مراحل مهاجرت به استرالیا با وکیل رسمی مهاجرت استرالیا

بسیاری از دوستان به فکر مهاجرت می باشند و نمی دانند برای شروع کار باید چه مراحلی را طی کنند. شاید برای شما هم این سوال ایجاد شود که مراحل مهاجرت به استرالیا چیست و برای مهاجرت به استرالیا باید از کجا شروع کرد. البته بهترین راه استفاده از وکیل رسمی مهاجرت استرالیا در این مقاله به سوالات زیادی پاسخ خواهیم داد و اینکه آیا برای مهاجرت نیازی به داشتن وکیل مهاجرت استرالیا است ؟ با ما همراه باشید تا در این زمینه اطلاعات مفیدی را در اختیار شما قرار دهیم.

تصمیم و انتخاب مسیر مهاجرت به استرالیا

شما برای مهاجرت به استرالیا در ابتدا باید به یک جمع بندی و یک تصمیم نهایی برسید و هدف خود را انتخاب کنید که آیا در تصمصم خود جدی هستید ؟ آیا استرالیا را به عنوان هدف نهایی مهاجرت خود انتخاب کرده اید ؟ آیا برای مهاجرت تحقیقات لازم را انجام داده اید؟

بدون شک یکی از اصلی ترین مراحل مهاجرت به استرالیا همین مرحله می باشد و شما باید در ابتدا با خود رو راست باشید چرا که تصمیم مهاجرت یکی از اصلی ترین تصمیم های زندگی هرفرد می باشد مانند ازدواج، در نتیجه در آن باید دقت کرد هرچند که مهاجرت آگاهانه به کشوری مانند استرالیا می تواند یک تصمیم درست باشد.

بهرمندی از یک وکیل مهاجرت استرالیا

داشتن یک وکیل مهاجرت استرالیا اجباری نمی باشد هر فردی می تواند به تنهایی اقدام به مهاجرت کند و مسیر خود را پیش ببرد. ولی باید توجه کنید که در سال های اخیر به دلیل رقبات بالای مهاجران برای رسیدن به استرالیا این موضوع بسیار تخصصی شده است و ما پیشنهاد می کنیم برای از بین بردن ریسک های پرونده مهاجرتی خود از یک وکیل مهاجرت استرالیا استفاده کنید تا بهترین مسیر را برای شما انتخاب کند تا از این رو هزینه و زمان خود را از دست ندهید.

تعیین بودجه مورد نظر برای مهاجرت

شما برای مهاجرت قانونی نیاز به صرفه هزینه هایی است و باید با این موضع کنار بیایید و آمادگی پرداخت هزینه هایی را داشته باشید. اصلیی ترین هیزنه های شما هزینه دولتی استرالیا می باشد و هزینه ترجمه مدارک و ارزیابی مدارک و هزینه وکیل مهاجرت استرالیا را نیز باید به آن اضافه کرد اما باید این را بگوییم که اصولا باید 70 هزینه های شما برای زمانی باشد که اطمینان از صدور ویزای خود دارید.

انتخاب کد شغلی برای ویزای استرالیا

اداره مهاجرت استرالیا هرساله براساس کمبود های خود در زمینه های مختلف کاری لیستی را منتشر می کند از مشاغل مورد نیاز خود که باید تخصص شما در آن لیست وجود داشته باشد تا بتوانید برای مهاجرت به استرالیا اقدام کنید. نکته جالب این است که برای فرد مانند یک مهندس مکانیک این امکان وجود دارد که از چند کد شغلی اقدام کند و در اینجا یک وکیل مهاجرت استرالیا براساس دانش و تجربه خود می تواند بهترین کد شغلی را برای آن فرد انتخاب کند تا شانس بیشتری داشته باشد.

ترجمه مدارک تحصیلی و کاری خود

شما باید مدارک تحصیلی و کاری خود را براساس درخواست وکیل مهاجرت استرالیا آماده کنید و آنها را ترجمه کنید (برای استرالیا ترجمه ناتی بهتر از ترجمه دادگستری می باشد) ترجمه ناتی از لحاظ هزینه کمتر از ترجمه دادگستری می باشد. مدراک شما بعد از ترجمه به انگلیسی باید آماده ارسال به سازمان ارزایب مدارک شود.

ارسال مدارک به سازمان ارزیاب

شما براساس مدارک تحصیلی خود سازمان ارزیاب مدارک مشخصی را دارید برای مثل مهندسان باید مدارک خود را به سازمان EA استرالیا ارسال کنند یا رشته های کامپیوتر مدارک خود را به سازمان ACS ارسال کنند. وظیفه این سازمان ها این است که مدارک تحصیلی و کاری شما را ارزیابی و معادل سازی استرالیا کنند. شما باید در این مرحله به نوعی اسسمنت مثبت دریافت کنید. توجه کنید که این سازمان های هزینه هایی دلاری برای ارزیابی از شما دریافت می کنند.

تکمیل فرم EOI و یا اسپانسر ایالتی برای استرالیا

اما فرم EOI استرالیا چیست ؟ EOI مخفف کلمه Expresseion of Interest است. این به این معنی است که هنگامی که شما مدارک خود را جمع آوری می کنید و به سازمان های ارزیابی ارسال می کنید و جواب مثبت را دریافت می کنید باید بدانید که نوبت به تکمیل فرم EOI در سیستم اسکیل سلکت استرالیا رسیده است و تکمیل این فرم به صورت آنلاین فقط در این وب سایت امکان پذیر است. پس از برسی مدارک افراد واجد شرایط انتخاب شد و برای آن ها از طریق ایمیل معرفی شده در سیستم دعوتنامه ای ارسال می شود.

لاج مدارک برای ویزای استرالیا

در زمانی که شما دعوتنامه دریافت می کنید حالا نوبت به آن است تا شما مدارک به همراه تست پزشکی و گواهی عدم سوءپیشینه را آپلود کنید و به همراه هزینه دولتی استرالیا که در سال 2020 این هزینه برای نفر اصلی 4045 دلار استرالیا بوده است. با آپلود و پرداخت هزینه آفیسر مربوطه پرونده شما را بررسی می کند و درصورتی که با فرم ارسالی شما در مرحله قبل تناقضی نداشته باشد وارد مرحله بعدی می شوید.

دریافت ویزای استرالیا

این مرحله شیرین ترین مرحله برای شما می باشد اگر مشکلی وجود نداشته باشد و تمامی مراحل قبل را با موفقعیت طی کرده باشید باید باید آماده دریافت ویزای خود باشید. سازمان مهاجرتی سلکت ویزا تمام تلاش خود را در راستای موفقیت تمامی شما دوستان عزیز انجام میدهد تا شما را در این مرحله مشاهده کند.

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ایندکسر