فهرست
بهترین ماسک تنفسی موجود در ایران را بخرید
انواع دستگاه تنفس
بهترین بسته بندی با دستگاه تنفس مدل SB1 50 قطعه
بهترین دستگاه تنفس مهرسا ، مدل SM02 ، بسته 50 عددی
ماسک تنفسی دکتر کرست مدل Drc-Bl50 50 تایی
ماسک تنفسی پوشیده شده از دم ، بسته 50 عددی
مدلهای بیشتر را ببینید
بهترین مدل های هواکش موجود در ایران را بخرید
برای خرید ونتیلاتور مورد نظر ابتدا مقاله زیر را بخوانید.

استفاده از بهترین دستگاه تنفس ضروری است زیرا یکی از مهمترین ویژگیهای ایمنی در بسیاری از مشاغل است. ظهور دود از احتراق مواد مختلف ، واکنش های بخار ، گرد و غبار ناشی از فعالیت های ساختمانی و یا حتی صرف ساعات زیادی از روز در آلودگی هوا و مجبور کردن مردم به استفاده از دستگاه تنفس. خوشبختانه به دلیل پیشرفت های فناوری ، ماسک های مختلفی طراحی و به بازار عرضه شده است. تفاوت اصلی بین انواع فن ها در نوع فیلتر است. البته این ماسک ها در نحوه استفاده روی صورت و الیاف استفاده شده ارشاکو در لایه خارجی نیز متفاوت هستند.

نمایشگر ویدیو

00:00
04:56

به دلیل شیوع ویروس کرونا ، بازار ماسک های ایمنی داغتر از همیشه است. اما آیا می دانید چه نوع ماسکی برای شما مناسب است؟ آیا می دانید محیط کار شما چقدر آلوده است؟ آیا می توان از ماسک استفاده کرد؟ برای دریافت پاسخ ، توصیه می کنیم که ما را تا انتهای مقاله دنبال کنید.

همچنین برای آشنایی با مبلمان در مبلمان روی لینک کلیک کنید.

انواع دستگاه تنفس
تنفس تنفس به قدری زیاد است که قرار دادن آنها در یک مقاله امکان پذیر نیست. در اینجا 5 تنفس متداول وجود دارد.

1- ماسک n95 را با فیلتر و بدون فیلتر خریداری کنید
ونتیلاتور N95 یکی از رایج ترین انواع ونتیلاتورها در بیمارستان های ساختمانی است. این ماسک تا 95٪ آلودگی محیط را جذب می کند. اما هیچ مقاومتی در برابر ذرات چربی ندارد. این ماسک با فیلتر و بدون فیلتر به بازار عرضه می شود. فیلتر یا شیر در مدل های فیلتر شده ، بازدم را آسان تر می کند. استفاده از ماسک n95 با درپوش بدون درپوش راحت تر است. مهمترین ویژگی این ماسک 6 لایه بودن آن است. لایه های خارجی این نوع نسبت به ماسک های دیگر ضخیم تر هستند ، اما حساسیت زا نیستند و مشکلات پوستی ایجاد نمی کنند. اما 4 لایه میانی برای جذب انواع باکتری ها ، ویروس ها ، آلاینده های بزرگتر از 0.3 میکرون و درصد مناسب است. طول عمر این مدل ماسک فقط 8 ساعت است.

به دلیل شیوع بیماری کرونر قلب ، استفاده از این ماسک افزایش یافته است. اما به دلیل فیلتراسیون زیاد این ماسک و همچنین بزرگ بودن ویروس کرونا ، استفاده از این ماسک برای افراد عادی ضروری نیست. اما برای کسانی که به طور مداوم با بیماران Quid 19 در تماس هستند ، بهتر است از ماسک N95 با و بدون دریچه استفاده کنند.

2. ماسک Ffp2 با فیلتر و بدون فیلتر
فیلتر Ffp2 با فیلتر و بدون فیلتر دقیقاً مانند ماسک n95 با فیلتر و بدون فیلتر است. استاندارد ایجاد ماسک های ایمنی بین المللی به دو دسته اروپا و ایالات متحده تقسیم می شود. من ماسک های معمولی اروپایی را با پسوند ffp می شناسم. ماسک Ffp2 عملکردی مشابه ماسک n95 دارد.

ماسک کامل صورت
مشاغلی وجود دارند که مستقیماً بر محتوا تأثیر می گذارند. این مواد نه تنها در سیستم تنفسی آنها مشکل ایجاد می کنند بلکه برای چشم و پوست صورت آنها نیز مضر هستند. این افراد برای خرید باید از انواع مختلف ماسک صورت استفاده کنند. مهمترین ماسک های صورت به شرح زیر است.

3. ماسک جوشکاری
این ماسک که به آن کلاه جوش نیز گفته می شود ، خرید ماسک تنفسی از ورود جرقه های جوش به پوست صورت جلوگیری می کند و از حساسیت چشم به جوشکاری از طریق لنز مخصوص جلوگیری می کند. سرانجام به دلیل قرار گرفتن فیلتر مخصوص در آن ، از ورود دود نیز جلوگیری می کند.

4. ماسک رنگی
کارگرانی که با دستگاه های رنگ کار می کنند نیز باید از انواع ماسک های صورت استفاده کنند. این ماسک همچنین تمام صورت را پوشانده و از رسیدن قطره های کوچک به سر و صورت جلوگیری می کند.

5. ماسک شیمیایی
افرادی که در آزمایشگاه های خطرناک واکنش های شیمیایی خطرناک انجام می دهند نیز باید از ماسک های صورت کاملاً شیمیایی استفاده کنند. بسته به خطری که آنها را تهدید می کند ، امکان نصب فیلترهای مختلف وجود دارد. این ماسک ها چشم و صورت را نیز می پوشانند.

6- ماسک آزمایشگاهی فیلتر شده بدون فیلتر
ماسک های تحقیقاتی بسیار متنوع هستند. ماسک های مورد استفاده در آزمایشگاه با توجه به نوع آزمایشات متفاوت است. بعضی اوقات کارهای تحقیقاتی به قدری ساده است که می توان از ماسک های n95 نیز استفاده کرد. اما ماسک های تحقیقاتی نیمه صورتی نیز وجود دارد که فقط دهان را می پوشاند. مزیت این مدل نسبت به ماسکهای معمولی این است که پشت سر بسته می شود و به گوش فشار نمی آورد. می توانید انواع مختلف فیلتر را روی آنها قرار دهید.

7. ماسک پزشکی سه لایه
رایج ترین نوع ماسک ، ماسک پزشکی سه لایه است. این ماسک به دلیل سبکی ، بافت بیرونی نرم و فیلتراسیون خوب بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. در بافت بیرونی ماسک از انواع منسوجات SSS بافته شده که بسیار انعطاف پذیر و نرم هستند استفاده شده است. اندازه ماسک نیمی از شما را پوشش می دهد

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو