایش داده می شود ، و یک شناور مفید نشان می دهد چه موقع خالی کردن سینی قطره ای است. همه چیز برای کمک به مبتدیان وجود دارد که راحت با آزمایش راحت باشند – یا فقط در منطقه راحتی خود بمانند.
هم اکنون بخرید: 1695 دلار
عطر سائکو
Saeco-Aroma-Gear-Patrol

از آنجا که از جنس فولاد ضد زنگ و سیاه و سفید است ، دستگاه عطر اسپرسو Philips Saeco برای هر نوع طراحی آشپزخانه ای که در حال انجام آن هستید آماده است. این همه کاره نیز بسیار متنوع است – این پسر کوچک لوبیای تازه یا غلافهای قهوه بسته بندی شده را تولید می کند ، که از این تعداد 12 مورد نیز موجود است. برای کمتر از چند Benjamins ، این بهترین گزینه “دستگاه” برای مشروبات الکلی بودجه محدود است.

اکنون بخرید: 291 دلار WAYFAIR: 469 دلار
Rancillo Silvia V3
Rancilio-Silvia-V3-Gear-Patrol

همانطور که حضور همه جانبه خود را به اثبات می رساند ، Rancillo’s Silvia V3 (629 دلار) یک قطعه کلاسیک و محبوب از سخت افزار اسپرسو نیمه خودکار است. وسایل برنجی حتی از گرما اطمینان می یابند ، سه ترموستات وظیفه نظارت بر تولید کرم شما را ساده نگه می دارند ، و تا زمانی که به نحوه ریختن لوبیای شما توجه زیادی داشته باشید (Silvia حساس است ، بچه ها) شما در تجارت خواهید بود. بیشتر منابع موافق این بهترین دستگاه اسپرسو دیگ بخار با قیمت کمتر از 1000 دلار است.

اکنون بخرید: 685 دلار
میل سریع الکسیا
Quick-Mill-Alexia-Gear-Patrol

الکسیا Quick Mill برای عاشقان لاته نیست ، زیرا شیرهای سرخ شده از تخصص خانمهای کوچک دور هستند. اگر به خاطر ریختن مستقیم تان هستید ، او دختر شماست. Alexia به عنوان یک انتخاب خوب برای ماشین آلات دستی که آبهای نیمه خودکار را آزمایش می کنند مورد توجه قرار گرفته است. این وسیله ای به سبک کشش مستقیم است. پمپ از بعضی از آنها پررنگ تر است و تنظیم دستی به یک منحنی یادگیری کوچک نیاز دارد.

اکنون بخرید: 1،250 دلار
Pasquini Livia 90
Pasquinia-Livia-90-Gear-Patrol

بازار دستگاه های اسپرسو prosumer وجود خود را مدیون بخش عمده ای از Pasquinia Livia 90 (1735 دلار) است . ویژگی پر کردن خودکار و سیستم فشار خودکار باعث می شود پس از شلیک از موارد جدی از شات لذت ببرید. فناوری اصلی آن تا حدودی تاریخ و حساس به تکنیک است و تعمیرات را به یک پیشنهاد گران قیمت تبدیل می کند.

اکنون بخرید: 1،735 دلار
Rocket Espresso Giotto Evoluzione V2
موشک-اسپرسو-Giotto-Premium-Plus-V2-Gear-Patrol

اگر به دنبال گرفتن molto autentico هستید ، ابتدا از گفتن “Eye-talian” دست بردارید و سپس ویلای خود را مجدداً اصلاح کنید تا بتوانید Rocket Espresso Giotto Evoluzione V2 را انتخاب کنید . این مدل ساخته شده در میلان به نظر می رسد مدرسه قدیمی است (تصاویر این کار را با عدالت انجام نمی دهند) اما دارای ویژگی های ترفندهایی مانند یک دیگ عایق بندی شده تمام مس برای تثبیت بهتر دما ، پمپ لرزشی برای جلوگیری از انسداد خط و پیش تزریق دوگانه است. سیستم. یک مخزن آب 2.9 لیتری برای آنهایی که از شبکه خارج هستند وجود دارد ، اما در صورت تشدید عادت شما می تواند مستقیماً به منبع آب وصل شود.

هم اکنون بخرید: 2،349 دلار
Izzo Alex Duetto III
Izzo-Alex-Duetto-III-Gear-Patrol

ها Izzo الکس Duetto سوم ثبت سیستم دم اهرم کنترل آسانی حفظ درجه حرارت ثابت و پمپ های سانتریفوژ خود زمزمه آرام است. دستگاه تناسب-انتگرال-مشتق (PID) دستگاه در حالی که دارای انواع کنترل های مفید دیگری از جمله تعویض حالت عملیاتی دستگاه از 15 تا 20 آمپر ، بازخوانی دما آن بین فارنهایت به سانتیگراد و خاموش کردن می باشد ، دمای سختی را در گروه و دیگ بخار حفظ می کند. دیگ بخار اگر نیازی به شیر گرم یا مصرف انرژی ندارید. مثل یک پرستار بچه ثابت فکر کنید ، هر چقدر دست های کافئین شما چقدر تند باشد ، همه چیز را یکدست و مطمئن نگه دارید. خریدارانی که به دنبال سنگین وزن اسپرسو هستند باید بیشتر به نظر نرسند – این دستگاه نه تنها دقیق است بلکه وزن آن بیش از 70 پوند است.

