نحوه استفاده از بک لینک PBN در سال 2020

طریق استعمال از بک لینک و پیوند PBN در سال 2020
چندی پیش , در یک کهکشان بدور , خیلی بدور , مکانی بود که تمام داده ها مرتبط با سایت ها ذخیره می‌شد . عالی , این کاملاً صحیح نیست چندی قبل نبوده است ( از سال 1996 ) , و این در كهكشان دیگری ( تنها سان فرانسیسكو ) کمبود كه اینترنت آرشیو استارت به انجام مأموریت بزرگ خویش كرد . این بک لینک PBN کتابخانه دیجیتالی عظیم دربردارنده اطلاعاتی درخصوص تمامی سایت ها , برنامه های قابل انعطاف افزاری اینترنت , بازی های آنلاین و محتوای موجود هست . WebArchive داده ها مرتبط با آرشیو ها و نسخ را بدست می‌آورد و دسترسی آزاد به داده هایی را که می‌توانید برای هدف ها خویش به کارگیری فرمائید , حتی‌در سال 2019 آماده می نماید .

مجزاسازی و ارزیابی Web Archive به شما قابلیت و امکان می‌دهد مواد دیجیتالی و داده ها تارنما را که ممکن است برای ساخت شبکه PBN کارساز باشد , تشخیص دهید .

چه گونه از وبسایت محرمانه بلاگ تنظیم ورژن حمایت کننده تنظیم کنیم؟
در شرایطی که می‌خواهید از بک لینک PBN هر سایت خویش ورژن حامی تهیه و تنظیم فرمایید , این یک معضل نخواهد بود . دستگاه Wayback Machine این فعالیت را توانا ایجاد میکند و فرصتی برای صرفه جویی در دستاوردهای دیجیتالی زمان ما برای نسل های آتی مهیا می نماید .

Machine Wayback اینترنت سایتهای گزینش شده را خزیده و آرشیو می نماید . بک لینک PBN این عنصر کلیدی فرآورده غیرانتفاعی Web Archive است .

دسترسی همگانی به صفحه های اینترنت یکی‌از بزرگترین الزامات آن است . این ابزار نمی تواند به صفحه های اینترنت نهفته شده در پسوردها یا این که در سرورهای سری ذخیره شده دسترسی پیدا نماید . محتوا از ورژن حامی می‌تواند به راحتی نسخه برداری شده و برای هدف ها شما استعمال شود , بک لینک PBN یا این که ممکن است کل راه‌حل اینترنت بازیابی شود .

برای تهیه و تنظیم ورژن حمایت کننده چه اقداماتی بایستی انجام شود؟

با تعیین پیکربندی مطلوب , وبسایت خویش را در اختیار قرار دهید .
به بخش بازدید موتور کاوش بروید و خط ( موتورهای کاوش را از فهرست بندی ( منصرف فرمائید .
تغییرات را ذخیره نمایید .
دقت داشته باشید : چنانچه پلاگین هایی با کارایی شبیه نصب شده اید , ضروری است پیکربندی واجب را فعال نمائید .

زمانی که تمامی چیز تمام شد , با به کارگیری از این دو روش از تارنما خویش با آرشیو اینترنت ورژن حامی تهیه و تنظیم نمائید :

حمایت کننده گیری دستی ورژن حمایت کننده خودکار
1 . http : // یا این که https : // را از اولِ نشانی وبسایت خویش حذف فرمائید . 1 . به برگه آرشیو اینترنت بروید .
2 . مقابل نشانی URL از web . archive . org/save/ بنویسید  بک لینک PBN . 2 . نصیب ( Save Page Now ( را پیدا نمایید .
3 . URL مایحتاج را وارد فرمائید
4 . روی کلید ذخیره کلیک نمائید .
این مراحل ممکن است از یکسری ثانیه تا یک سری ساعت ارتفاع بکشد – این تماما به میزان صفحه های اینترنت وابسته است . بعد از اتمام , لینک و پیوند ورژن پشتوانه را اخذ خواهید کرد بک لینک PBN . بعضا موردها به زمان بیشتری نیاز دارا‌هستند , براین اساس شما توانمند خواهید بود در یک‌سری روز به سایت پشتوانه دسترسی پیدا فرمائید .

چه گونه از وبسایت سری بلاگ تنظیم ورژن پشتوانه تنظیم کنیم؟

طریق ساخت محتوای تازه برای یک سرباز شبکه بلاگ سری
این حیاتی است که تارنما شما تا حد قابلیت و امکان منطقی به لحاظ رسد . این نکته اکثر زمان ها بوسیله بخش اعظمی از اشخاص مورد سوء به کارگیری یا این که رها قرار میگیرد و این خطا سبب ساز به عدم موفقیت می شود . چه بسا در حالتی که سایت شما برای ساخت لینک و پیوند تولید شده باشد , نباید چندان بک لینک PBN مشهود باشد . مطالب جان دار در سایت PBN تفاوتی ساخت می نماید . حتمی است دستکم دو تا سه برگه اینترنت دربردارنده داده ها یا این که مقالاتی موءثر باشند . این صفحه ها ممکن است مشتمل بر About , Events , Advertising , FAQ و غیره باشد . از خلاقیت خویش برای نامگذاری آن‌ها و کارکشته سازی شرایط خویش استعمال فرمائید .
شخص را تعیین فرمائید . اولیه , شما بایستی تصمیم بگیرید که چه کسی بایستی پشت این کلیه باشد . نقش مولف مشخص و معلوم می نماید چه مدل مطالبی در تارنما ارسال می شود .

سبک نوشتاری خویش را تعریف فرمایید . زمانی که می‌دانید مولف که می باشد و پرتره ظریف این فرد تاسیس شده است , میتوانید دسته محتوا , سبک و ویژگی ها آن را تعریف فرمائید .
آن را به صورت طبیعی تهیه و تنظیم فرمائید . ضروری است نکات گذشته را با توجه ادغام کرده و