تکامل از آشپزخانه لوازم خانگی در یک محیط آزاد

[ad_1]

“جدید” بازنشستگی عاقلانه خواهد بود به عنوان “unretirement” یک دهه فعال درگیر گسترش زندگی است. صفحه اصلی خواهد بود ستاد در طول این مرحله هیجان انگیز از زندگی و آشپزخانه خواهد بود فرماندهی مرکزی. از untraditional مسکن سبک جهانی طراحی آشپزخانه خواهد بود که برای اولین بار سن واقعی-فضای رایگان.

آشپزخانه-محور مسکن

سن بازنشستگی انداختن است به طور پیوسته و حتی افراد در دهه بیست سالگی و سی سالگی مشتاقانه تامل حرکت خود را به این مرحله از زندگی استفاده می شود که به معنی پایان همه که اهمیت. نه در قرن 21; unretirement را می توانید جدید آزادی های سودآور سرمایه گذاری, افق های گسترده تر, شخصی, تحقق و اتصالات جهانی – و همه این که شما نشستن در میز آشپزخانه با بهره گیری از یک قهوه صبح. آشپزخانه ها ادامه پیدا خواهد کرد در همه اشکال, اندازه و محدوده قیمت. آنها همیشه دوست داشتم به همان اندازه برای خود نقص خود را به عنوان جذابیت و راحتی. مسکن سبک ها و الگوهای توسعه که جدا ساکنان و ایجاد بناهای شهری را جایگزین طرح ها و برنامه هایی که هر دو سازگار با محیط زیست و مردم پسند است. یک روند تغییر خواهد کرد و تنها مالکان نسبت به حجم سبز خانه جدید و دور از انرژی هیولا گرسنه خانه. این مدرج به پایین خوابگاه نمی خواهد فقط کوچکتر آنها می شود دقیق است. برای مثال برخی از صاحب خانه ممکن است تمرکز بر تولید مواد غذایی در آشپزخانه از طریق هیدروپونیک یا کشت بدون خاک باغبانی در glassed در برنامه های افزودنی که به عنوان اتاق ناهار خوری. آشپزخانه محور چند واحد مسکن تبدیل خواهد شد بیشتر مشترک با خانه مانند تغییرات است که عبارتند از:

  • خوشه خانه های ساخته شده در اطراف حیاط مرکزی است که تابع به عنوان مشترک, هوای آزاد, مناطق خوردن و آشپزخانه باغ
  • شرکت مسکن جوامع که ادغام جداگانه واحد خانواده با جمعی تفریح و خوردن مناطق برای تقویت ارتباط با جامعه و
  • معاشرت به سبک بالا و افزایش واحدهای خصوصی تخت خواب-اتاق نشسته منشعب مرکزی آشپزخانه و منطقه زندگی می کنند به ارائه مقرون به صرفه ظریف, شیوه زندگی.

ما برای اولین بار به سن محیط های رایگان

اغلب افکار آینده تمرکز بر اینکه چگونه تکنولوژی زندگی ما تغییر خواهد کرد نادیده گرفتن واقعیت مهم: ما در حال رفتن به تغییر بیش از حد. هر جنبه ای از زندگی را لمس به عنوان جمعیتی انقلاب به نمایندگی از تقریبا 10 میلیون متولدین حرکت را از طریق زندگی است. آشپزخانه ما خواهد بود برای اولین بار-فضای رایگان به عنوان آنها تبدیل به چند هدف multigeneration کار و سرگرمی فضاهای که در آن ایمنی و قابلیت ها برترین برای تمام اندازه ها و توانایی های کاربران. فرزندان و نوه ها و پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ های سفت و کسانی که با معلولیت و همه باید راحت اجتماعی پخت و پز و غذا خوردن در این فعالیت مراکز. سن-رایگان محیط باید انعطاف پذیری طراحی شده است. جهانی طراحی یک مفهوم در حال ظهور است که به زودی تبدیل به امری عادی تنش بین بردن تمام موانع به قابلیت و لذت برای هر کس. این سن-رایگان ویژگی های طیف گسترده ای از راهرو اهرم دستگیره درب و قابل تنظیم ارتفاع شمارنده به صورت بصری-نشانهای طراحی ارگونومیک اعمال شده به همه چیز از کنترل دستگیره به مبلمان. همه از آن ارائه یک آشپزخانه است که اجازه می دهد تا لذت پخت و پز به عنوان نقطه کانونی.

صدای فعال لوازم خانگی با ویژگی های رباتیک برای کارهای تکراری مانند تمیز کردن و تعمیر و نگهداری تجهیزات را در میان آینده و نوآوری است که صرفه جویی در زمان و پول است. آسایش خواهد بود تضمین پیشرفت در کامپیوتر-تراشه جاسازی شده محصولات و مواد مانند آفتاب پرست wall surfaces که تغییر رنگ در تقاضا برای مطابقت با خلق و خوی و آب و هوا و طبقه گرم می شود که تشخیص واکر و تنظیم خودکار دمای اتاق را با توجه به آن شخص پیش برنامه ریزی شده تنظیمات.

اتاق را برای بهبود

صفحه اصلی مالکان و مستاجران را ادامه خواهد داد به تلاش برای تعادل شخصی قیمت و لوکس در خانه های خود. نه هر خانواده یا جامعه خواهد شد که دسترسی به همان سطح از تکنولوژی و پیچیدگی طراحی–هنوز هم وجود دارد اتاق را برای بهبود. در اینجا چند پیشرفت های که ممکن است در دسترس برای شما:

  • خرید مواد غذایی را از تغییر زمان مصرف فیزیکی کار به صورت خودکار الکترونیکی انجام است.
    صفحه اصلی لوازم خانگی است که به طور مداوم نظارت بر طراوت و سطوح موجودی را به طور خودکار به محل سفارش با مواد غذایی در انبارها و توزیع کنندگان مواد غذایی برای اطمینان شما هرگز اجرا از هر چیزی.
  • سفارش فله و تعاونی ترتیبات برای خرید مواد غذایی و کالاهای دیگر را کاهش هزینه ها و حمایت های ضروری محلی زیرساخت در تقسیم بندی مجتمع های مسکونی و مجتمع های و محلات.
  • سیستم ها و تجهیزات را به بالا ظرفیت برای محافظت از مواد غذایی در power قهوه ای ناشران و شکست. برخی آشپزخانه ها طراحی شده است ممکن است به دو عنوان خود شامل ایمن محیط زندگی در زمان بلایای طبیعی همه گیر و یا وقفه در خدمات شهری.
  • یخچال و فریزر خود را از طریق اتصال بی سیم خود را به نظارت بر سلامت شما می پوشند ممکن است پیگیری از کالری نمک و یا دیگر مسائل مربوط به سلامت را برای شما و پیشنهادات و یا موضوع هشدار زمانی که شما برای باز کردن درب. به خصوص در خارج از مناطق شهری آنلاین خدمات پزشکی را تقویت ارتباط بین تغذیه و سلامتی با استفاده از آشپزخانه به عنوان سلامت hub. هیچ جنبه ای از خانه و مسکن را دیدن به عنوان بسیاری از تغییرات به عنوان چند منظوره آشپزخانه بیش از دهه های آینده. پس از ریشه کلمه “مادر” فقط مربوط به پخت و پز این تحول فضاهای در نهایت ممکن است حتی درآمد خود را یک نام جدید.

[ad_2]