بهترین کیبوردها برای سال 2020

در صفحه کلید به دنبال چه چیزی هستید؟ آیا باید سوئیچ های مکانیکی داشته باشد؟ روشنایی RGB؟ در مورد کنترل های رسانه ای عالی چطور؟

هرچه می خواهید ، لیستی از بهترین صفحه کلیدها را در دسته بندی های مختلف جمع کرده ایم. در کل مورد علاقه ما صفحه کلید Das Prime 13 است . برای کار و بازی بسیار عالی است ، با سوئیچ های مکانیکی دقیق و قابل اعتماد ، ظاهری تمیز و درگاه های گذرگاه دستی اما گزینه های زیادی نیز داریم.

اگر می خواهید انتخاب بیشتری برای یک دسته خاص داشته باشید ، راهنماهای ما را به بهترین کیبوردهای بازی و بهترین کیبوردهای بی سیم بپیوندید .

بهترین صفحه کلیدها با یک نگاه
بهترین صفحه کلید در کل: صفحه کلید Das Prime
بهترین صفحه کلید بازی: Razer BlackWidow Chroma V2
بهترین صفحه کلید برای موبایل: Logitech K780
بهترین صفحه کلید بدون درج شماره: Logitech G Pro X
بهترین صفحه کلید بودجه: DBPower Three Colours
بهترین صفحه کلید برای تجارت: صفحه کلید Microsoft Surface
در کل بهترین صفحه کلید: صفحه کلید Das Prime 13

چرا باید آن را بخرید: عالی برای تایپ کردن و بازی ، بازی Das Keyboard Prime 13 برای زیبایی و فروش همه جانبه ، زیبایی شناسی گیمر را تجربه می کند.

صفحه کلید Das Prime 13
صفحه کلید Das Prime 13
Das Keyboard Prime 13 همه چیز مورد نیاز شما در صفحه کلید است و نه چیز دیگری.
129 دلار از آمازون
چه کسی این کار را می کند: هرکسی که از مزایای صفحه کلید مکانیکی برخوردار باشد.

آنچه ما از صفحه کلید Das Prime 13 فکر کردیم:

صفحه کلید Das ممکن است نامی باشد که شما با آن آشنا باشید ، اما باید روی هر رادار خریدار کیبورد بالقوه قرار داشته باشد زیرا چندین صفحه کلید خارق العاده را تولید می کند که بسیاری از ویژگی های غیر ضروری و “گیمر” را که در مدرن بسیار رایج است – تولید می کند. صفحه کلید مکانیکی روز. این مجهز به کلیدهای Cherry MX Brown – یکی از مورد علاقه های شخصی ما – کلیدهای کیبورد خارق العاده ، نورپردازی ساده اما کاربردی و یک درگاه USB Passsthrough است. فاقد RGB یا سوئیچ های ماکرو یا نرم افزار پیچیده است. این کیبورد خالص و تمیز با ویژگی عالی مجموعه ای با قیمت مناسب است.

با نگاه و احساس مینیمالیستی طراحی شده ، ممکن است احساس کنید که Prime 13 کمی بیش از حد یکنواخت است. کمی بیش از حد نادیده گرفته شده اما اگر نیازی به پرداخت از طریق بینی برای روشنایی RGB یا پلاستیک خارجی ندارید ، می تواند چیزی باشد که به دنبال آن هستید.

این بدان معنی نیست که فاقد ویژگی های آن است. ما عکاسی از نورپردازی ساده و سفید برجسته Prime13 – به خصوص نشانگرهای مهم رسانه جانبی نصب شده و واضح و روشن بودن خطوط آن کمک می کند تا به خوبی در محیط خانه یا محل کار قرار بگیرد. هیچ کاری برای جلوگیری از بازی کردن در آن در ساعات خاموش نیز وجود ندارد ، زیرا تعداد کمی از سوئیچ ها به همان اندازه محبوب MX Brown تبدیل شده اند که به عنوان اسپرت محبوب است. آنها سریع و ساکت هستند ، بنابراین شما خانه یا همکاران خود را اذیت نخواهید کرد.

بهترین صفحه کلید بازی: Razer BlackWidow Chroma V2
Razer BlackWidow Chroma V2

چرا باید آن را بخرید: سوئیچ های شخص ثالث Razer از سریعترین نقاط جهان هستند و به پیشرفت بازی خود در سطح جدید کمک می کنند.

Razer BlackWidow Chroma V2
Razer BlackWidow Chroma V2
Chroma V2 بهترین مجموعه از BlackWidow Razer است ، با سوئیچ های عالی ، استراحت راحت مچ دست و گزینه های نورپردازی جامد.
190 دلار از آمازون
99 دلار از والمارت
این برای چه کسی است: پارسه هایی که می خواهند راحتی ، دستورات دقیق و سوئیچ های کلان داشته باشند.

