مهدی ساوهاتونیا ، مدیر وراث دزفول ، اثرات منفی نمایشگاه کتاب مجازی تهران را در مقابل برشمرد. کتابفروشان سایت معتبر خرید کتاب انگلیسی نیز ضعیف شده اند.

وی ضمن گلایه از سیاست های وزارت فرهنگ و جهت گیری اسلامی و م Instituteسسه کتابفروشی سایت معتبر خرید کتاب انگلیسی به عنوان نگهبان نمایشگاه کتاب مجازی تهران ، گفت: تهران و اجرای طرح فصلی کتاب زمستان نتیجه مطلوبی برای کتابفروشان نبود.

سخاوت ادامه می دهد: اکثر مخاطبان کتابهای مورد نیاز نمایشگاه را خریداری کردند و فقط ناشران با ارسال کتاب رایگان توانستند از مزایای سایت معتبر خرید کتاب انگلیسی نمایشگاه مجازی بهره مند شوند و همه این عوامل باعث شد امسال فروش کمتری نسبت به در دوره قبلی

مدیر کتابفروشی دزفول وراث تأکید می کند: مقامات به واضح ترین لحظه یعنی تقویت حلقه فروشندگان کتاب توجه نمی کنند و پشت فروشندگان در عوارض شدید خم می شوند. با اطلاعاتی که دارم ، هر روز شاهد تعطیلی کتابفروشی ها و بیکاری همکارانمان در این کلاس ، چه در شهرها و چه در مراکز استان ها هستیم. کتابفروشی ها کتابفروشی های خود را با چنگ و دندان نگه می دارند.

وی گفت: “کار فرهنگی کاری زمانبر و خسته کننده است.” و پاشنه خود را نرم کرد و سایت معتبر خرید کتاب انگلیسی استعفا داد. در غیر این صورت به دنبال کار بدون درد دیگر می گشت. فضایی برای سایر افراد برای خواندن کتاب.

سخاوت ، یارانه کتابفروشی خود را در طرح کتاب زمستانی مانند دوره های گذشته در نظر می گیرد و می گوید: “اگر پول نمایشگاه برای حمایت از کتابفروشان استفاده می شد ، بهتر بود ، اما یارانه این دوره کم بود ، اگرچه و سه روز دیگر تا پایان برنامه سایت معتبر خرید کتاب انگلیسی باقی مانده است. “بقیه یارانه های ما در حال اتمام است ؛ اگرچه ما سعی کردیم تبلیغات را گسترش دهیم و نیروها را افزایش دهیم ، اما با بیماری کرونا ، استقبال مخاطبان کمتر شد.

این کتابفروشی به طرز دلخواهی نیز می گوید: “متأسفانه چنین پروژه هایی بدون مطالعه کتابفروشی ها در استان ها و شهرها اجرا می شود و پیامدهای منفی آن برای کتابفروشی زیان آور است.

مهدی آرچومندی ، مدیر کتابفروشی نمایشگاه دائمی تبیان دزفول ، در مصاحبه با ایبنا گفت: به دلیل شرایط کرونا سایت معتبر خرید کتاب انگلیسی ، پذیرش پروژه کمتر بود و اعتبار تخصیص یافته همان دوره های خرید کتاب آنلاین با تخفیف قبلی بود. ”

ارجمندی می افزاید: وضعیت کرونا باعث شده این پروژه نسبت به سال گذشته موفقیت کمتری داشته باشد و عدم معرفی ISBN در برخی از کتاب های منتشر شده توسط موسسه کتاب و ادبیات ایران از دیگر موانع این پروژه است. اما من از وامی که سایت معتبر خرید کتاب انگلیسی به کتابفروشی داده ام خوشحالم.

محسن حلاج ، مدیر کتابفروشی معراج ، از دیگر کتابفروشی های دزفول ، نیز در مصاحبه سایت معتبر خرید کتاب انگلیسی با فیدیبو گفت: نسبت وام به پذیرش در این دوره 50 به 50 است. اما با قیمت بالای کتاب و توزیع یارانه ، نه همه می توانند بیش از چند کتاب خریداری کنند.

هالای ، با اشاره به زمان مناسب دوره پروژه ، می افزاید: “در مقایسه با دوره های قبلی ، زمانی که سایت معتبر خرید کتاب انگلیسی پروژه در پایان ماه انجام می شد ، اما در این دوره ، با اجرای آن در ابتدای ماه ، مخاطبان بیشتری بتوانند از مزایای پروژه بهره مند شوند. ”

حمیدپور رکنی ، مدیر کتابخانه رشد دزفول نیز از زمان اجرای اعتبار و اعتبار آن ابراز خرسندی می کند و سایت معتبر خرید کتاب انگلیسی می گوید استقبال از این دوره به دلیل کمبود عنوان کتاب وب و کمبود کتاب جدید از جمله مسائل طراحی کتاب در زمستان است.

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو