مشکلات خود را به صورت جزئی تقسیم کنید – در هنگام خرید سینک آشپزخانه چه چیزی را باید جستجو کنید

بهترین سینک ظرفشویی ایرانی
نام تجاری
واقعیت این است: اگر ما فقط به این فکر می کنیم که یک سینک چگونه به نظر می رسد و کار می کند ، مارک اهمیت چندانی ندارد. با این حال ، مارک زمانی اهمیت می دهد که چطور سینک ساخته شد. برخی از شرکت ها مباشرت بهتر سیاره از سایرین هستند. اتمام کوهلر و فرانکه ( پایداری یا محیط زیست ) برای نمونه هایی از رهبری قوی از محیط زیست.

مواد (رتبه بندی شده توسط عملکرد)
نحوه مقایسه مواد: مقاومت در برابر 1. لکه 2. سایش 3. ضربه 4. گرما 5. سر و صدا.

  1. فولاد ضد زنگ – به طور کلی دوام و کم هزینه ترین گزینه. برای پنهان کردن بهتر لکه ها و خراش ها ، یک برس مات یا مات را انتخاب کنید. اما از قبل هشدار داده شده باشید ، در نهایت فولاد ضد زنگ حداقل چند علامت زیبایی را نشان می دهد. برای محافظت بهتر از کف حوضه ، یک قفسه سینک بخرید . آخر ، اطمینان حاصل کنید که سینک شما دارای لنتهای مرطوب کننده صدا در قسمت زیر آن (یا مقداری اضافه شده ) باشد. روکش اسپری معمولی صداها را نیز خاموش نمی کند و در غیر این صورت استیل ضدزنگ می تواند کوبه ای باشد.

سینک استیل ضد زنگ

2- سطح جامد – خیلی خوب در برابر لکه ها ، سایش و لکه شدن مقاومت می کند. آیا یک کار خوب در آزمایش ضربه شدید است. بهتر از آکریلیک در هنگام قرار گرفتن در معرض حرارت است ، اما یک گلدان آب جوش را برای مدت زمان طولانی روی آن نگذارید – این پلاستیک است. مثال معمول خط Corian Cor DuPont است .

سینک آشپزخانه سطح جامد

  1. فولاد ضد زنگ لعاب دار – درست مانند فولاد ضد زنگ فقط مینای دندان لکه های بیشتری را نشان می دهد و اگر گلدان بزرگی روی آن بریزید ممکن است تراشه یا شکاف ایجاد کند. مبادله ممکن است برای یک دامنه رنگ پویاتر ، ارزش آن را داشته باشد.

سینک استیل ضد زنگ لعاب دار

4- چدن مینا شده – در برابر سایش و مقاومت در برابر گرما آزمایش خوبی می کند ، اما مانند فولاد ضد زنگ مینا شده ، مقاومت لکه فقط متوسط ​​است. اشکال اضافی در اینجا گرایش مواد به تراشه در صورت رها کردن یک جسم ، به ویژه یک نکته برجسته ، از بیش از 12-15 اینچ است.

سینک چدنی مینا شده

5- آکریلیک – تستهای سایش ، لکه و ضربه را به طرز قابل ملاحظه ای انجام می دهد. اشکال اصلی این است که آکریلیک تحت حرارت زیاد ذوب می شود (به عنوان مثال 350-400ºF). اگر این مسیر را طی می کنید ، قابلمه یا قابلمه داغ را در سینک قرار ندهید.

سینک ظرفشویی اکریلیک

  1. Fireclay – همانطور که از خاک رس انتظار داشت ، هیچ مشکلی با لکه ها ، ساییدگی یا گرما وجود ندارد. اما ، آتش بازی تحت تأثیر قرار می گیرد. اگر مستعد ابتلا به وسایل هستید ، یک سینک سفالی خریداری نکنید.

شومینه-آشپزخانه-سینک

سبک
Undermount – نگاه صاف ، تمیز کردن آسان تر از topmount
Topmount – نصب آسان ، نصب و راه اندازی سریع ، grime در امتداد لب جمع می شود ، نه به اندازه سکسکه به عنوان یک
مزرعه زیر آب ، سکسی – نگاه شیک سنتی / کشور هنگام استفاده از یک مینای دندان ، سطح جامد یا سینک اکریلیک ، ضد زنگ فولاد با یک ظاهر طراحی شده مدرن ، گرانتر و نیاز به کابینت مخصوص
کاسه مخصوص دوبل (یا سه تایی) – امکان گردش کار را با آب خیس یا شستشو و سپس شستشو فراهم می کند ، حتما فضای کافی برای گلدان های بزرگ یا تابه ها داشته باشید ، ممکن است آپارتمان های کوچکتر بهتر است یک حوضچه بزرگ از طریق حوضچه
(بیضوی) انجام دهید – سرگرم کننده تر از عملکرد ، گلدان دیگری را در مناطق آمادگی یا نوار خود قرار دهید

نکات
شمع ها را شمارش کنید – اگر با گلدان ها و قابلمه های بزرگ طبخ می کنید ، حتما آنها را برای شستن راحت کنید.
عمق را در نظر بگیرید – هرچه کاسه عمیق تر باشد ، پاشش کمتری خواهد داشت. اما ممکن است دوستان و خانواده به چالش کشیده عمودی برای رسیدن به پایین تلاش کنند.
D-Bowls – قسمت پشتی خمیده این سینک ها فضای بیشتری برای عقب تر از یک کاسه مستطیل شکل مستطیل دارد. با این حال ، آنها تمایل دارند به زیبایی و زیبایی در طرح های خطی و مدرن همخوانی نداشته باشند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>