کلر ژوبرت می گوید: “من هر ساله اخبار دانلود کتاب دانشگاهی انگلیسی جشنواره ادبی شهید هانیپور را دنبال می کنم و سعی در معرفی کتاب ها دارم ، اما به دلیل خرید کتاب الکترونیکی دانشگاهی توزیع نامناسب کتاب یا مشکلات دیگر اغلب شکست می خورم.”
ژوبرت: دستیابی به کتابهای ارائه شده در جشنواره هانیپور دشوار است
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) ، کلر ژوبرت ، نویسنده فرانسوی که خرید کتاب الکترونیکی دانشگاهی اصالتاً ساکن ایران است ، در مصاحبه با دبیرخانه دائمی جشنواره ادبی شهید حبیب غنی پور درباره توانایی جشنواره در ارائه آثار تمیز و خواندنی در این زمینه گفت: ادبیات: مسجد جوادالائمه و ارتباط آن با زندگی امیرحسین فردی ، بنیانگذار جنبش داستانی انقلابی و نویسنده مقتول حبیب گانی پور ، جایگاه ویژه ای در میان جشنواره های کتاب دارد.

وی افزود: به نظر من جالب ترین قسمت جشنواره معرفی نامزدها است ، زیرا خرید کتاب الکترونیکی دانشگاهی در این مرحله با چندین عنوان کتاب روبرو می شویم که از بین تعداد زیادی از آثار انتخاب شده اند ، در حالی که در مرحله آخر ، فقط یک یا دو کتاب معرفی می شود. “معرفی کتاب هایی که به عنوان نامزدهای جشنواره انتخاب شده اند فرصتی را برای مخاطبان ایجاد می کند تا با تعداد مربوطه کتاب ها بهتر آشنا شوند.

ژوبرت در مورد کتاب های “کفش های بافتنی” و “قطره های کوچک” که برای دوره های نوزدهم و بیستم جشنواره نامزد شده اند ، گفت: “هر دو کتاب برای گروه های سنی A و B مناسب هستند.” کتاب “کفش های بافتنی” مجموعه ای 4 جلدی از “داستان های جلال خدا” است که توسط انتشارات بهنشار منتشر شده و هر جلد شامل سه داستان است. در این مجموعه خرید کتاب الکترونیکی دانشگاهی، داستان “کفش های بافتنی” داستان یک بچه روباه است که برای سر و صدای همسایگان راه حل مسالمت آمیزی پیدا می کند.

این نویسنده می افزاید: کتاب قطره های ریز نیز از مجموعه 4 جلدی داستانهای ریز است سفارش کتاب از خارج کشور، یکی از آثار منتشر شده توسط انتشارات داستان جمعه. این داستان ابر کوچکی است که مانند دوستانش به جای اینکه از کوچک بودن خرید کتاب الکترونیکی دانشگاهی خود پشیمان شود ، احساس مفید بودن می کند.

وی در ادامه با اشاره به عملکرد اصلی این جشنواره ها و سیاست ها و برنامه هایی که ایران کتاب باید در اولویت قرار گیرد ، افزود: در زمینه ادبیات کودکان ، اگر ارائه آثار استثنایی یکی از اهداف اصلی این جشنواره باشد ، با جزئیات بیشتر و نه تنها در عنوان و نام نویسنده و ناشر ، بلکه برای نشان دادن دلایل انتخاب آنها. حتی اگر امکان سفارش این کتاب ها به عنوان “بسته جشنواره” وجود داشته باشد یا اگر خرید کتاب الکترونیکی دانشگاهی در مکانی خاص برای فروش عرضه شده باشند ، بسیار عالی خواهد بود ، که من می دانم کار آسانی نیست و ممکن است امکان پذیر نباشد.

این نویسنده گفت: من هر ساله کتابراه اخبار مربوط به جشنواره را دنبال می کنم و خرید کتاب الکترونیکی دانشگاهی سعی می کنم کتاب ها را معرفی کنم ، اما به دلیل توزیع نامناسب کتاب یا مشکلات دیگر ، اغلب ناکام می مانم. احتمالاً عاملی است که خرید کتاب الکترونیکی دانشگاهی باعث شده آنها اینقدر ضعیف عمل کنند.

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو