چگونه یک عطر یا ادکلن مناسب بخریم؟
اول از همه ، باید دانست که هر عطری برای عمده فروشی ادکلن گناوه هر سن و هر شرایطی مناسب نیست ، بنابراین باید این دو عامل سن و شرایط را در نظر گرفت. برای انتخاب و خرید عطر ، دانستن برخی از خصوصیات عطرها به ما کمک زیادی می کند ، که در زیر به آنها اشاره کردیم.

چندین بطری عطر روی میز خود می بینید
رایحه هایی با رایحه ای تلخ ، شیرین و گرم
از اسانسهای مخصوص معمولاً در تولید عطرهای تلخ ، روغنهای اساسی مانند ریشه درختان و ادویه جات شرقی خرید عمده عطر تند استفاده می شود. در مورد عطرهای شیرین و گرم ، باید بدانید که عطرهای مختلفی وجود دارد که بو و طعم آنها شکلات و میوه های تابستانی است. پیشنهاد ما به شما استفاده از عطرهایی مانند Bvlgari ، Scada و Iria است که رایحه سنگین ترجیحاً در محافل رسمی دارند. به یاد داشته باشید که پخش عمده عطر از عطرهای تلخ ، گرم ، شیرین و تند در مکان های رسمی استفاده کنید.

راهنمای کامل انتخاب و خرید عطر و ادکلن

رایحه هایی با رایحه سرد و ترش
در مورد عطر سرد باید گفت عطر سرد باعث ایجاد احساس خنکی و شادابی می شود. اگر می خواهید در این مورد بیشتر بدانید ، باید گفت که بوی این نوع عطر معمولاً باعث می شود طعم میوه هایی مانند خیار و هندوانه ادکلن ارزان عمده را به خاطر بسپاریم.

در مورد رایحه ترش ، باید بدانید که به آن عطری گفته می شود که شبیه طعم مرکبات باشد. عطرهای ترش همچنین احساس طراوت و شادی ایجاد می کنند. پیشنهاد می کنیم در محافل صمیمی و صمیمی از عطرهای سرد و ترش استفاده کنید. به عنوان مثال ، از عطرهایی مانند مادام روشاز ، گپ ، هوگو و آزارو استفاده کنید. رایحه هایی با رایحه گل های وحشی می توانند احساس صمیمیت بیشتری ایجاد کنند.

به خاطر داشته باشید که عطرهای سرد و ترش نیز باعث ایجاد آرامش خرید عمده عطر و ادکلن و رفع خستگی می شوند. به عنوان مثال ، در تأسیساتی مانند باشگاه ورزشی ، هوای داخل باشگاه معمولاً با رایحه های سرد و ترش تازه می شود.

10 مورد از خوشبوترین عطرهای سال 2016 را مشاهده کنید
راهنمای کامل انتخاب و خرید عطر و ادکلن

راهنمای انتخاب و خرید عطر با توجه به فصول
کدام عطرها برای فصل گرم مناسب هستند؟
در فصل گرم سال ، به دلیل شرایط آب و هوایی و تعریق زیاد ، استفاده از رایحه های خنک و ترش ، تلخ و سرد ، جنگلی و وحشی بسیار مناسب است. از آنجا که استفاده از عطرهایی با رایحه ای خنک و خنک در تابستان ، احساس خوشایندی از سرما را به خود و دیگران منتقل می کند و بنابراین احساس گرمای محیط برای دستیابی به احساس تعادل دما کاهش می یابد.

کدام عطرها برای فصل سرد مناسب هستند؟
خوب است بدانید که ماندگاری عطرها در هوای سرد بیشتر است. در مورد دلیل آن نیز باید گفت که در پاییز و زمستان به دلیل پایین بودن دمای هوا ، الکل موجود در عطر بعداً تبخیر می شود. پیشنهاد ما این است که در فصول سرد سال بهتر است از طعم دهنده های سنگین مانند شیرین ، تند و تلخ استفاده کنید.

راهنمای کامل انتخاب و خرید عطر و ادکلن

چگونه عطر مناسب نوع پوست خود را انتخاب و خریداری کنیم؟
اگر پوست چربی دارید ، باید از شما استقبال کنند خرید عمده ادکلن، زیرا ماندگاری عطرها برای پوست های چرب و تیره بیشتر است. اما برای پوست های سبک و خشک ، عطر به عنوان یک مرطوب کننده عمل می کند و به طور کلی عطر و ادکلن روی این پوست دوام زیادی ندارند. برای فروش عمده عطر حل مشکل این دسته از افراد پیشنهاد می کنیم بهتر است قبل از استفاده از عطر از لوسیون های مرطوب کننده بدون بو استفاده کنید.

نحوه تست عطر و ادکلن
برای انجام این کار و هنگام انتخاب هر ادکلن ، سه مرحله وجود دارد که در زیر به آنها اشاره می شود.

دلایل خرید از فروشگاه آنلاین عطر
وقتی در فروشگاه هستید ، ادکلن مورد نظر خود را بردارید و مقدار کمی از آن را روی کاغذ آزمایش قرار دهید و آن را بو کنید. این اولین قدم عطر عمده و در واقع اولین احساس شما از رایحه این عطر است.

سپس 10 تا 15 دقیقه وقت بگذارید و دوباره کاغذ را بو کنید. این مرحله دوم است. در این مرحله فروش عمده عطر و ادکلن بوی جدیدی را احساس خواهید کرد.

در مرحله بعدی ، 45 دقیقه تا یک ساعت دیگر صبر کنید و دوباره بوی کاغذ را حس کنید. این مرحله سوم است و در این مرحله بوی شما می رسد خرید عطر عمده که 3 یا 4 ساعت طول می کشد. اگر عطر و بوی این عطر را در هر سه مرحله دوست دارید ، می توانید آن را انتخاب کرده و بهترین گام استفاده کنید.

راهنمای کامل انتخاب و خرید عطر و ادکلن

چند نکته مهم دیگر
برای داشتن بهترین نتیجه از استفاده از عطر و ادکلن ، بهتر است آنها را در مناطق خرید ادکلن عمده خاصی از بدن ، از جمله گلو ، مچ ، سینه و اطراف گردن استفاده کنید. بنابراین ، به این قسمت های بدن اشاره شده است زیرا عطر با چربی طبیعی بدن مخلوط می شود.

نکته مهم دیگری که ممکن است شما از آن اطلاع نداشته باشید و نقش مهمی در حفظ رایحه عطر داشته باشد این است که قبل از پوشیدن لباس های عطر مورد نظر ، پشت زانوهای خود را تکان دهید ، زیرا این ناحیه از بدن رایحه عطر را پخش می کند و ادکلن خوب در حالی که اکثر مردم عادت دارند کمی سم پاشی کنند.

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو