مبدل وزن
مبدل به شما امکان می دهد بدون وقفه ، پاپ آپ یا فریم شکن ، مرتباً گشت و گذار کنید و امتیاز کسب کنید. مبدل یک برنامه کاملاً گرد با یک داشبورد زیرک است که باعث می شود اولین امتیازات خود را بدست آورید و بازدید گوگل کنندگان را به وب سایت خود فوراً دریافت کنید!

مقیاس پذیری تنظیمات وب سایت
موقعیت جغرافیایی و مقیاس پذیری
هدف قرار دادن موقعیت جغرافیایی به شما امکان می دهد بازدیدهایی از وب سایت ها را بر اساس کشورهایی که در شبکه ما از جمله ایالات متحده ، فرانسه ، ویتنام ، اندونزی و هند وجود دارد ، دریافت کنید. ما سالها میلیاردها بازدید به شما مانند وب مسترها تحویل داده ایم. تنظیم آسان سایت برای تنظیم تنظیمات سایت به شما امکان می دهد مدت زمان بازدید مورد نظر خود را بین 10 تا 60 ثانیه در هر ضربه با کشیدن یک کشویی انتخاب کنید! همچنین می توانید حداکثر بازدید را در هر ساعت تنظیم کنید و بازدیدهای مربوط به طول عمر کمپین های خود را در تنظیمات سایت کنترل کنید.

پشتیبانی 24/7 مشتری
پشتیبانی از Fanatics
ما در کنار شما 24x7x365 هستیم. تیم متخصصین پشتیبانی مشتری ما آماده پاسخگویی به تمام سوالات و نگرانی های شما هستند. همچنین می توانید به پایگاه دانش بزرگ ما پر از صدها مقاله در زمینه بهینه سازی موتور جستجو ، بازاریابی موتور جستجو ، بازاریابی رسانه های اجتماعی ، عملکرد وب سایت و تجزیه و تحلیل دیجیتال دسترسی داشته باشید. همه در دسترس شما!

آنچه مردم می گویند
بیش از 537،000 نفر از خدمات ما استفاده کرده اند و در اینجا آنها چه می گویند در مورد ما …