11 بهترین هدفون Earbuds و In-Ear – زمستان 2020
بررسی ها
بهترین گوشهای گوش و گوش
419 هدفون تست شده است

    هدفون فروشگاهی؛ هیچ واحد گیلاس انتخاب نشده است
    نتایج به راحتی قابل مقایسه است
    بدون تبلیغات؛ بررسی های بی طرفانه
    از طریق دسترسی به خودی و هنگام خرید از طریق لینک های وابسته ما ، مستقیماً توسط شما پشتیبانی می شود

در اینجا با روش ما در مورد بررسی محصولات بیشتر بیاموزید.
خرید کردن هندزفری شیائومی airdots
از هدفون های ارزان قیمت تا بالای خط ، هدفون داخلی گوش گزینه های زیادی را برای همه شرایط ارائه می دهد ، خواه بخواهید از آنها در سالن ورزشی ، مطب یا در هنگام رفت و آمد استفاده کنید. Earbuds به لطف اندازه و وزن کم فوق العاده قابل حمل و بسیار مناسب است. در حالی که گوشواره گوش در لبه کانال استراحت می کند ، هدفون داخلی گوش نکات ویژه ای دارد که در کانال گوش قرار می گیرد.

تاکنون بیش از 120 هدفون گوش و هدفون داخلی را آزمایش کرده ایم. در زیر توصیه های ما در مورد بهترین هدفون و هدفون گوش برای خرید در سال 2020 ارائه شده است. همچنین توصیه های ما را برای بهترین هدفون های بی سیم ، بهترین گوشواره های بی سیم و گوش های داخلی و بهترین گوش های بی سیم با صدای بلند مشاهده کنید.

    بهترین گوشواره های بی سیم: Jaybird Tarah Pro Wireless
    طراحی بی سیم Jaybird Tarah Pro
    Jaybird Tarah Pro Wireless
    قیمت را ببینید
    B&H
    روش آزمون v1.4
    7.2
    طریقه استفاده مخلوط
    7.0
    صدا خنثی
    7.7
    رفت و آمد / مسافرت
    8.2
    ورزش / تناسب اندام
    7.0
    دفتر
    5.7
    بازی بی سیم
    5.5
    بازی سیم کشی
    6.5
    تماس های تلفنی
    گوش را تایپ کنید
    محوطه بسته شده
    بی سیم بله
    خاموش شدن صدا
    بله
    مبدل پویا

    بهترین گوش های گوش ما تا کنون بررسی کرده ایم Jaybird Tarah Pro است. داشتن گوشواره های ورزشی گرا به معنای این نیست که شما باید از کیفیت صدا قربانی کنید – حداقل این چیزی است که جیبرد در تلاش است تا آن را اثبات کند. آنها نه تنها یکی از بهترین گوشواره ها برای کار کردن هستند ، با رتبه IPX7 و مناسب بودن آنها ، آنها همچنین یکی از بهترین زوج های صدا هستند. آنها دارای یک باس عمیق با وسایل شفاف هستند اما ترفند می تواند کمی خواهر و برادر باشد و باس کمی رونق پیدا کند. اگر این صدا برای شما مناسب نیست ، Jaybird EQ باورنکردنی را در برنامه عالی همراه خود ارائه می دهد.

    اگرچه آنها واقعاً گوشواره های بی سیم نیستند ، اگر طرفدار کنترل لمسی نیستید ، کنترل های درون خطی به راحتی قابل استفاده هستند. در پشت ریموت درون خط جایی است که می توانید پین های اتصال برای شارژر اختصاصی را پیدا کنید. دومی کمی فرومایه است. خوشبختانه ، می توانید شارژر خود را در خانه رها کنید ، زیرا عمر باتری در این گوشواره ها بسیار عالی است و در حدود 13.3 ساعت پخش مداوم وارد می شوید.

    اگر در بازار یک جفت بزرگ گوشواره برای ورزش یا استفاده روزمره در بازار هستید ، این یک انتخاب خارق العاده است.

    بررسی ما را ببینید
    بهترین گوشواره های بی سیم: گلکسی های سامسونگ واقعاً بی سیم
    طراحی واقعا بی سیم سامسونگ گلکسی جوانه
    جوانه های گلکسی سامسونگ واقعاً بی سیم
    قیمت را ببینید
    Amazon.com
    روش آزمون v1.3.1
    7.4
    طریقه استفاده مخلوط
    7.3
    صدا خنثی
    7.8
    رفت و آمد / مسافرت
    8.3
    ورزش / تناسب اندام
    7.1
    دفتر
    5.8
    بازی بی سیم
    5.6
    بازی سیم کشی
    6.7
    تماس تلفنی
    گوش را تایپ کنید
    محوطه بسته شده
    بی سیم واقعا بی سیم
    خاموش شدن صدا
    بله
    مبدل پویا

    بهترین گوشواره های بی سیم واقعی که تاکنون مورد بررسی قرار داده ایم جوانه های گلکسی سامسونگ است. این گوشواره های بسیار قابل حمل و در عین حال بسیار شگفت آور هستند که از نسبت قیمت به عملکرد کاملاً برخوردار هستند. آنها تولید مثل صوتی بسیار خوبی دارند و باتری آنها بیش از 7 ساعت پخش مداوم را در اختیار شما قرار می دهد ، که برای گوش های واقعا بی سیم بسیار مناسب است. اینها بهترین گوشواره های بی سیم برای اندرویدی هستند که ما به لطف سازگاری آنها با برنامه Samsung Wearable سامسونگ ، آزمایش کرده ایم.

    در حالی که آنها به اندازه کافی متعادل به نظر می رسند که برای اکثر افراد مناسب باشد ، برخی متوجه می شوند که کمی باس ندارند. اگر تلفن Android داشته باشید ، می توانید با استفاده از پیش تنظیم EQ در برنامه همراه خود ، باس آنها را کمی تقویت کنید ، اما کاربران iOS این گزینه را ندارند. همچنین می توانید به نقشه برداری دکمه فقط از برنامه دسترسی پیدا کنید ، بنابراین اگر iPhone دارید ، نمی توانید به کنترل میزان صدا دسترسی داشته باشید. به گفته این ، آنها حتی اگر دستگاه Android ندارید ، بسیار خوب عمل می کنند ، و به طور کلی توصیه آسان است.

    بررسی ما را ببینید
    جایگزین ورزشی گرا: Jaybird Vista واقعاً بی سیم
    طراحی بی سیم Jaybird Vista واقعاً
    Jaybird Vista واقعاً بی سیم
    قیمت را ببینید
    Amazon.com
    گوش را تایپ کنید
    محوطه بسته شده
    بی سیم واقعا بی سیم
    خاموش شدن صدا
    بله
    مبدل پویا

    برای کسانی که می خواهند اطمینان حاصل کنند که در هنگام تمرین گوش هایشان از بین نمی رود ، Jaybird Vista ارزش ارزیابی دارد. آنها عمر باتری سامسونگ Galaxy Buds را واقعا بی سیم ندارند ، اما 5/5 ساعت زمان پخش باید به اندازه کافی برای تمرین شما باشد ، در صورت شارژ شارژ دو شارژ اضافی را باید ارائه دهید. آنها با مجموعه ای از نکات و باله ها به شما کمک می کنند تا بیشترین امنیت را داشته باشید ، بنابراین می توانید روی تمرین خود تمرکز کنید و حتی آنها را فراموش کنید.