درخواست کتاب

همزمان با آغاز هفته ارتباطات و روابط عمومی ، هفتمین نشست درخواست کتاب ویژه برنامه های هفته ارتباطات و روابط عمومی توسط دانشکده فرهنگ و ارتباطات دانشگاه سوره با مساعدت معاون رئیس دانشگاه در روز چهارشنبه برگزار شد. ، 20 مه 1400.
کتاب “نظریه های ارتباط جمعی” بررسی شده است
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران به نقل از روابط عمومی ، دانشگاه سوره هفتمین نشست هفته ارتباطات و روابط عمومی با عنوان “نقد کتاب نظریه های ارتباط جمعی” با حضور محسن شاكری نژاد مترجم كتاب ها عباس اسدی ، استاد روزنامه نگاری در دانشگاه علامه طباطبایی و دانشگاه امید علی مسعودی سوره ، به میزبانی openlibrary.org مبینا میرزابیگی ، دانشجوی روزنامه نگاری ، در روز چهارشنبه 19 مه 1400 ، از ساعت 11 صبح تا 13 در سیستم سیباد دانشگاه سوره برگزار شد. .

درخواست کتاب رایگان

در ابتدای جلسه ، محسن شاكری نژاد ، مترجم كتاب نظریه های ارتباط جمعی درخواست کتاب، تالیف استنلی جی ، درباره این كار توضیح داد و درباره انگیزه خود گفت: من از سال 2010 تدریس را در دانشگاه پیام آغاز كردم و با چندین نظریه پرداز دیدار كردم و من همچنین این کتاب را در مورد درخواست کتاب رایگان تئوریهای ارتباط جمعی در وب سایت وزارت علوم ملاقات کردم و اولین بار آن را دیدم که توصیه هایی را برای سالمندان ارائه می داد ، گرچه من قبلاً با نام نویسندگانی مانند استنلی جی آشنا بودم گزیده ای که از این کتاب بارگیری کردم ، چاپ ششم است و مهدی مهدی زاده ارزیابی کتاب را بر عهده داشت.

وی درباره مشکلات ترجمه در این اثر افزود: این کتاب هنوز چندین مشکل دارد و سوال این است که ویرایش ادبی لازم را دارد؛ در بعضی قسمت ها ، به دلیل استفاده مکرر برخی از کلمات www.free-ebooks.net در زبان فارسی درخواست کتاب رایگان، کلمات را ترجمه نکردم و آنها را به شکل اصلی خود باقی گذاشتم.

درخواست کتاب برای کتابخانه

شاكری نژاد سپس بخشهایی از كتاب را ارائه داد و تأكید كرد: فصل دوم این مقاله چهار حوزه را مورد بحث قرار می دهد ، از جمله جامعه تود پس از صنعتی شدن ، دوره نظریه های انتقادی و فرهنگی محدود. در بخشهای دیگر کتاب ، بحث توده درباره جامعه و فرهنگ توده ، زوال جامعه. همچنین در بخش 4 کتاب بحث در مورد تبلیغات و در بخش 5 ، نظریه های هنجاری مطرح شده است. مسئله درخواست کتاب نظریه های درخواست کتاب برای کتابخانه هنجاری در پایان استنلی و باران دیدگاه ویلیام هاچنر است که وی روایت می کند.

وی در ادامه به تعریف نظریه غرب در کتاب اشاره کرد و اظهار داشت: نظریه غرب ترکیبی از نظریه آزادی گرایی و مسئولیت اجتماعی است که نویسندگان با هم ترکیب می کنند و همچنین نظریه نرمال بودن انقلابی را در نظر freeditorial.com می گیرد ؛ قابل ذکر است که فصول کتاب نیز می تواند کتب درسی باشد.

شاکری نژاد در قسمت بعدی سخنان خود ویژگی های مثبت کتاب “نظریه های ارتباط جمعی” را یادآوری کرد و گفت: “برخی از این فصل های کتاب حتی می تواند به عنوان کتاب درسی مورد استفاده قرار گیرد و درخواست کتاب برای کتابخانه به عنوان مثال در فصل چهارم آن را پوشش دهد. و قسمت آخر ، مخاطبان نظریه ها و تأثیرات آنها مورد بحث قرار می گیرد و من بندرت شاهد بحث سواد رسانه ای در کتاب های تئوری ارتباطات بوده ام و این کتاب گنجانده شده است.

درخواست کتاب

وی افزود: اگر متن اصلی کتاب را بخوانید ، در جاهایی شناسایی می شود که در فضای فرهنگی و سیاسی امروز کشور ما نمی گنجد و قسمتهایی از آن برداشته می شود. وقتی کتاب را دیدم ، جعبه ها طراحی شد و lightpdf نقاط ضعف و قوت هر نظریه درخواست کتاب در آن بود.

در این جلسه عباس اسدی به عنوان اولین منتقد این اثر سخنان خود را با اشاره به مقدمه کتاب نوشته شده توسط مترجم آن آغاز كرد و گفت: ترجمه كتاب بسیار روان تر از نسخه های دیگر است و قطعاً برای كتاب است. از 700 صفحه. زمان زیادی صرف می شود

وی خاطرنشان كرد: یكی از نكات مثبت كتاب كه من را بسیار مجذوب خود كرد مقدمه این كتاب بود كه توسط دکتر شاكری نژاد نوشته شده است. از این گذشته ، این کتاب حاصل 40 سال همکاری طولانی مدت bookboon است. کشور ما برای کارهای علمی درخواست کتاب کمتر اتفاق می افتد.

اسدی در قسمت بعدی نقد خود به نقاط ضعف ترجمه و کتاب پرداخت و اذعان داشت: این کتاب شامل جداول در موضوعات مهم است و موضوعات مطرح شده در پایان هر فصل نیز نگاه انتقادی دارد و خلاصه ای از این فصل استفاده از منابع بسیار زیاد است و فراوانی آن خوب نیست ، اما از آنجا که نویسندگان 40 سال روی این حجم از منابع کار کرده اند ، کاملاً طبیعی است ، اما ذکر منبع در صفحه نیز دارای مشکلاتی است. 686

وی افزود: “در هر صورت manybooks، این کتاب مزایای بسیاری دارد ، اما من شخصاً آن را نقد می کنم. موضوعاتی که نویسندگان نوشته اند کاملاً جدید نیستند. در واقع ، آنها مجموعه ای از نظریه ها هستند که قبلاً بیان شده اند و علی رغم چاپ هفتم این کتاب ، هیچ اشاره ای به درخواست کتاب شبکه های اجتماعی نشده است.

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو