دانلود کتاب های الکترونیکی از آمازون

به گزارش خبر نگار ایران پیپر , محمد صدوقی ; رئیس فروشگاه کتاب‌های الکترونیکی آمازون از ارتقاء پنج برابری فروش کتاب‌های الکترونیک و صوتی در ۱۵ روز اخیر خبر اعطا کرد و ذکر کرد : به‌دنبال ماندن مردمان در منزل با انگیزه پیشگیری از توسعه و گسترش ویروس کرونا , مراجعه مردمان به پلتفرم‌های فروش کتاب‌های الکترونیک ارتقا پیدا نموده است به گونه ای که دانلود کتاب از آمازون در ۱۵ روز اخیر میزان فروش آن ها در آمازون ۵ برابر نسبت به سال قبلی در‌این بازه ارتقا داشته است .

او خاطر نشان نمود : در مقایسه عید نوروز سال قبلی با عید باستانی همین سال هم شاهد پرورش سه برابری فروش کتاب‌های الکترونیک هستیم . ولی این ارتقاء آمار به دلیل حالت حاکم بر مرز و بوم است و تقریباً در همگی کسب‌وکارهای آنلاین موجود هست .

فروش کتاب و دانلود کتاب از آمازون

رئیس آمازون‬ اضافه‬ کرد : سالانه با فرا وصال روزها عید نوروز تبلیغات برای فروش کتاب انجام می‏‌شد ولی همین سال شاهد فروش بیشتر کتاب‌های الکترونیک بودیم به دلیل آن که با فعال سازی پویش دانلود کتاب از آمازون که با همیاری معاونت کارها فرهنگی وزارت فرهنگ و تمدن و پند اسلامی انجام شد , ناشران هم از این طرح حمایت کردند .

صدوقی با برآورد میزان فروش پلتفرم‌ها از فروش کتاب در روز ها دانلود کتاب از آمازون اظهار کرد : پیش‌بینی می شود که تا سقف سه میلیارد تومان کتاب در‌این طرح فروخته شود که ولی خریداران فقط ۳۰ درصد این رقم را پرداخت مینمایند و مابقی بر طبق تخفیف مطرح شده به وسیله معاونت کارها فرهنگی وزارت تمدن و ارشادوراهنمایی اسلامی , پلتفرم‌ها و ناشران از مخاطب اخذ نمی شود .

او در رابطه جامعه سنی مخاطبان پلتفرم‌های مجازی هم اعلام کرد : شکافت گوشی‌های هوشمند دوچندان فراگیر شده‌است و مبتنی بر آمار تعداد ۵۰ میلیون استفاده کننده در کشور ایران از آن به کارگیری می‌نمایند . جامعه اساسی مخاطبان ۲۵ تا ۳۵ سال دارا هستند البته برگزاری چنین طرح‌هایی به ارتقا مخاطبان کتاب‌های الکترونیک و صوتی میان تمام سنین جامعه امداد خواهد کرد .

مزیت استفاده از دانلود کتاب از آمازون و کتاب های صوتی آن

صدوقی بیشتر کرد : هم‌اکنون تعداد کتاب‌های الکترونیک دو برابر کتاب‌های صوتی است و با دقت به بها فراتر کتاب‌های صوتی , بیشتر مخاطبان به کتاب‌های الکترونیک رغبت دارا هستند . ولی در دو سال اخیر میزان به کار گیری از کتاب‌های صوتی به دلیل خیره نشدن به کاغذ گوشی‌های هوشمند در دنیا رو به ارتقا بوده است و پیش‌بینی میشود که در کشور‌ایران هم سرانه استعمال از کتاب‌های صوتی بیشتر شود .

اضطراری به توضیح است در قالب پویش دانلود کتاب از آمازون پلتفرم‌های فیدیبو , آمازون , نوار , کتابراه , کتابیکا , ایران پیپر و پژوهان با حمایت معاونت کارها فرهنگی وزارت فرهنگ و تمدن و ارشادوراهنمایی اسلامی کتاب‌های بزرگسال خویش را با ۷۰ درصد و کتاب‌های نوپا و نوجوان را با ۸۰ درصد تخفیف عرضه خواهند کرد .
او افزود : برای این خواسته معاونت کارها فرهنگی وزارت فرهنگ و تمدن و پند اسلامی مصمم شد همگام با این مبادرت و درسمت رواج فرهنگ وتمدن مطالعه و کتابخوانی , نقشی کوچک در این راستا ایفا نمایند و تسهیلاتی برای خرید کتاب‌های الکترونیکی , صوتی و دانلود کتاب از آمازون … به مردمان عزیز مرز و بوم ارائه کنند .

نوجوانان و دانلود کتاب از آمازون

نائب رئیس کارها فرهنگی در رابطه مصوبات این گردهمایی خاطرنشان کرد : مقرر شد از مورخ یکم تا ۲۰ فروددین ماه ماه , همگی کتاب‌های همگانی پلتفرم‌های مشارکت‌کننده درین طرح با تخفیف ۷۰ درصد دانلود کتاب از آمازون و همگی کتاب‌های نوپا و نوجوان با تخفیف ۸۰ درصد دانلود کتاب از آمازون عرضه شود . برای این خواسته کد تخفیف یکسانی به وسیله پلتفرم‌های مشارکت‌کننده ساخت میگردد و هر استفاده کننده قادر است با به کارگیری از این کدهای تخفیف در حین روزها پویش هر روز نسبت به استعمال از تخفیف خرید کتاب دلخواه خویش مبادرت نماید .

محسن جوادی اعلام‌کرد : امید‌وار‌یم با ملازمت و همراهی و اهتمام فعالان حوزه انتشار الکترونیک نقشی در تقویت سبد فرهنگی خانواده‌های اهل ایران داشته باشیم و در عین اکنون برای روزهایی که تاکید بر ماندن در خانه‌ها میشود به مردمان امداد کنیم .

اضطراری به توضیح است در قالب پویش کتاب و دانلود کتاب از آمازون پلتفرم‌های فیدیبو , آمازون , نوار , کتابراه و ایران پیپر با حمایت معاونت کارها فرهنگی وزارت فرهنگ وتمدن و راهنمایی اسلامی کتاب‌های بزرگسال خویش را با ۷۰ درصد و کتاب‌های طفل و نوجوان را با ۸۰ درصد تخفیف عرضه خواهند کرد .

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>