ترجمه تخصصی آنلاین ترجمانو

دارایی ها و بدهی های غیرمالی (دارایی های ثابت و موجودی) با نرخ های تاریخی ترجمه می شوند. بنابراین هیچ سود و زیان سرمایه حسابداری ناشی از این موارد ایجاد نمی شود.
اقلام حالت درآمدی برای دوره حسابداری با میانگین نرخ ارز تبدیل می شوند ، مگر اینکه مانند موارد استهلاک یا هزینه موجودی فروخته شده ، مستقیماً با کالاهای غیرمستقیم همراه باشند. در این مورد اخیر ، هزینه تاریخی برای ترجمه استفاده می شود.
سود سهام و توزیع های دیگر با نرخ فعلی مبادله در زمانی که پرداخت می شوند تبدیل می شوند.
طبق روش فعلی نرخ سود ، سود خالص در صورت درآمد تلفیقی شرکت مادر درج نمی شود. در عوض ، سود خالص به حساب ذخیره ویژه در ترازنامه تلفیقی تبدیل می شود و برچسب تنظیم تعدیل ترجمه ، CTA.

براساس روش نرخ سود موقتی ، سود خالص به صورت درآمد تسویه حساب می شود اما از آنجا که هیچ گونه نوسان در ارزش دارایی های ثابت رخ نمی دهد ، اثر بر درآمد خالص تعدیل می شود. از آنجا که روش Temporal-Rate از نرخ ارزهای متفاوتی برای موارد مختلف حساب استفاده می کند ، در قوام حساب ها مشکلی وجود دارد.

قوانین حسابداری ایالات متحده شرایطی را که تحت آن باید از هر دو روش استفاده شود ، مشخص می کند. به عنوان مثال در کشورهای Hyperinflation ، آنهایی که تورم 100٪ را طی یک دوره سه ساله تجربه می کنند ، حساب های دارایی های خارجی باید با استفاده از روش نرخ زمانی ترجمه شود.

عملکرد حسابداری اکثر کشورها بین دو نوع وابستگی خارجی تمایز قائل است:

یکپارچه خارجی خارجی: که دارای وجه نقدی است که به شدت با شرکت های مادر مرتبط است
خود خارجی پایدار: که در اقتصاد خارجی مستقل از شرکت مادر فعالیت می کند.
شرکت های وابسته خارجی یکپارچه باید حساب خود را با استفاده از روش نرخ موقت ترجمه کنند. شرکت های وابسته خارجی خود پایدار باید حساب های خود را با استفاده از روش نرخ فعلی ترجمه کنند.

این قوانین همچنین تحت تأثیر ماهیت ارز عملکردی شرکت وابسته است. واحد پول عملکردی یک واحد تجاری ، ارز اصلی است که در عملیات روزانه خود مورد استفاده قرار می گیرد.

قوانین عمل حسابداری ایالات متحده بر مبنای ارزهای کارکردی و نه تمایز بین وابستگان خارجی یکپارچه و پایدار استوار است. قوانین ایالات متحده عبارتند از:

اگر صورتهای مالی وابسته خارجی به دلار باشد ، دیگر نیازی به ترجمه نیست.
http://tinyurl.com/yc2yctzj
https://rebrand.ly/ev36vd6
https://bit.ly/3eRWgMD
https://is.gd/InRHBP
https://v.ht/CZpW
https://u.nu/xo7-6
https://clck.ru/NAHkg
https://cutt.ly/ryayIe0
https://shrtco.de/Vv787
منبع: https://1da.ir/EzwWI

ترجمه تخصصی آنلاین ترجمانو

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید