سرمایه گذاری و لیزینگ: راه اندازی تامین مالی در حال افزایش است

[ad_1]

با توجه به Pricewaterhouse Coopers سرمایه گذاری توسط نهادی سرمایه گذاران در راه اندازی بزرگ از کمتر از $3.0 میلیارد دلار در ابتدای سال 1990 به بیش از $106 میلیارد دلار در سال 2000 است. اگر چه سرمایه گذاری در حجم عقب نشینی قابل توجهی از اقتصادی “حباب” سال از اواخر دهه 1990 حاضر با حجم حدود 19 میلیارد دلار در هر سال هنوز هم نشان دهنده میزان قابل توجهی از رشد. سرمایه گذاران را به صندوق بیش از 2500 رشد بالا آمدن در ایالات متحده در این سال است.

رشد در سرمایه گذاری سرمایه گذاری سرمایه افزایش داده است به نسبتا جدید و در حال گسترش منطقه از اجاره تجهیزات شناخته شده به عنوان ‘سرمایه گذاری لیزینگ’. دقیقا همان چیزی است که سرمایه گذاری لیزینگ و آنچه موجب رشد آن از اوایل سال 1990 ، چرا سرمایه گذاری لیزینگ آنقدر جذاب برای سرمایه گذاری-حمایت نوپا ؟ برای یافتن پاسخ باید نگاه چند تحولات مهم که باید تقویت رشد این مهم لیزینگ تجهیزات بخش.

اصطلاح سرمایه گذاری لیزینگ توصیف تامین مالی تجهیزات ارائه شده توسط اجاره تجهیزات شرکت به قبل از سود مرحله اولیه شرکت های تامین مالی توسط سرمایه گذاران است. این استارتاپ مانند بسیاری رو به رشد کسب و کار, نیاز, کامپیوتر, شبکه, تجهیزات, مبلمان, تلفن, تجهیزات, و تجهیزات برای تولید و R&D. آنها تکیه بر خارج از سرمایه گذار حمایت تا زمانی که اثبات خود را در مدل های کسب و کار و یا رسیدن به سودآوری است. دامن زدن به رشد در سرمایه گذاری اجاره ترکیبی از عوامل مختلف از جمله: تمدید توسعه اقتصادی, بهبود در IPO بازار فراوان کارآفرینی استعداد امیدوار کننده فن آوری های جدید و سیاست های دولت مطلوب برای سرمایه گذاری و تشکیل سرمایه.

در این محیط سرمایه گذاری سرمایه گذاران را به شکل قابل ملاحظه استخر از سرمایه برای راه اندازی و حمایت از توسعه بسیاری از فن آوری های جدید و مفاهیم کسب و کار. علاوه بر این یک مجموعه ای از خدمات است که در حال حاضر در دسترس برای حمایت از توسعه, راه اندازی و به ترویج رشد خود را. شرکت CPA, بانک, وکلای, بانک های سرمایه گذاری مشاوران lessors و حتی شرکت های جستجو مرتکب شده اند قابل توجه منابع به این بازار در حال ظهور بخش.

که در آن اجاره تجهیزات مناسب به سرمایه گذاری و تامین مالی مخلوط ؟ این هزینه نسبتا بالا از سرمایه در مقابل سرمایه گذاری لیزینگ داستان. تامین مالی سرمایه گذاری های جدید است که در معرض خطر گزاره. به جبران سرمایه گذاران برای این خطر آنها به طور کلی نیاز به یک قابل ملاحظه سهام در شرکت های مالی آنها. آنها به طور معمول به دنبال بازده سرمایه گذاری حداقل 35% سرمایه گذاری خود را بیش از پنج تا هفت سال است. بازگشت خود را به دست آورد از طریق یک IPO یا دیگر فروش سهام. در مقایسه سرمایه گذاری lessors به دنبال بازگشت در 15% – 22% دامنه. این معاملات ایا قسطی در دو تا چهار سال و امن در زمینه تجهیزات.

اگر چه خطر ابتلا به سرمایه گذاری lessors نیز بالا سرمایه گذاری lessors کاهش خطر داشتن منافع امنیتی در اجاره تجهیزات و ساختار معاملات که ایا قسطی. قدردانی واضح هزینه استفاده از سرمایه گذاری لیزینگ بیش از سرمایه گذاری راه اندازی شرکت را تبدیل به سرمایه گذاری لیزینگ به عنوان یک منبع قابل توجهی از بودجه برای حمایت از رشد خود را. مزایای اضافی برای راه اندازی سرمایه گذاری لیزینگ شامل سنتی لیزینگ نقاط قوت — حفاظت از پول نقد برای سرمایه در گردش, مدیریت جریان وجوه نقد, انعطاف پذیری و خدمت به عنوان یک مکمل به موجود دیگر سرمایه است.

چه چیزی باعث می شود یک ” خوب ” سرمایه گذاری اجاره معامله ؟ سرمایه گذاری lessors نگاهی به عوامل متعددی. دو تا از مواد تشکیل دهنده اصلی از موفق سرمایه گذاری جدید در حال کالیبر آن تیم مدیریت و کیفیت آن سرمایه حامیان مالی. در بسیاری از موارد این دو گروه به نظر می رسد برای پیدا کردن یکی دیگر. یک مدیریت خوب تیم معمولا نشان داد قبل از موفقیت در این زمینه است که در آن سرمایه گذاری جدید فعال است. علاوه بر این آنها باید تجربه در کسب و کار کلید توابع–فروش و بازاریابی و R&D و تولید و مهندسی و سرمایه گذاری. اگر چه وجود دارد بسیاری از سرمایه گذاران تامین مالی سرمایه گذاری های جدید وجود دارد می تواند تفاوت قابل توجهی در توانایی های خود را ماندن در قدرت و منابع است. بهتر است سرمایه گذاران باید سوابق موفق و تجربه مستقیم با نوع شرکت های آنها تامین می شود.