آنچه ما از Razer BlackWidow Chroma V2 فکر کردیم:

Razer برخی از بهترین کیبوردهای بازی در جهان را تشکیل می دهد ، بنابراین بهترین این صفحه کلیدها را باید در نظر داشته باشید. شرکت Razer BlackWidow رنگی V2 با استفاده از سوئیچ مکانیکی خود Razer را که به نظر بسیاری از بهتر از گزینه گیلاس MX کلاسیک. گزینه ای از رنگ سبز ، نارنجی و زرد برای بازخورد لمسی و لمسی و نورپردازی RGB وجود دارد که به شما امکان می دهد ظاهر و ظاهر تخته را به سلیقه خود تنظیم کنید.

هر بلک ویدو Chroma V2 دارای استراحت مچ دست و اسفنج مخصوص خود و یک درگاه USB Passthrough است تا بتوانید بدون در دست گرفتن یک اتصال پنل جلویی ، هدست یا سایر لوازم جانبی را به رایانه شخصی خود متصل کنید. این گزینه همچنین کلیدهای کلیدی ماکرو را در اختیار شما قرار می دهد و به شما امکان می دهد توانایی های مهم میانبرها را به کلیدهای اضافی تغییر دهید بدون اینکه روی نقشه های موجود برای کلیدهای سنتی قدم بگذارید.

این تخته برای دوام شدید طراحی شده است و دارای 80 میلیون پرس کلید است – این بیش از 50٪ بیشتر از یک سوئیچ مکانیکی استاندارد Cherry MX است. این صفحه به شما کمک می کند تا با پشتیبان کامل نرم افزار Razer Synapse ، سریعتر بازی کنید و سالها دوام بیاورید.

اگر در این صفحه مطمئن نیستید ، ما نیز طرفداران بزرگی از Corsair K70 RGB Mk.2 هستیم . این چیزی بیش از یک جایگزین ارزشمند است.

بهترین صفحه کلید بدون درج شماره: Logitech G Pro X

چرا باید آن را بخرید: سوئیچ های قابل تعویض آن بدان معنی است که می تواند برای همیشه دوام داشته باشد و علاوه بر این یک صفحه کلید بازی عالی است.

Logitech G Pro X
Logitech G Pro X
سوئیچ های قابل تعویض فقط این گیلاس در بالای صفحه برای این صفحه کلید عالی و جمع و جور هستند.
150 دلار از LOGITECH
چه کسی در این مورد است: هرکسی که فضای کمی برای کار و بازی داشته باشد. گیمرهای مکرر LAN.

آنچه ما از Logitech G Pro X فکر کردیم:

Logitech’s G Pro X یک صفحه کلید فوق العاده و جمع و جور است که برای طراحی متراکم تر و قابل حمل ، صفحه شماره را محکم می کند. نه‌تنها این یک ورزش با فرم محدودتر است بلکه ویژگی منحصر به فردی نیز دارد به گونه ای که در صورت فوت آنها می توانید سوئیچ های مکانیکی را عوض کنید ، یا اینکه آنها را دوست ندارید. سازگار با هر دو سوئیچ GX خود Logitech و دامنه MX Cherry ، شما می توانید به طور موثر این تخته را به آنچه می خواهید مجهز کنید. فقط کافی است سوئیچ ها را به عنوان تغییر دهید و هنگامی که می خواهید آنها را با استفاده از ابزار دستی انتخاب کنید.

در جای دیگر این کیبورد یک صفحه کلید بازی با کیفیت عالی و عالی است و دارای نورپردازی کاملاً قابل تنظیم ، کنترل رسانه های جامد و یک کابل قابل تعویض است که یک نقطه ضعف احتمالی دیگر را حذف کرده و آن را قابل حمل تر می کند. ما دوست داشتیم این کیبورد چقدر دوام داشته باشد و می تواند باشد و فکر می کنیم این یکی از بهترین مواردی است که ما در برخی از زمان استفاده کرده ایم. اگر شما به تعویض سوئیچ ها اهمیتی نمی دهید ، استاندارد G Pro جدید ، تقریباً یکسان است ، اما بدون آن یکی از ویژگی های آن – و 30 دلار ارزانتر است.

بررسی کامل Logitech G Pro X ما را بخوانید

بهترین صفحه کلید برای موبایل: Logitech K780
Logitech K780
ویلیام هارلل / روندهای دیجیتال
چرا باید آن را بخرید: با رومیزی ، لپ تاپ ، تبلت و تلفن های هوشمند خوب کار می کند و سالها بر روی یک جفت باتری کار می کند.

