تیونینگ آبارث 595 هرکولس توسط Pogea ریسینگ – خودرونویس

تقویت موتور ماشین های سمند،پرشیـا و پژو405 اگر یکی از این ماشین ها را دارید و مایل بـه ارتقا قدرت موتور ماشین هستید با انجام مراحل زیر که تا حدودی بـه این خرید هدرز ۲۰۶ تیپ ۲ امر کمک کردید… برای کیفیت تسمه من از فولی های آلومینیومی استفاده شد که تا با وزن سبک خود موتور بازده بهتری داشته باشد. این خودرو که Exorcist نام گرفته بهطور خاص برای مقابله با دوج چلنجر دمون که بهزودی در نمایشگاه نیویورک معرفی میشود طراحی و معرفی شده است. پروتکشن یا ضربه گرهایی که در قسمت کناره این موتور سیکلت می بینید فابریک نیستند و مالک برای نصب آنها مجبور شده تا فلاپ ها را سوراخ کند و پروتکشن را به شاسی پیچ کند تا در زمانی که این موتور سیکلت به زمین خورد این پروتکشن ها که نمونه کوچک تر آن هم در عقب موتور برای محافظت از شاسی موتور سیکلت قرار دارند، نگذارند تا فلاپ های این موتور سیکلت بشکنند.

هدرز برای ۲۰۶ این موتور در ZL1 استاندارد ۶۵۰ اسب بخار قدرت تولید میکند اما این رقم هنسی را راضی نمیکند؛ بنابراین تیونر آمریکایی با استفاده از یک سوپرشارژر بزرگتر و یک اینتر کولر بروز شده که بوست آن به میزان ۱۴ psi افزایش یافته است به همراه استفاده از میل بادامک جدید، هدرز از جنس فولاد ضدزنگ، سیستم اگزوز اصلاحشده و سیستم مدیریت موتور سفارشی، پیشرانهٔ شورولت را تا مرز جنون تقویت کرده است. نکتهای که در رابطه با طراحی و ساخت این قطعه اهمیت دارد، زمان و هزینهای است که شما باید برای آن در نظر بگیرید، ساخت هدرز فولادی پژو 405 را میتوان یک فرایند وقتگیر و پرهزینه بهحساب آورد که به همین دلیل بسیاری از خودروسازان آن را بهعنوان یک آپشن در نظر میگیرند که باید بهصورت جداگانه بر روی خودرو نصب شود و از آن بهعنوان یک قطعه فابریک استفاده نمیکنند. سیستم تعلیق این خودرو یکی از بهترین هدایایی است که به رانندهاش میدهد، چون با این قدرت و گشتاور بالا ثباتی مثال زدنی را ایجاد میکند تا راننده در فشردن پدال گاز جسورتر باشد.

اهرم خوش دست و لوکس کامارو را در دست گرفته و گیربکس اتوماتیک سه دنده با کیت race و torque converter ، که مجهز به شیفتر سکوئنشنال ساخته شده توسط کمپانی معتبر B & M می باشد را درگیر می کنم . چراغ کمربند راننده روشن نمیشود.گرمای تولید شده توسط موتور خیلی بالاست طوری که همیشه آمپر ماشین در حالت وسط است و این باعث میشود که مجبور به تعویض روغن در 5 هزارتا شوی. سارقان میتوانند دستگاهی را از اینترنت بخرند که به آنها اجازه میدهد سیگنال بین سوئیچ و خود خودرو را رهگیری کرده و یک کد ورودی تولید کند که این کار باعث دسترسی سارقان به داخل خودرو خواهد شد. در عبور از ناهمواری های سطح خیابان سیستم تعلیق بهینه سازی شده بسیار کارآمد نشان می دهد . شمع پلاتینیومی: که جنس الکترود های آن از آلیاژ پلاتینیوم بوده و دارای طول عمر بسیار بالایی هستند.

هدرز برای پراید اکسل های A شکل با فنرهای اسپورت در جلو و اکسل ثابت با فنر شمشی در عقب ، راحتی و خشک بودن را در هم ادغام کرده است تا یک رانندگی متعادل و البته بسیار قدرتمند و حساب شده را تجربه کنیم . شدت جریان دینام نیز از 57 آمپر به 100 آمپر ارتقاء پیدا کرده است ! بدین ترتیب کامارو ZL1 تغییراتی اساسی را تجربه کرده که آنرا بهطور قابلتوجهی قویتر از نسخهٔ استاندارد ساخته است درحالیکه بهاندازهٔ کافی وحشی و عصبانی هست که بتواند به نبرد با چلنجر دمون برود. هنسی تخمین زده است که Exorcist بتواند در کمتر از سه ثانیه از صفر به سرعت ۹۶ کیلومتر در ساعت دست پیدا کند درحالیکه با استفاده از لاستیکهای رادیال مخصوص درگ در عقب نیز مسافت یکچهارم مایل یا ۴۰۰ متر را هم در کمتر از ۱۰ ثانیه طی خواهد کرد؛ اما برخلاف چلنجر دمون که فقط برای سریعتر بودن در مسابقات درگ طراحی شده، هنسی هندلینگ قابلتوجه کامارو ZL1 استاندارد را در این نمونهٔ تقویتشده کاملاً هدرز پراید حفظ نموده است.

مطالبی که در متن زیر آمده شاید کاربردی نباشد! شاید الان ویلیام و تونی و ژان با خراب کردن ماشین دیگران یه چیزایی یاد گرفته باشند اما اخلاق حرفه ای خوبی ندارند. ماشین مشخصه ولی خرابی شانسیهفقط میشه بگی احتمال خراب شدن تویوتا کمتر از پژو هستشما هم هر ماشینی میخوای از 10 نفر که دارن بپرس چند بار خراب شده، چقدر براش خرج کردن امید 1397/2/29 پاسخ سلام به نظرتون بین ۲۰۶تیپ ۵ و پارس u5 کدومشون تو اولویت و کیفیت بهتری دارن؟ 23383 Cached سلام دوستان. خریداران میتوانند انتخاب کنند که این نیروی خردکننده توسط یک گیربکس شش سرعتهٔ دستی یا یک نمونهٔ ۱۰ سرعتهٔ اتوماتیک تماماً به چرخهای عقب انتقال پیدا کند. با وجود افزایش 140 اسب بخار قدرت موتور ، از دیگر قسمت هایی که تغییر آن ضروری به نظر می رسید ، تقویت سیستم خنک کننده بود که در اینجا استفاده از سیستم رادیاتور بهینه سازی شده آلومینیمی با فن برقی ، انتخاب خوبی بوده است .

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum buy instagram followersVodafone Mobil Ödeme Bozdurmatiktok takipçi satın alVodafone Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themestürktelekom mobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Bozdurmabuy instagram followers1xbetChip TuningMobil Ödeme bozdurma