ساخت بک لینک رایگان: راهنمای ویدئویی (اردیبهشت 1398) – مرکز سئو ایران

بله دقیقا اینطور است. پس بهتر است از انکرتکست هایی استفاده کنید که مربوط به موضوع صفحه است اما دقیقا کلمه کلیدی شما نیست. لینک ها و سایر عوامل سئو خارجی را که باید درباره آنها بدانید در ادامه ی این راهنما توضیح داده خواهد شد. حال باید در پایان کار بدانید بک لینک چیست و چه انواعی به کمک اتریبیوت ها دارد. اما این را باید بدانید که اگر کار خود را به عنوان یک بازاریاب موفق قبول داشته باشید نیاز به کسب رتبه نیز بر فروش محصولات شما نقش اصلی را ندارد. برای آن که بتوانید به بهترین شکل ممکن سایت خود را بهینه کنید علاوه بر اعمال تکنیک های سئو داخلی باید به پارامترهای سئو خارجی نیز توجه کنید. سئوی کلاه سیاه نوعی سئوست که به شما اجازه داده نشده به آن ورود پیدا کنید. متأسفانه پاسخ به این سؤال پیچیده تر از آن است که با چشم دیدار کند.

بیل اسلاوسکی، بنیانگذار سایت SEO by the sea، در جستوجو بین الگوریتمهای گوگل، به این نتیجه رسیده است که اگر لینک را در بین متن اصلیِ یک صفحه و با رنگ و فونت متفاوت جای دهید، احتمال بیشتری دارد که کاربر روی آن کلیک کند و آن لینک در پیجرنک گوگل رتبهی بهتری بگیرد. قبل از آن که وارد مبحث سئو خارجی و تفاوت آن با سئو داخلی شویم، می خواهیم چند فاکتور اصلی یا به عبارت دیگر تکنیک تاثیر گذار در On-Page SEO را برایتان بررسی کنیم. بله درست است تگ تایتل 👌🏻 هنگامی کاربری عبارتی را جستجو می کنند به وب سایت هایی مراجعه می کنند که از عنوانی مرتبط و جذاب استفاده کرده اند و این گونه نرخ کلیک CTR و رتبه آن ها افزایش می یابد. همان گونه که میتوانید تصور کنید، وبسایتهای معتبر چنین محتواهایی را قبول نمیکنند. همانطور که گفتیم کلمات کلیدی نقش بسزایی در بهبود سئو داخلی دارد اما نمی توان گفت که تنها پارامتر تاثیر گذار است.

با این وجود لینک ها تنها بخشی از سئوی خارجی هستند. داشتن لینک های خاص از سایت های مختلف نه تنها باعث بالا رفتن رتبه بلکه باعث بالارفتن ترافیک طبیعی نیز میشود. دو تا از دوستان شما بهتون دو رستوران مختلف را معرفی میکنند. این روش به دلیل راه اندازی وبلاگ های مختلف و اعتبار بخشی به آنها مقداری زمان بر است، و اگر در این بین از روش های حرفه ای استفاده نشود قطعا نتیجه ای در بر نخواهد داشت. در این حالت، علاوه بر اینکه آن صفحه از سایت در رنک های برتر قرار می گیرد، بلکه ویژگی جالبی که PBN برای وب سایت شما ایجاد می کند این است که می توانید در همان جایگاهی که به دست آورده اید، برای مدت زمان بسیار زیادی ماندگار باشید. تصاویر و نوشتن تگ alt برای آن ها: همه ما خوب می دانیم که استفاده از تصاویر مرتبط بین محتوا مورد نظر می تواند به فهم و درک بهتر کاربر کمک کند.

شاید برایتان سوال شود که برای بهبود سئو باید به چه فاکتورهایی توجه کنیم؟ همانطور که قول داده بودیم، قبل از آن در مورد تفاوت های سئو داخلی و خارجی صحبت کنیم می خواهیم شما را با Off-page SEO یا به عبارت دیگر Off-site SEO مهم ترین فاکتورهای آن آشنا کنیم. این صفحات پس از مدتی دارای اعتبار و ارزش می شوند و آن موقع شما باید شروع به قرار دادن لینک سایت اصلی در آن ها کنید. سایت معتبر سایتی است که مطالب با کیفیت تولید می کند، سایتی که می شود به آن اعتماد کرد و دارای اعتباری زیادی در بین بازدیدکنندگان است. روش های مختلفی برای بک لینک گیری وجود دارد که می توان از آن ها استفاده کرد اما برخی از آن ها را نیز حتی نباید امتحان کرد زیرا لینک های مخرب بوده و باعث افت جایگاه خواهند شد . خود گوگل اظهار داشته که برای اندازه گیری اعتبار وب سایت شما از سیگنال های سئوی خارج از سایت یا همان سئوی خارجی استفاده می کند.

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ایندکسر