بهترین VCs باید تخصص صنعت و بسیاری از کارکنان هستند توسط افراد با لينک مستقيم عامل تجربه در صنایع مالی آنها. میزان سرمایه سرمایه گذاری سرمایه داری اختصاص به راه اندازی برای آینده دور نیز مهم است. در غیر این صورت خوب VC گروه که خود را خسته اختصاص بودجه می تواند مشکل ساز باشد.

پس از تعیین که کالیبر از تیم مدیریت و سرمایه گذاران بالا است یک سرمایه گذاری موجر به نظر می رسد در هنگام راه اندازی مدل کسب و کار و بازار بالقوه است. آن را غیر واقعی است به انتظار ارزیابی کارشناسان از تکنولوژی بازار, مدل کسب و کار و رقابتی آب و هوا توسط لیزینگ تجهیزات شرکت. بسیاری از شرکت های لیزینگ تکیه بر تجربه و معتبر سرمایه گذاران که بررسی این عوامل در طول خود علت سعی و کوشش’ روند. اما موجر هنوز هم باید انجام مهم ارزیابی مستقل است. در طول این بررسی به نظر او به سوالات از جمله: طرح کسب و کار را حس ؟ محصول/ خدمات لازم است که مشتریان هدف و چقدر بزرگ است پتانسیل بازار ؟ چگونه محصولات و خدمات با قیمت و چه پیش بینی درآمد ؟ چه هزینه های تولید و سایر هزینه های پیش بینی شده? آیا این پیش بینی ها به نظر می رسد معقول است ؟ چقدر پول نقد در دست است و چه مدت طول خواهد آن را آخرین راه اندازی با توجه به پیش بینی? هنگامی که راه اندازی نیاز به آینده سهام دور ؟ این سوال مانند این کمک موجر تعیین اینکه آیا طرح کسب و کار و مدل های مناسب هستند

اساسی ترین اعتباری سوال رو به شرکت لیزینگ لیزینگ با توجه به تجهیزات به راه اندازی است که آیا پول کافی در دست به حمایت از راه اندازی از طریق بخش قابل توجهی از مدت اجاره. اگر نه بیشتر سرمایه مطرح شده است و سرمایه گذاری اجرا می شود از پول نقد موجر است به احتمال زیاد به جمع آوری پرداخت اجاره. برای کاهش این خطر با تجربه ترین سرمایه گذاری lessors که نیاز به راه اندازی حداقل نه ماه و یا بیشتر از پول نقد در دست قبل از اقدام. معمولا راه اندازی مصوب سرمایه گذاری lessors افزایش 5 میلیون دلار یا بیشتر در سرمایه گذاری و هنوز خسته سالم بخشی از این مقدار است.

از کجا آمدن و به نوبه خود به خود اجاره تامین می شود? بخشی از زیرساخت های حمایت از سرمایه گذاری راه اندازی یک تعداد انگشت شماری از ملی لیزینگ شرکت های که تخصص در سرمایه گذاری اجاره معاملات. این شرکت دارای تجربه در ساختار قیمت گذاری و مستند سازی معاملات انجام علت سعی و کوشش و کار با راه اندازی شرکت خود را از طریق یو پی اس و فراز زندگی. بهتر سرمایه گذاری lessors پاسخ سریع به پیشنهاد اجاره درخواست تسریع اعتبار بررسی روند و از نزدیک با آمدن به دریافت اسناد اجرا شده و تجهیزات سفارش داده است. بیشترین سرمایه گذاری lessors ارائه اجاره برای راه اندازی زیر خطوط اعتباری به طوری که اجاره نشین می توانید برنامه های متعدد takedowns در طول سال است. این اجاره خط به طور معمول محدوده از به عنوان کمی به عنوان $200,000 برای بیش از $ 5,000,000 بسته راه اندازی نیاز رشد پیش بینی شده و سطح سرمایه گذاری پشتیبانی می کند.

بهتر سرمایه گذاری اجاره دهندگان همچنین کمک به مشتریان به طور مستقیم یا غیر مستقیم در شناسایی منابع دیگر به رشد خود را حمایت. آنها کمک به راه اندازی به دست آوردن تجهیزات در قیمت های بهتر ترتیب takeouts از تجهیزات موجود پیدا کردن بیشتر سرمایه در گردش بودجه, قرار, موقت CFO و ارائه معرفی به شرکای بالقوه استراتژیک— این همه خدمات ارزش افزوده بهترین سرمایه گذاری lessors به جدول به ارمغان بیاورد.

چه چشم انداز برای سرمایه گذاری اجاره ؟ سرمایه گذاری و لیزینگ است واقعا به خود را از اوایل 1990s. با سرمایه گذاری سرمایه گذاران ریختن ده ها میلیارد دلار به راه اندازی سالانه این بخش بازار به تکامل جذاب یک برای اجاره تجهیزات صنعت. جذاب ترین صنایع برای سرمایه گذاری لیزینگ شامل علوم زندگی, نرم افزار, ارتباطات, اطلاعات, خدمات, خدمات پزشکی و دستگاه ها و اینترنت. به عنوان طولانی به عنوان عوامل حمایت از شکل گیری استارتاپ مطلوب باقی می ماند چشم انداز برای سرمایه گذاری لیزینگ در ادامه به نگاه امیدوار کننده است.

[ad_2]