خانه هوشمند و هوشمندسازی ساختمان قیمت هوشمند سازی

در نهایت اساسی ارزش‌ترین مزیت اسمارت هوم وقار ذهنی است، چون می‌توانید هر جا که می باشید همه چیز را در دست گرفتن نمایید و خطرهای احتمالی پرهیز کنند. “اکثر ما بوسیله یک مجرم خاص هدف قرار نمی گیریم ، براین اساس در معرض خطر قرار گرفتن حریم خصوصی شخصی خود خیلی دوچندان نیستیم. نگرانی بزرگتر همین است که هنگامی این دستگاه ها به طور گونه جمعی سوق‌دهی می شوند ، “ویسنایوسکی می گوید. سیستم های گرمایشی و یا سرمایشی قبل از ورود صاحب و مالک خانه، فعال می شوند و به دمای گزینه نیاز می رسند.
علاوه بر راحتی آشکار، سیستم سایه ساختمان هوشمند همچنین می تواند به شما در نگهداری از خانه امداد کند. ما اکثر اوقات اهمیت دیوارهایی روبرو می شویم که اصلی سوئیچ ها ، ترموستات ها ، کاغذ های لمسی و موردها دیگر نا مرتب شده اند و دقیقاً برعکس آنچه یک خانه هوشمند به حیث می برسد هستند. سهولت استفاده از فناوری می بایست تا بضاعت آن در پس حوزه فارغ از تحریک بیش از حد حواس عضو بسط یابد. تجهیزات موجود در خانه های هوشمند با استعمال از تبلت، ریموت کنترل، internet و موبایل های هوشمند به اسانی رئیس می شوند.

  • در همین نوشته علاوه بر تشریح عملکرد منزل هوشمند به بیان قابلیت و امکان های خانه هوشمند هم می پردازیم.
  • همچنین به عنوان نمونه به منظور روشن یا خاموشش شدن لامپ یا هر وسیله الکتریکی دیگر می بایست یک رله جدا یا وصل شود.
  • این قابلیت‌ها این قابلیت و امکان را به شما میدهد که چراغ‌های دکوراسیون داخلی خانه‌تان یا هر تجهیزات دیگری را طبق سبک زندگی‌تان تنظیم کنید.
  • موارد ذکر شده نشان می دهد که در ساختمان های هوشمند، در اختیار گرفتن پذیری و امنیت تا چه مقدار ارتقا یافته و قابلیت صرفه جویی قابل توجهی در مصرف انرژی وجود دارد.

Bitdefender’s Box 2 (249 دلار در آمازون) و Norton’s Core (279 دلار در آمازون) روترهایی حساس امنیت بالا میباشند که از اتصال فی مابین دستگاه های منزل هوشمند شما و اینترنت وحشی بالاتر از آن محافظت می کنند. کنجکاوید چطور مالک یک منزل هوشمند به تجهیزاتبرقی خانه دستوری ارسال ویا ابدا چطور به آنان متصل می‌شود. چنانچه این پرسش ها ذهن شماست، احتمال دارد درابتدای خط مش هوشمند سازی خانه هستید. یک عدد دیگر از مزایای این خانه هوشمند دارا بودن سیستم خانه هوشمند آژیر هشدار دهنده هست ، به طوری که اساسی فشار دادن یک کلید کل خانه در حالت حفاظت امنیتی قرار میگیرد . صاحب منزل می تواند اساسی این سیستم پرده هارا باز و بسته نماید به صورتی که انگار کسی در منزل زندگی مینماید .این سیستم فورا پس از بازگشت مالک منزل کلیدی فشار دادن یک کلید غیر فعال میشود . درصورتیکه بخواهیم از نخست تاریخچه سیستم های اتوماسیون و منزل هوشمند را گزینه ببرسی قرار دهیم به سال های آغازین قرن بیستم میلادی خوا هیم رسید.

هوشمند سازی ساختمان توسط تکنسین مجرب

به تیتر مثال، یک ساختمان هوشمند می تواند هزینه های انرژی را اصلی به کارگیری از سنسورهایی که تعداد ساکنان آن را در اتاق تشخیص می دهد کمتر دهد. رتبه حرارت می تواند به طور خودکار تنظیم شود، در شکل تشخیص سنسورها اتاق کنفرانس تام هوای خنک روشن شود یا این که درصورتیکه تمامی افراد در دفتر کار فعالیت روزانه به خانه رفته اند، گرما را کمتر می دهند. در حالی که هر خانه هوشمند یک ساختمان هوشمند است، البته هر ساختمان هوشمند یک منزل هوشمند نیست.
دسته‌بندی نشده
در بازار برندهای متعددی مثل TIS ، HDL، C4،Smart life، و… وجود دارا‌هستند . یادمیگیرید اهمیت توجه به نیاز پروژه و نقاط قوت و ضعف هر مارک آن‌ها را گزینش کنید. اگر صاحب منزل به بضاعت و توان های خویش اطمینان دارد و می تواند کارگزاشتن را به تنهایی انجام دهد، باید پروسه زیر را انجام دهد.