Logitech K780
Logitech K780
با پشتیبانی از چند دستگاه ، این صفحه کلید جذاب ، یکپارچهسازی با سیستمعامل ، تنها در دو باتری AAA تا دو سال دوام خواهد داشت.
82 دلار از
78 دلار
از آمازون
از PRICEPLUNGE
چه کسی این را شامل می شود: کاربران چند دستگاهی که نمی خواهند با کابل گره خورده باشند.

آنچه ما از Logitech K780 فکر کردیم:

یکی از بزرگترین مزیت های صفحه کلید بی سیم قابلیت حمل آن است. آن را در قطار ، هواپیما یا از دفتر به خانه ببرید. اما اگر صفحه‌کلید شما به یک دستگاه واحد وصل شود ، خوب نیست. با K780 که با تلفن ها ، تبلت ها ، لپ تاپ ها و رایانه های رومیزی سازگار نیست. فقط آن را از طریق بلوتوث وصل کنید و خاموش و روشن هستید. حتی دارای دانگل است که با آن حمل می شود ، بنابراین می توانید از آن روی سیستم های بدون بلوتوث داخلی استفاده کنید.

دارای ظاهری کاملاً یکپارچهسازی با سیستمعامل ، ظاهراً فراموش نشدنی است که برخی ممکن است دوست داشته باشند و برخی دیگر دوست ندارند ، اما همه عاشق ایستاده / استراحت درج شده برای رایانه های لوحی و موبایل ، تبدیل هر سیستم لمسی به لپ تاپ de facto بدون نیاز به اتصال دهنده یا سیم پیچیده هستند. .

ممکن است هنگام اولین بار استفاده از آن ، عدم وجود کلید NUM و کلید Caps Lock را احساس کنید ، اما ما در زمان خود با K780 به آن نسبتا سریع عادت کردیم و استفاده از آن را تایپ کردیم و در طی دوره های طولانی راحت تایپ کردیم. کلیدهای گرد ممکن است به سلیقه هرکسی نباشد ، اما فهمیدیم که آنها به هیچ وجه بر دقت تایپ تأثیر نمی گذارد.

فقدان نور پس زمینه برای کسانی که دوست دارند در تاریکی کار کنند ، شرم آور است ، اما برای هر کس دیگری ، تلاش می کنید کیبورد بهتری برای دستگاه های تلفن همراه پیدا کنید تا Logitech K780.

بررسی کامل Logitech K780 ما را بخوانید

بهترین صفحه کلید بودجه: Mafiti RK100
مافیتی RK100
چرا باید آن را بخرید: همان اندازه صفحه کلید مکانیکی است که می توانید بدون آنکه در واقع یکی باشید ، با همان قیمت گزینه های زیرزمینی معامله کنید.

صفحه کلید رنگی Mafiti RK100 3
صفحه کلید رنگی Mafiti RK100 3
ممکن است این یک تخته مکانیکی نباشد ، اما مطمئناً Mafiti RK100 به نظر می رسد و از ویژگی های بسیار خوبی برخوردار است.
17 دلار از آمازون
چه کسی این کار را انجام داده است: هرکسی که بدون پرداخت حق بیمه یک صفحه کلید مکانیکی را بخواهد و از آن بخواهد می خواهد.

آنچه ما در مورد Mafiti RK100 فکر کردیم:

Mafiti RK100 صفحه کلید یک ناهنجاری است. به نظر می رسد بخشی از صفحه کلید بازی مکانیکی باشد ، اما کمتر از 20 دلار قیمت دارد. این امکان پذیر نیست و با این وجود تولید کنندگان آن به نوعی توانسته اند آن را با بسیاری از کیبوردهای واقعاً بالا در یک بسته بندی بسیار شگفت آور و مقرون به صرفه تحریک کنند.

در واقع این یک تخته مکانیکی نیست ، بلکه نوعی از مدل ترکیبی است که یک پیوند پلاستیکی شفاف را به درون سوئیچ غشایی سوق می دهد ، که به ما گفته می شود به آن یک “مکانیکی” می دهد. هرچند که این احتمال زیاد به نظر می رسد که بیش از حد غلیظ باشد ، این صفحه حداقل با داشتن کلیدهای مقعر بلند و مقعر ، قسمت را نگاه می کند. چندین گزینه روشنایی ، و یک قاب کامل ، اما جمع و جور با کنترل های Numpad و رسانه ها.

گزینه های روشنایی شامل رنگ آمیزی قرمز ، آبی و زرد و همچنین حالت های مختلف روشنایی است. همچنین پس از 10 دقیقه عدم فعالیت باعث صرفه جویی در مصرف انرژی و کاهش آلودگی نور در محیط خانه شما می شود.

قرار نیست هیچ یک از صفحه کلید مورد علاقه کلی یا بازی مورد علاقه ما را ضرب و شتم کنیم ، اما وقتی نوبت به جنجال کشیدن می رسد ، تعداد کمی از آنها وجود دارد که می تواند با Mafiti RK100 مطابقت داشته باشد.

