بهترین مسواک برقی

بهترین مسواک برقی چیست؟

مسواک برقی یا مسواک دوار مسواکی است که با برق یا باتری بهترین مسواک برقی کار می کند و از این نیرو برای حرکت دادن نوسان و ارتعاش مسواک استفاده می شود. مسواک برقی قدرت تمیز کنندگی بیشتری دارد و می تواند پلاک و پلاک را خیلی سریعتر و راحت تر از بین ببرد. همچنین برای افرادی که در مسواک زدن تنبل هستند مناسب است. این مسواک ها را می توانید از داروخانه ها ، فروشگاه ها و حتی سوپرمارکت ها تهیه کنید. در این قسمت شما را با مسواک برقی و فواید آن آشنا می کنیم.

مسواک برقی چیست؟

ساخت بهترین مسواک برقی

اولین مسواک برقی در سال 1940 در سوئیس ساخته شد و 20 سال بعد در ایالات متحده به تولید انبوه رسید. در ابتدا استفاده از مسواک های برقی برای افراد دارای بهترین مسواک برقی معلولیت جسمی و ذهنی و یا افرادی که مهارت کافی در مسواک زدن ندارند ، بود ، اما با پیشرفت تکنولوژی ، تولید مسواک های برقی به تولید انبوه رسید.
انواع مسواک های برقی

مسواک های باتری دار:

این نوع مسواک ها قابل حمل و ارزان هستند اما عمر کمی دارند.

مسواک با باتری های قابل شارژ:

این مسواک ها با باتری قابل شارژ کار می کنند بهترین مسواک برقی و دارای یک سر چرخشی جداگانه و سنسور حساس به فشار هستند که لرزش دارد و به جلو و عقب کار می کند.

مسواک های صوتی:

مسواک برقی

این نوع مسواک ها قابل شارژ هستند و سری های متنوعی با قیمت بالا دارند.

مسواک چرخان:

این مسواک ها دارای سر هستند که می توانند یک دایره کامل را بچرخانند.

مسواک کشویی:

این مسواک ها دارای سر کوچک و چرخشی نیستند که در جای خود حرکت کرده و پلاک ها را در یک ناحیه از دندان تمیز می کند.

مسواک های پرشی:

سر این مسواک ها به عقب و جلو حرکت می کنند ، بنابراین اگر چیزی به دندان شما بچسبد آن را بیرون می کشند.

مسواک های دوتایی:

این نوع مسواک برقی دارای دو سر قابل بهترین مسواک برقی تعویض است که یکی به عقب و جلو حرکت می کند و دیگری به صورت سرجای خود می لغزد.
مشخصات مسواک برقی

عملکردهای مختلفی برای حساسیت های دندانی ، سفید شدن دندان یا ماساژ لثه دارد
هنگام فشار به لثه ها دارای حسگرهای هشدار دهنده است
دارای تایمر است
یادآوری دیجیتال برای تغییر سر مسواک
فن آوری حرکت چرخشی یا صوتی ارتعاشی
دارای چندین سر مسواک

مزایای استفاده از مسواک برقی

آیا مسواک برقی بهتر است یا طبیعی؟ بهترین مسواک برقی ما در این مورد به طور کامل بخش بهداشت دهان و دندان را توضیح داده ایم ، اما باید نکاتی را اضافه کنیم که شامل موارد زیر است:
به ما هشدار می دهد:

اگر هنگام مسواک زدن فشار زیادی به سطح دندان وارد کنیم ، این مسواک های برقی به ما هشدار می دهند که این سرعت بیش از حد یا فشار زیاد بر روی دندان است.

مزایای مسواک برقی
تایید شده توسط دندانپزشکان:

استفاده از مسواک برقی برای سلامت دهان بیمار مفید است و تورم لثه را کاهش می دهد ، حساسیت دندان را کاهش می دهد و پلاک را از بین می برد.
قدرتمند اما نرم:

مسواک های برقی بسیار قدرتمند هستند و از لرزش و چرخش برای تمیز کردن سطح دندان استفاده می کنند و به مینای دندان آسیب نمی رسانند.
آنها هر دندان را تمیز می کنند:

با مسواک برقی می توانید به راحتی پشت دندان های خود را تمیز کرده و تمام پلاک های دندان را از روی آنها پاک کنید.
آسان برای استفاده:

بعضی اوقات بعضی از ما روش صحیح مسواک زدن بهترین مسواک برقی را نمی دانیم اما استفاده از مسواک های برقی کار را برای ما آسان می کند و همه دندان ها را تمیز می کند.
مناسب برای افراد مسن یا بیمار:

مسواک برقی برای مبتلایان به آرتروز و بیماری حرکت بهتر است زیرا بیشتر کارها توسط خود مسواک انجام می شود و می توان با کمترین فعالیت مسواک زد.
مجهز به تایمر:

یکی دیگر از مزایای مسواک های برقی مجهز بودن بعضی از انواع به تایمر است و به فرد کمک می کند تا بفهمد چه مدت مسواک زده است (به عنوان مثال حدود 2 دقیقه کافی است).
لکه ها:

استفاده از مسواک برقی لکه های ناشی از سیگار ، قهوه ، چای و نوشیدنی های رنگی روی دندان را از بین می برد. و لبخند زیباتر با دندانهای سفیدتر نشان می دهد.
مناسب برای ارتودنسی:

یکی از بهترین مسواک ها برای افرادی که ارتودنسی می کنند مسواک برقی است. این افراد می توانند از این مسواک برای تمیز نگه داشتن دهان و دندان خود استفاده کنند. بهداشت ضعیف دهان و دندان در افرادی که ارتودنسی کرده اند می تواند باعث ایجاد لکه های سفید روی آنها شود.
دارای تایمر داخلی:

تایمر در مسواک برقی تعبیه شده است بهترین مسواک برقی و می تواند به شما کمک کند. با این کار می توانید دندان های خود را به اندازه کافی مسواک بزنید تا پلاک کافی از دندان و لثه پاک شود.
ضایعات کمتری دارد:

برای تعویض مسواک برقی فقط در بسیاری از موارد باید سر مسواک را عوض کنید.
ممکن است هنگام مسواک زدن تمرکز شما را بهبود بخشد:

یک منبع تحقیق معتبر نشان می دهد افراد هنگام مسواک زدن با مسواک برقی تمرکز بیشتری دارند. این باعث بهبود تجربه کلی مسواک زدن افراد می شود و به طور بالقوه می تواند دندان های شما را به خوبی تمیز کند.
بی خطر برای لثه ها:

اگر از مسواک به درستی استفاده می کنید ، مسواک برقی نباید به لثه یا مینای دندان شما آسیب برساند ، اما سلامت کلی دهان شما را افزایش می دهد.
فواید مسواک برقی برای کودکان
سرگرم کننده برای بچه ها

اکثر کودکان دوست ندارند کبود شوند

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ایندکسر