یادداشت سردبیر: ارتقاء باید توجه داشته باشید که Duetto اینجا نشان داده شده و در تصاویر به صورت خودکار ما در بالا با انواع لوازم جانبی از جمله سفارشی شده کلایو سبک 7 گردو ته PF ، یک Duetto دم اهرم دستگیره و چوب دانه بهره برداری به طور انحصاری توسط دوستان ما فروخته کلایو قهوه .

هم اکنون بخرید: 2،595 دلار
DeLonghi Gran Dama ESAM6700
دلوونگی-گران-دامه-ESAM6700-دنده گشت

اگر نوشیدن اسپرسو را ترجیح می دهید و می توانید در ساخت آن اهمیت کمتری داشته باشید ، دستگاه اسپرسو فوق العاده اتوماتیک فوق العاده اتوماتیک DeLonghi ESAM6700 Gran Dama Avantارزش یک غرور دارد. قایق بادبانی مدرن مدرن به راحتی هر نوشیدنی اسپرسو را که می خواهید در یک نوار قهوه با لمس یک دکمه سفارش دهید تهیه می کند – از خرد کردن تمام راه تا محصول نهایی. حتی یک کارکرد “قهوه طولانی” نیز وجود دارد که طعم قطره چربی سنتی را از طریق فرآیند دم کردن طولانی تکمیل می کند ، برای آن دسته از صبح ها که احساس می کنید ایتالیایی نیستید.

هم اکنون بخرید: 2،271 دلار
La Cimbali Junior Casea DT1
La-Cimbali-Junior-Casea-DT1-Gear-Patrol

اگر شما فردی هستید که پس از کار مشاغل خود را به خانه می برید ، باید یک وسیله اسپرسو با کیفیت تجاری در خانه داشته باشید که به معنای تجارت نیز است. لا Cimbali سایت Casea DT1 یک تماشاچی که به گذشته ساخته شده است. ساخت و ساز در مقیاس تجاری ، دوز حجمی قابل برنامه ریزی و نوک بخار سه سوراخ جدید برای ایجاد کف غنی حتی در دوزهای پایین به معنای این است که این پتانسیل را دارد که آن را به خواسته شما تبدیل کند. اما درجه تجاری به معنای اندازه تجاری نیست: DT1 در زیر کابینت های استاندارد آشپزخانه جای می گیرد (هرچند که این مقیاس تقریباً 80 پوند است). این در حالی است که نمی توان از آن استفاده کرد ، زیرا باید در آن لوله کشی شود.

اکنون بخرید: 2،995 دلار
La Marzocco GS / 3
La-Marzocco-GS-3-Gear-Patrol-Final

بر خلاف دیگر doppelgängers از فولاد ضد زنگ موجود در این لیست ، طرح شبح لا مارزوکو را می توان با استفاده از تخته چوب های عجیب و غریب برای ظاهری طبیعی تر که تا حدودی قدرتهای طبیعی آن را در درون برجسته می کند ، تنظیم کرد. اجزای خط بالا ، از جمله کنترل دما PID ، دیگهای بخار دوگانه و گروههای تولید آب اشباع ، عملکردی بی نظیر را ارائه می دهند ، اما برای استفاده بهینه باید آنرا به طور مستقیم لوله کشی کنید. در روند نزولی ، برنامه نویسی دیجیتالی آن بصری ترین گزینه در بازار توده های معتاد به آیفون امروزی نیست. این ساخته شده است برای ضرب و شتم ، و می تواند به عنوان یک ماشین اتوماتیک یا دستی تنظیم شود ، اگر چه دومی هزینه کمی برای شما. نسخه دستی دارای “دست و پا زدن” است که به کاربران اجازه می دهد تا قبل از تزریق و استخراج را مطابق شکل مناسب تنظیم کنند.

هم اکنون بخرید: 6،900 دلار
Kees van der Westen Mirage
کس-وان-در-وستن-میراژ-دنده-گشت

بیایید بگوییم شما در قرعه کشی برنده شوید ، یا شاید این که شما به طور جدی ناکافی هستید … اشتباه کنید … دستمال اسپرسو (یا شاید هر دو) باشد و اتفاقاً می خواهید اسپرسو فوق العاده پریمیوم درست کنید. اگر Mirage را خریداری نکردید پوچ است (اگر مجبورید بپرسید ، خیلی زیاد است) . جانور طراحی شده Kees van der Westen اغلب به عنوان بهترین دستگاه اسپرسو در جهان شناخته می شود و به نظر می رسد فرزندان Spyker C8 که با لباس زره پوش کپی شده است. عملکرد اهرمی کلاسیک و کیفیت موزه همه چیز دیگر این مواردی را ایجاد می کند که رویاهای جاوا ساخته شده است.