بهترین صفحه کلید برای افراد خلاق: Logitech MX Keys

چرا باید آن را بخرید: مشابه با Logitech Craft ، صفحه کلید مینیمالیستی MX Keys دارای صفحه کلیدهای مقداری کمی مخروطی است که این امر برای یک تجربه تایپ سریع و راحت بسیار عالی است. همچنین دارای شش سطح نورپردازی و امکان اتصال و به اشتراک گذاری کلیپ بورد یا فایلها با حداکثر 3 رایانه شخصی یا مک به طور همزمان – کاری که دیگر کیبوردهای بی سیم نمی توانند انجام دهند.

کلیدهای MX Logitech
کلیدهای MX Logitech
این صفحه کلید با اندازه کامل از سفر به اندازه کافی برای یک تجربه تایپ سریع و دقیق و همچنین قابلیت جایزه در اتصال همزمان با 3 رایانه شخصی یا مکینتاش برخوردار است.
100 دلار از LOGITECH
چه کسانی این کار را می کنند: کارگران و افراد خلاق ، به ویژه کسانی که بین سیستم عامل ها حرکت می کنند.

آنچه ما از کلیدهای Logitech MX فکر کردیم: کیبورد مناسب تایپ

با قیمت 100 دلار ، Logitech MX Keys یک صفحه کلید اداری ارزان قیمت نیست. اما ، اگر می خواهید چیزی واقعاً خاص باشد که با هر رومیزی یا لپ تاپ لپ تاپی که انتخاب می کنید ، کار کند و همچنین یک گزینه ورودی بی نظیر و کارآیی را برای شما فراهم کند ، چیزی کاملاً شبیه آن نیست. این صفحه کلید بی سیم است که می تواند به طور همزمان با حداکثر سه دستگاه جفت شود ، دقیقاً مانند صفحه کلیدهای بی سیم مورد علاقه ما ، و کیبورد های آن هم شاخص های ویندوز و MacOS را ارائه می دهند تا بتوان از هر دو سیستم عامل اپل و مایکروسافت استفاده آسان کرد.

به لطف قدرت نرم افزار Logitech Options ، می توانید فایلها را در هر رایانه ای که کیبورد با آن جفت شده است به اشتراک بگذارید. حتی شش سطح نورپردازی یکنواخت در سراسر صفحه وجود دارد ، که با استفاده از یک میدان مغناطیسی قادر به شناسایی دستان شما در هنگام حرکت در اطراف صفحه کلید است. استفاده از آن را در تاریکی آسان می کند و فریبنده محکم است.

بهترین صفحه کلید برای تجارت: صفحه کلید سطح مایکروسافت
Microsoft Surface Studio 2
دن بیکر / روندهای دیجیتال
چرا باید آن را بخرید: سبک ، راحت و جزئی به نظر می رسد – این یک لوازم جانبی عالی برای ایستگاه کاری است.

صفحه کلید Microsoft Surface
صفحه کلید Microsoft Surface
ماندگاری عالی باتری و پشتیبانی از بلوتوث 4.0 با تجربه تایپ عالی ، این صفحه کلید را به عنوان عالی برای هر سیستم اداری تبدیل کرده است.
با
قیمت 84 دلار
آمازون
از TIGER DIRECT خریداری کنید
چه کسی این را دارد: کارمندان دفتر – به ویژه کاربران Microsoft Surface.

آنچه ما از صفحه کلید سطحی فکر کردیم:

کیبورد Surface مایکروسافت می تواند برخی از تبلت های عالی و 2 در یک از آن برد و آنها را با تنها چند ضربه از کلیدهای خود به لپ تاپ های خارق العاده ای تبدیل کند. این یک صفحه کلید بی سیم فوق العاده توانا است ، چه شما یک کاربر Surface باشید و چه نخواهید ، و ماندگاری باتری آن می تواند تا 12 ماه روی یک جفت باتری AAA کار کند. کلیدهای آن بسیار طولانی تر خواهند ماند ، با پشتیبانی از 500000 فعال سازی در هر کلید. این با تابلوهای مکانیکی سطح بالایی مطابقت ندارد ، اما موفق باشید یکی از آنهایی را پیدا کنید که به اندازه این وزن سبک و قابل حمل باشد.

لازم نیست فقط از ماشینهای ویندوز استفاده کنید. پشتیبانی از بلوتوث 4.0 این بدان معنی است که می توان آن را با هر دستگاه پشتیبانی پشتیبانی کرد ، چه MacOS ، Android یا iOS. شما می توانید این کار را در مسافت جدی نیز انجام دهید ، با پشتیبانی از تایپ کردن تا 50 پیمایش از دوربرد.