الگوریتم های گوگل (Google Algorithm Update History) نسبت به گذشته که فقط بر روی پرکردن عنوان، توضیحات سئو و محتوا از عبارات کلیدی مختلف تمرکز داشته فاصله زیادی گرفته است و امروزه برای دستیابی به رتبه های اول در نتایج جستجو باید اقدامات پیچیده تری انجام دهیم. کلیه شرکتکنندگان کارگاه های حضوری، گواهی شرکت در دوره از طرف آکادمی وبسیما دریافت میکنند که در حساب کاربری و با آدرس اختصاصی در دسترس است. معمولا استفاده از تصاویر در محتوای متنی بسیار رایج بوده و عدم آشنایی با نرم افزارهای گرافیکی سبب میشه تا تولید کننده محتوا نتونه محتوای جذاب و تعاملی تولید نماید. یک تیتر جذاب و مرتبط با متن اصلی می تواند تأثیر بسیار بالایی برای جذب نویسنده داشته باشد. اما اینکه چطور بنویسید که بهترین باشید مبحثی است که امروز با معرفی ایدههای جذاب به شما خواهم گفت. از حساس ترین و موثرترین ارکان در تولید محتوا برای سایت موسیقی احساسی بودن است ساده بگوییم بایستی قادر باشید با تولید محتوا احساسات و عواطف مخاطب برانگیزید.

تولید محتوا ویدیو از طرفی دیگر به خاطر داشته باشید که الگوریتم های گوگل تاثیرات این دو را در رتبه بندی ها تغییر می دهد و به ارتباط آن ها با محتوای صفحه به شدت دقت می کند! به محض این که شروع به طراحی تایپ فیس عربی می کنید، نخستین قدم آن است که گونه ای از خوشنویسی را که پایه و اساس کار شماست، انتخاب کنید. مثلا یک لیست یا چک لیست از کارهایی که برای “تولید محتوای هدفمند” نیاز است را تولید کنید و در انتها این چک لیست را در یک فایل pdf در اختیار مخاطب قرار دهید. در همین حال این مرکز ملزم شده که به طور سالانه چارچوب، ضوابط و معیارهای خدمات و محتوای مربوط به آن را بهروزرسانی کند و به صورت مستمر، گزارش چگونگی پیشرفت این مصوبه را به شورای عالی فضای مجازی ارائه دهد. نه در یک شبکه اجتماعی فعال بودن و بقیه را به حال خود رها کردن خوب است نه هجوم به سمت تمامی شبکههای اجتماعی که در نهایت نتیجهای حساب شده به دنبال ندارد.

به عنوان مثال اگر صاحب یک کسب و کار فعال در زمینه محصولات آرایشی و بهداشتی هستید، عموم مخاطبان شما را خانم های بین سنین 20 تا 40 تشکیل می دهند. یک مخاطب متعهد به هر کلمه ای که شما می نویسید و یا می گویید دقت می کند و آن را می گیرد. به هر حال مسئله این است که اینترنت هر روز رشد می کند. پس رتبه 1 شدن سخت است اما رتبه 1 ماندن خیلی سخت است. یکی از بزرگترین پیشرفت های گوگل، بررسی دقیق رفتار کاربران و روند درگیر شدن آن ها با سایت هاست. برای آشنا شدن با جزئیات این دو متا تگ و تاثیرات آن ها بر سئو سایت ها دو مقاله نکات عنوان و نکات متا توضیحات را با دقت مطالعه کنید. و اما مهمترین آنها؛ متا تگ عنوان (meta titles) و متا تگ توضیحات سئو (meta descriptions) هستند. متا تگ ها بخشی از کدهای HTML سورس صفحه هستند که در حالت عادی توسط کاربران قابل مشاهده نمی باشند. قرارگرفتن در صفحه اول نتایج جستجوی ارگانیک خوب است، قرار گرفتم در بین 3 نتیجه اول عالی است اما تنها یک برنده وجود دارد، درست است؟

براساس مطالعات یکی از سایت های تحلیلگر معتبر که در آن 16 میلیارد کلمه کلیدی را مورد مطالعه قرار گرفته است، برندهایی مانند Facebook، Youtube و Google بیشتر از موارد مشابه جستجو شده اند. بلکه در کنار این موضوع ، شما میخواهید که مخاطبان خود را جذب کنید تا بتوانید محصولات خودتان را در کنار ترافیک ورودی خود بفروشید ، درچنین شرایطی شما میتوانید با پیدا کردن محصولاتی مشابه محتوای خود در بازار ، آن ها را در کنار مطالب خودتان به فروش بگذارید و اینجا تفاوت شما به عنوان یک فروشنده با فردی که تولید کننده در این زمینه است مشخص میشود. آنها به دنبال یک وب سایت خاص نیستند بلکه به دنبال پاسخ یا راهنمایی در مورد چگونگی یک کار هستند. این موارد زمانی رخ می دهد که کاربران به دنبال اطلاعاتی هستند. زمانی که سایت ها به روزرسانی می شوند ممکن است جایگاهشان در نتایج رتبه بندی گوگل تغییر کند. وب سایت ها در سراسر جهان به صورت روزانه، هفتگی یا ماهانه به روز می شوند، خب ممکن است بعضی سایت ها هم به روز نشوند! تکته ای که سعی دارم به شما گوشزد کنم این است که حتی اگر شما در رتبه 1 هم قرار گرفتید باز هم ممکن است فردا جایگاهتان تغییر کند و رقبا جایگزین شما شوند.

تولید محتوا قرآنی
اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد تولید محتوا چیست ویکی پدیا لطفا از سایت ما دیدن کنید.

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو