راهنمای خرید انواع هود

چگونه هود محدوده پرفروش ترین هود آشپزخانه خود را انتخاب کنید
بوی یک غذای عالی باعث ایجاد خانواده و دوستان می شود. با این حال ، رایحه های فوق العاده غالباً با چربی ، رطوبت ، دود و گرمای اضافی همراه هستند که احتمالاً در خانه خود نمی خواهید. راه حل یک هود برد است. هودهای دامنه ای وسایلی هستند که بالای سطح پخت و پز قرار گرفته اند و از فن استفاده می کنند تا بخارهای پخت و پز را از داخل آشپزخانه بیرون بیاورند و از رسوب آنها بر روی سطحی مانند کابینت شما جلوگیری می کنند. فرگوسن انواع مختلفی از انواع هودهای مختلف را با توجه به چیدمان های مختلف آشپزخانه می فروشد. بسیاری از ویژگی ها از نظر هود دامنه متفاوت هستند ، بسیاری از آنها دارای روشنایی یکپارچه ، سرعت پنکه متغیر ، سنجش خودکار و موارد دیگر هستند. بخش “جزئیات و ابعاد” صفحه محصول را برای ویژگی های خاص هود محدوده بررسی کنید.

طیف سبک هود
زیر محدوده کابینت
زیر کابینت
همانطور که از نام آن پیداست ، این سبک از هود مستقیماً به قسمت زیر کابینت مستقیماً بالای سطح پخت و پز شما متصل می شود. بسته به الگوی انتخاب شده ، این سبک می تواند به سمت خارج یا غیر مجرای منتقل شود.

دیوار کوه دامنه
دیوار کوه
یک کاپوت دیواری روی دیوار بالای سطح پخت و پز شما نصب شده است. برای این سبک آشپزخانه شما باید بدون کابینت بالاتر از سطح پخت و پز باشد. مدل هایی با دودکش تزئینی یا سوتی پیدا خواهید کرد و به مجرای خارجی احتیاج دارد.

دامنه پیش نویس
پیش نویس
تهویه پایین دستی اغلب برای آشپزخانه هایی استفاده می شود که سطح پخت و پز در جزیره یا شبه جزیره باشد ، جایی که نصب دیواری یا تحت القای کابینت امکان پذیر نیست. با این سبک دریچه زیر سطح کابینت قرار گرفته و هنگام پخت و پز آورده می شود. دود ، بخار و غیره به صورت افقی در سراسر سطح پخت و پز کشیده شده و سپس از طریق کابینت و از طریق زیرزمین به پایین تخلیه می شوند. یکی از مهمترین مزایای این سبک این است که چیزی در بالای سطح پخت و پز برای مسدود کردن نماها وجود ندارد.

جزیره محدوده
جزیره
یک کاپوت جزیره مستقیماً روی سقف بالاتر از جزیره یا سطح آشپزی شبه جزیره نصب شده است ، ممکن است در اطراف کاپوت روی سقف کابینت وجود داشته باشد یا نباشد. این سبک به مجرای خارجی احتیاج دارد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>