لامپ‌های وای‌فای

خانه هوشمند و در تمام هوشمندسازی یک گروه می تواند میزان مرغوب بودن زندگی شما را بهبود ببخشد. افراد براساس نیاز و خواسته های خود می توانند انتخاب کنند که چه مواردی هوشمند سازی شود. مواقعی همچون امنیت منزل ، دسترسی به سیستم روشنایی و یا اجاق گاز میتواند از اهمیت ترین امکانات گزینه نیاز برای هوشمند سازی باشند. کنترلرها در سیستم هوشمند سازی ساختمان BMS نقش دستوردهنده یا پادشاه دارند و بر شالوده داده ها محل ورود و همچنین تجزیه‌وتحلیل آنان دستوراتی را به عمل‌گرها می فرستند. هزینه هوشمندسازی خانه به عواملی نظیر متراژ و مساحت کلی، خصوصیت و قابلیت و امکان های مدنظر، برند وسایل، مدل طراحی خانه، هزینه های نصب، هزینه های پیش مهیا سازی گوشه و کنار و نحوه اتصال وسایل (بی سیم و سیم دار) بستگی دارد. حساس این‌که هزینه هوشمندسازی خانه در ابتدا بسیار بالاست اما اهمیت تحلیل نمودن لحظه‌ای مصرف انرژی خواهید دید که در دراز مدت، همه هزینه‌های شما دارای کمتر مصرف انرژی رجوع داده شده و در غایت صرفه جویی متعددی در درآمد شما خواهد شد.

محرک های سیستم منزل هوشمند چیست؟

با گذشت سال‌ها، اتوماسیون محبوبیت بیشتری پیدا کرد و اتصالات مستقل (چه سیمی و چه بی‌سیم) مانع از ازدحام و تداخل سیگنال‌ها شدند. امروزه برخی از محصولات الکترونیکی آن‌قدر راحت به سیستم هوشمند متصل میشوند که می‌توانید فقط اهمیت داشتن شبکه‌ی وای‌فای، خودتان همین کار را به‌تنهایی انجام بدهید. منزل هوشمند به تمام این نگرانی‌ها دارای یک نگاه پر سرعت به گوشی هوشمند یا این که تبلت پایان می‌دهد. می‌توان دستگاه‌ها و اسباب خانگی را طوری به نیز متصل کرد تا بتوانند اهمیت یکدیگر و اساسی شما در رابطه باشند، حتی در صورتی که صدها کیلومتر با خانه فاصله داشته باشید. همچنین شما اهمیت همین تدریس و شناخت تجهیزات خانه هوشمند سونوف sonoff، به راحتی می‌توانید یک متخصص زبده برای فروش تجهیزات هوشمند شوید، یا این که مشاور و ایده‌پرداز یک پروژه باشید.

احیای قلب خانه اهمیت تکنولوژی

هر چقدر رو به جلو حرکت می کنیم ترقی هایی را در ارتباط اهمیت تکنولوژی و خانه های هوشمند شاهد هستیم که در درحال حاضر تکامل هستند. پریز های هوشمند به جهت استعمال در گوشه و کنار های داخلی و خارجی طراحی شده اند. قبل از خرید پریز هوشمند، مطمئن گردید که تمام خصوصیت ها را بررسی کرده اید، زیرا پریز های هوشمند به جهت به کار گیری در فضای داخلی نمی توانند برای چراغ های بیرونی به کار گیری شوند. همانطور که قبلاً اشاره کردیم، پریز های هوشمند حیاتی هزینه مضاعف کمی، دستگاه ها و اثاثیه خانگی شما را هوشمندتر می کنند. زنگ در های هوشمند ترکیبی از یک دوربین امنیتی و یک سیستم محل ورود هوشمندانه برای منزل هایتان است. 5 نکته – به چه صورت خانه خود را به جهت تابستان ساختمان هوشمند نماییم به طور اتومات در طول روز، اساسی توجه به شرایط خورشید شکل دهد.

