نحوه انتخاب سینک آشپزخانه

چیزهای بیشتری برای انتخاب بهترین سینک ایرانی ظرف فقط از ظاهر وجود دارد. از این گذشته ، این یکی از پر کاربردترین وسایل آشپزخانه شما است ، بنابراین مهم است که موردی را انتخاب کنید که مناسب آشپزخانه و سبک زندگی شما باشد.

سبک های سینک
سینک ظرفشویی در سبک ها ، اندازه ها و متریال متنوعی وجود دارد که با استفاده از فضاها و کاربردهای مختلف مناسب است. در اینجا برخی از انواع اصلی ذکر شده است:

سینک آشپزخانه
بیش از حد
این سینک ها از بالای نیمکت با لبه های سینک بر روی سطح بنچاپ نصب می شوند. با مخلوط شدن سینک و تخلیه کننده ، نصب آنها به راحتی انجام می شود و در کل مقرون به صرفه تر است.

سینک زیر آب
کم کردن
نصب شده از پایین ، این سینک ها به جای اینکه توسط بنچمپ پشتیبانی شوند ، با استفاده از چسب قوی در محل نگهداری می شوند. ظاهر براق آنها بسیار پرطرفدار است و پاک کردن اطراف آنها بسیار راحت تر می شود. نصب معمولاً کمی طولانی تر طول می کشد و آنها را به نیمکت های تحمل وزن مانند گرانیت ، سنگ مرمر یا سنگ مهندسی مناسب تر می کند.

جبهه پیش بند (یا مزرعه مزرعه)
با بیرون کشیدن از نیمکت ، سینکهای جلوی پیش بند ، شستن و تمیز کردن بسیار آسان تر می شوند. هیچ کابینت یا نیمکت مخصوصی بین شما و سینک ظرفشویی وجود ندارد ، که باعث می شود راحت تر کار ظروف را انجام دهید. آنها عموماً کمی پایین تر از سطح بنچم نصب می شوند ، به طوری که نیمکت می تواند کمی چسبیده باشد ، پاک کردن آب یا غذا در سینک بسیار آسان تر می شود.

اندازه ای را انتخاب کنید که برای شما مفید باشد
هرچه کاسه سینک شما عمیق تر باشد ، اتاق بیشتری برای خیساندن ، شستشو و شستشوی ظروف خواهید داشت. سینک کم عمق می تواند به معنی خم شدن کمتر و فشار کمتری در پشت شما باشد. همچنین انتخاب یک سینک سایز متناسب با فضای شما مهم است. اگر یک آشپزخانه کوچک دارید ، یک سینک بزرگ ممکن است فضای صندلی خیلی با ارزش را به خود اختصاص دهد و به طور بالقوه فضای اتاق را غلبه کند.

سینک آشپزخانه
برو پیکربندی کنید
زیبایی شناسی مهم است اما داشتن پیکربندی مناسب سینک می تواند عملکرد آشپزخانه شما را بهبود بخشد. اگر فقط یک بار یا دو بار در روز فرصت شستن ظروف خود را دارید ، یک کاسه واحد به شما فضای بیشتری برای ذخیره و خیساندن آنها می دهد. اما اگر زیاد شستشو دهید ، دو کاسه مفید است زیرا می توانید یکی را برای شستشو و دیگری برای شستشو استفاده کنید. اگر آشپزخانه کوچک تری دارید ، سینک های گوشه ای برای به حداکثر رساندن فضا وجود دارد.

مادی گرا باشید
سینک ظرفشویی در انواع مختلفی از فولاد ضدزنگ و کوره آتش نشانی گرفته تا سنگ و چینی قرار دارد. شما می توانید مواد خود را بر اساس ظاهر انتخاب کنید ، اما همچنین دوام و چگونگی تمیز کردن آن را در نظر بگیرید. اگر از گلدان ها یا قابلمه های سنگین زیادی استفاده می کنید ، پس چیزی را انتخاب کنید که سخت باشد و خیلی راحت تراشیده نشود.

لوازم جانبی سینک
مهمترین لوازم جانبی برای سینک شما شیر است . می توانید از طیف گسترده ای از شیپور خاموشی ها ، آبشارها و میکسرها را انتخاب کنید. اما لوازم جانبی دیگری نیز وجود دارند که می توانند عملکرد سینک را بهبود بخشیده و چیزها را مرتب نگه دارند. از کشیدن سبد و سینی های کشویی گرفته تا برش و تخته های برش ، لوازم جانبی راهی عالی برای شخصی سازی فضای شما هستند.

آن را به درستی نصب کنید
در حالی که می توانید سینک ظرفشویی خود را نصب کنید ، ایده خوبی است که آن را توسط یک متخصص انجام دهید. این کار باعث می شود که سینک شما به خوبی آب بندی و پشتیبانی شود تا از نشت و جلوگیری از ریزش آن در زیر بار سنگین ظروف جلوگیری کند. همچنین کابینت خود را بررسی کنید تا مطمئن شوید سینک در آن قرار گرفته است.

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ایندکسر