عطاری آنلاین عطارمارت – فروشگاه اینترنتی محصولات گیاهی

اما مسئله ای که در این بین دغدغه مردم عزیز ما شده است این است که در بسیاری از عطاری ها گیاهان دارویی کهنه به فروش می رسد و از طرف دیگر در بسیاری از شهرهای ما اصلا عطاری وجود ندارد. در مصرف گیاهان دارویی و دمنوش ها زیاده روی نکنید و طبق دستور عمل نمایید. شما در عطارمارت می توانید همه گیاهان دارویی و محصولات را با عکس های با کیفیت مشاهده کرده و توضیحات آن محصول و خواص آن را مطالعه نمایید و در صورت تمایل اقدام به خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید. تریتا به عنوان اولین پزشك و جراح آریایی با گیاهان و خواص آنها آشنایی فراوان داشت.

همچنین فروشگاه اینترنتی عطارمارت باعث شده است تا ما به دورترین نقاط کشور و حتی روستاها نیز محصولات گیاهی و گیاهان دارویی را ارسال کنیم. آنها در کنار فروش مستقیم گیاهان دارویی، قرص، حب، کپسول و شربت خاص خود را نیز تهیه میکردند و به فروش میرساندند. سفارشات چند روزه و چگونه به دست ما می رسد؟

در این بین عطاری دیجی­کالا با انواع گیاهان دارویی و درمانی پا به عرصه فروش گذاشته و انواع محصولات گیاهی و ارگانیک را به صورت آنلاین به فروش می رساند. خرید انواع عرقیات هم از عطاری ها مجاز است اما حواس تان باشد که فروش هر گونه قرص، شربت، پودر یا قطره در عطاری ها غیرقانونی و غیربهداشتی عطاری ۲۴ عطاری یزد است. عطاری دیجی­کالا به دلیل تنوع بالا جای مناسبی برای خرید انواع محصولات گیاهی و ارگانیک به حساب می آید. در اینجاست که عطاری آنلاین پا به میدان می گذارد. با پیشرفت علوم پزشکی و دارویی و افزایش سطح تحصیلات و دانش مردم، تعداد کسانی که برای حل مشکلات پزشکی خود به پزشکان مراجعه می کنند بیشتر شده است ولی در این بین کسانی هستند که به دنبال درمانهایی به دور از داروهای شیمیایی، هستند.

این روند درنهایت به کاهش اقبال مردم به عطاران انجامید و مقدمات تغییر هویت این شغل را فراهم ساخت؛ چنانکه مقایسۀ اقلام عرضهشده در دکانهای عطاری متأخر بهخوبی این چرخش حرفهای را نشان میدهد. 170 نمونه داروی گیاهی از عطاری های شهر کرمان جمع آوری و شناسایی شدکه اکثریت این گیاهان متعلق به تیره های نعناع، جعفری و کاسنی هستند و از نظر اندام مورد استفاده، میوه و گل بیشترین موارد را تشکیل میدهند.

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ایندکسر