غذا دهی به حیوانات خانگی

با همین حال، سیستم های اتوماسیون خانگی به دلیل ماهیت فنی خود، برای تبدیل شدن به جریان اصلی همت کرده اند. بعضی از اشخاص مهم فناوری مشكل دارند و یا اهمیت اولی ناراحتی از آن منصرف می سیستم صوتی هوشمند شوند. ایجاد کنندگان و اتحادهای منزل های هوشمند در تلاشند تا پیچیدگی را کاهش دهند و تجربه عضو را بهبود بخشند تا آن را برای کاربران از هر جور و مرحله فنی لذت بخش و سودمند سازد.

پادکست معرفی زمان تدریس هوشمند سازی ساختمان

می توانید دوستان خوب خویش را مهم چراغ های ساختمان هوشمند استخر ذیل تأثیر قرار دهید. شیرهای آبپاش خود و تهیه آنها به جهت روشن/خاموش شدن خودکار، به راحتی از این فرمان دوری کنید. بعضا از کنترلرها حتی دوران آبیاری را با دقت به رطوبت خاک تهیه و تنظیم می نمایند و به شما در به نقل از وبسایت خبرگذاری صرفه جویی در مصرف آب کمک می کنند. ترقی بعدی که می توانید در تابستان امسال در باغ خود انجام بدهید همین هست که آبپاش های خویش را ساختمان هوشمند کنید. لطفاً راههای زیادی را به اشتراک بگذارید که فناوری منزل هوشمند می تواند باعث بهبود سلامتی در منزل شود.
مهم‌ترين محصولات توليدی کمپانی استیلا انواع کليدهای لمسی هوشمند، ماژول های هوشمند سازی روشنایی، در دست گرفتن کننده IR، ماژول آبیاری هوشمند و… یکی ویژگی های بارز محصولات کمپانی استیلا قابلیت نصب و رویه اندازی آنها بدون لزوم به کارگیری از در دست گرفتن کننده های مرکزی می باشد. همین دستور سبب کاهش قابل اعتنا هزینه تمام شده در پروژه های هوشمند سازی در مقایسه اساسی استفاده از محصولات دیگر کمپانی ها می شود. مثل سایر اسباب هوشمند که می توان به آنان برنامه ی پر‌نور و خاموش شدن داد، پریز هوشمند هم برنامه پذیر می باشد و از شیوه آن، قابلیت و امکان زمانبندی اسباب خنگ و غیر هوشمند خانه آماده می شود.

مرحله چهارم: آشپزخانه هوشمند

باز کردن قفل درب سوای نیاز به دکمه دیرین یک خط مش کار دوچندان مناسب است. بعضا از گونه های قفل هوشمند به جهت باز شدن فقط به ایستادن شما در در مقابل درب نیاز دارند. دستگیره هوشمند نسل جدید حتی قبل از رسیدن جلوی درب و حتی از بخش ها دورتر نیز قابل گشوده شدن و در اختیار گرفتن هستند. این سبک محصولات علاوه بر ایمن تر بودن نسبت به قفل های مکانیکی؛ کارایی، راحتی و زیبایی بیشتری را به جهت شما به ارمغان می آورند. در برخی از گونه ها نیز همانند قفل اثر انگشتی شما فقط در نتیجه تماس و لمس انگشت خود کلیدی قفل می توانید درب را گشوده نمائید.
مجموعه ای از تکنولوژی‌های مختلف که عملکردی هوشمند را به این ربات می‌دهند. حساس مجهز بودن به دوربین، اسکنر لیزری و اشکال سنسورهای دیگر و بهره‌مندی از تکنولوژی هوش تصنعی یک ربات کنجکاو می باشد و دارای گوشه و کنار پیرامون وارد تعامل می‌شود. به عنوان مثال وقتی می خواهید سیستم سرمایش یا این که گرمایش را پر‌نور کنید، شیر برقی این فعالیت را برای شما انجام می دهد.

با یک استخر هوشمند تحت تاثیر قرار دهید

کارآموزان در کلاس های تدریس هوشمند سازی ساختمان بر انواع طراحی سیستم های هوشمند، اکران نویسی، و … احاطه یافته و در نقطه نهایی چیره به دریافت سند فنی و حرفی ای هوشمند سازی ساختمان که از دارای بالایی برخوردار است، می گردند. طرز در دست گرفتن از خط مش بدور سیمیسیستم های منزل هوشمند – این یک شبکه بزرگتر از شبکه محلی است، یعنی منزل از خارج از طریق یک کابل کارگزاری شده متصل به در اختیار گرفتن می شود. به عنوان یک قاعده، همین روش در دست گرفتن در رئیس فرآیندهای اتومات ساختمان ها استفاده می شود. به طور کلی، به جهت استعمال خانگی از این (مدیریت سیستم ها از شیوه نتورک های هادی حیطه ای) نیازی به فهمیدن ندارید.
برای مثال در انتها سال 2020 تقریبا 55 % کلیه وسایل خانگی در آمریکا حیاتی اندازه گیری های هوشمند تجهیز خواهد شد. وای فای خویش را ارتقاء دهید از آنجایی که کلیه دستگاه‌های منزل هوشمند از internet برای برقراری ارتباط به کارگیری می‌کنند، می بایست مطمئن شوید که WiFi به ترازو کافی قدرتمند به جهت مدیریت اشتراک‌گذاری دیتاها دارید. اصلی مجهز شدن منزل به اتوماسیون سیستم هوشمند، پذیرایی از میهمان عمل دوچندان لذت بخش و آسانی می شود. مواقعی مثل خوش آمدگویی، تهیه آب جوش، پخش موزیک، پر‌نور شدن تلوزیون، تهیه دمای محیط، روشن شدن چراغ ها و ایجاد تهویه مطبوع، همگی صرفا اهمیت گفتن کلمه میهمان یا لمس کاغذ موبایل یا تاچ پنل به صورت خودکار انجام می گیرد. مناسبت های متمایز مانند جشن تولد، سالگرد ازدواج و مراسم نامزدی برای اکثری از افراد دارای دارااست و آن ها روزهای این چنینی را به همپا دوستان خوب و یا این که خانواده خود جشن می گیرند. به امداد اکران جشن و ضیافت بسیاری از اموار مورد نیاز مانند پخش موزیک، رقص نور، سیستم روشنایی و تهیه دما به رخ خودکار انجام می شود و مراسمی عالی و به یاد ماندنی را به جهت اشخاص به ارمغان می آورد. در یک خانه هوشمند نیاز به اشکال دوربین های مداربسته بخش اعظم از قبلی احساس خواهد شد. همین دوربین های امنیتی این اذن را به شما خواهند اعطا کرد تا اساسی مانیتور نمودن منزلتان در هنگام نبودن در خانه، احتمال دزدی را کمتر دهید. این روزها کنترل دوربین های مدار بسته راحت شده می باشد و حیاتی اتصال آن ها به اپلیکیشن موبایلی خود می توانید همگی قسمت ها را مانیتور نمایید حتی هنگامی که منزل نیستید. کلیدی گسترش اثاثیه و ابزارآلات هوشمند و همینطور لزوم بالا بردن امنیت منزل و کنترل از راه بدور امکانات خانه ، سیستم خانه هوشمند در سال های آتی به یک عدد از صنعت های پرکاربرد در ساختمان سازی تبدیل خواهد شد. یکی دیگر از بهترین نمونه‌های تجهیزات و خانه هوشمند، ربات‌های جاروبرقی است. شما می‌توانید از نحوه دستگاه موبایل بدون اینکه بسته اینترنت داشته باشید از این جاروبرقی به جهت تمیز کردن خانه یاری بگیرید یا جاروبرقی را خاموش کنید.
توجه داشته باشید که ورقه نمایشگرهای هوشمند هزینه بالایی می‌برد البته می‌توانید از اسپیکرهای هوشمند هم امداد بگیرید. برای محافظت و بالا بردن امنیت در منزل هوشمند بایستی علاوه بر قفل، دوربین‌های امنیتی نیز داشته باشید. همین دوربین‌ها مساحت و فضای مضاعف بیشتری را پوشش ارائه می کنند و از راه و روش بدور نیز قابل کنترل بوده و بسته به توان هوش تصنعی و مصنوعی می‌توانند حرکت هر شئ یا شخصی را تشخیص دهند. قفل‌های هوشمند خیر فقط کارایی خوب تر و راحت‌تری پیدا کرده‌اند بلکه سکو امنیت منزل را نیز چندین برابر کرده‌اند. به یاری قفل‌های هوشمند می‌توانید کاری نمایید که به محض خروج از منزل، درب قفل شود. در شرایطی که کسی در مواردی که منزل نیستیم قصد ورود داشته باشد می‌توانید از بر روی موبایل، درب را برای او باز کنید یا این که رمز عبور موقت به جهت ورود به منزل برای او گزینش کنید.

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید