بهترین سریال Rom-Com برای تماشای آنلاین

[ad_1]

بهترین سریال Rom-Com برای تماشای آنلاین: اکشن و انیمه می توانند بخش غیرزمینی و هیجان انگیز ذهن ما را برآورده کنند، اما در زندگی بسیار زمینی ما در طیف احساسات و عواطف ذاتی، عاشقانه در قلب خواسته های ما قرار دارد. به همین دلیل است که پس از روزها تماشای پیچیدگی های علمی تخیلی یا جهان متناوب، دلمان برای یک داستان عاشقانه شیرین می سوزد. همانطور که عشق یکی از احساسات اساسی مردم است، ژانر رمانتیک نیز یکی از قدیمی ترین ژانرهای دنیای سرگرمی است.

در رسانه ای پر از سریال های پیچیده دراماتیک با ویژگی های غیرمعمول، کمدی رمانتیک مانند هوای تازه برای تنفس است. بدیهی است که فرار یک داستان از عشق و عاشقی سخت است.

کمدی موقعیتی بسیار خنده دار مانند “تئوری بیگ بنگ”، جایی که بیشتر جوک ها در مورد فیزیک است و قرار است تمام تمرکز توسط شلدون کوپر عجیب و غریب دزدیده شود، همچنین در ابزار توسعه همه شخصیت ها عاشقانه وجود دارد. ‘ رنگین کمان. با توجه به این همه جا عاشقانه، ما بهترین کمدی عاشقانه را برای تماشای آنلاین به شما معرفی می کنیم.

بیایید نگاهی به بهترین سری Rom-Com برای تماشای آنلاین بیندازیم و روحیه شما را شاد کنیم.

1. داش و لیلی-

داش و لیلی

بر اساس سریال بزرگسالان جوان توسط دیوید لویتان و ریچل کوهنداش و لیلی“کتاب جرات”، جو تراتز این درام رام کام آمریکایی “داش و لیلی” را خلق کرد. داستان عاشقانه داش و لیلی که در تعطیلات کریسمس اتفاق می‌افتد، در کنار پیام‌های نوت‌بوک معمولی، شجاعت خود را عوض می‌کنند. داش از کریسمس متنفر است و توسط آستین آبرامز بازی می شود.میدوری فرانسیس نقش لیلی را بازی می کند. این سریال در چندین رشته از جمله یک سریال انحصاری برای بزرگسالان جوان نامزد شده است و برنده جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل زن شده است.

2. عشق –

گاس یک فرد معمولی خوب است که می خواهد مردم را همیشه خوشحال کند. پس از اینکه دوست دخترش به او خیانت می کند و او را ترک می کند، او به آپارتمانی نقل مکان می کند تا با دانش آموزان زندگی کند، جایی که او مناسب نیست. او در آنجا با میکی، دختری وحشی آشنا می شود و هر دو شروع به جذب یکدیگر می کنند.

این سریال به بررسی دو فرد بسیار متفاوت می پردازد که هر دوی آنها توشه عاطفی خاص خود را دارند. وقتی میکی عمداً به عنوان یک اقدام محافظتی با خود ناصادق می ماند، گاس از نظر احساسی خواستار است. ما گیلیان جیکوبز را در نقش میکی دابز و پل راست در نقش گاس کروکشنک می‌یابیم.

3. عشق مدرن-

عشق مدرن
روزنامه گاردین

این یک نمایش مردم شناسی است که در هر قسمت داستان متفاوتی را شامل می شود. همه داستان ها از بخش عشق مدرن روزنامه الهام گرفته شده است. این درام رام کام بسیار محبوب شد زیرا عشق را در تمام شکل، طعم و رنگ آن آشکار کرد.

افراد با پیشینه‌های مختلف و فرهنگ‌های مختلف از طریق داستان‌های منحصربه‌فرد خود، تنوع را به عشق و عاشقی می‌آورند. بازیگران «عشق مدرن» شامل بازیگران و بازیگران مشهور و با استعدادی مانند جین الکساندر، اندی گارسیا، دیو پاتل، کیت هرینگتون بازیگر معروف بازی تاج و تخت، جان اسلیتر، تینا فی برنده جایزه امی و آن هاتاوی برنده اسکار است.

4. نظریه انفجار بزرگ

تئوری بیگ بنگ گروهی متشکل از چهار دانشمند خجالتی و بسیار موفق را معرفی می کند که در زمینه های تحصیلی خود بسیار درخشان هستند، اما به طرز شرم آور از اجتماعی بودن و یافتن عشق ناتوان هستند. اما هنگامی که یک پیشخدمت در کارخانه پنی کیک پنی، یک زن زنده و زیبا، همسایه آنها می شود، شلدون، لئونارد، هاوارد، راج ناگهان با واقعیت دیگری در خارج از آزمایشگاه روبرو می شوند. اگرچه کل نمایش کاملاً خنده دار است و بیشتر به طبیعت عجیب شلدون و شوخی های علمی برای ایجاد طنز بستگی دارد، اما این امر عاشقانه بودن طرح را رد نمی کند.

در واقع، عشق چیزی است که در نهایت شخصیت های توسعه نیافته و زندگی تک بعدی مردان را توسعه می دهد، در حالی که عاشقانه های بین پنی-لئونارد، برنادت-هاوارد، شلدون-امی آشکار می شود و به روابط سودمند متقابل تبدیل می شود. لئونارد و پنی به ویژه از طریق شیمی خود ابعاد دیگری به شخصیت یکدیگر اضافه می کنند. این موفقیت این کمدی کمدی و عاشقانه است، زیرا عشق در اینجا با حداکثر پتانسیل خود برای کمک به رشد افراد از درون نشان داده شده است.

TBBT با الهام از نمایش موفق FRIENDS از دهه 90، بازی های درخشانی را توسط بازیگران و بازیگران زن، به ویژه جیم پارسونز در نقش شلدون کوپر نشان می دهد. سایر بازیگران اصلی عبارتند از: کیلی کوکو در نقش پنی، جانی گالکی در نقش لئونارد، سایمون هلبرگ در نقش هاوارد، مییم بیالیک در نقش امی، کونال نایار در نقش راج و ملیسا راوچ در نقش برنادت.

5. عاشق شهر

عاشق شهر
پینک ویل

این رام کام کره جنوبی جی چانگ اوک را به عنوان معمار پارک جئوونگ و کیم جی وون در نقش زن آزادیخواه لی یون او را به تصویر می کشد. جائه وون دوباره عاشق لی یون او می شود و سفری را به سئول آغاز می کند تا دوباره با او متحد شود.

6. همه چیز بد است-

این اکشن در دهه 90 قرن گذشته اتفاق می افتد و هر دو تیم از دانش آموزان خجالتی از دبیرستان Boring تلاش می کنند تا با ساخت یک فیلم مورد توجه قرار گیرند. با شدت گرفتن درام در AV Club، لوک عاشق کیت، دختر کارگردان می شود. اما کیت مجبور نیست به احساسات او پاسخ دهد، زیرا او مشکلات خاص خود را دارد که باید با آنها کنار بیاید. از بازیگران این نمایش می توان به پیتون کندی (در نقش کیت)، سیدنی سوینی، الیجا استیونسون، جاهی دیالو وینستون (در نقش لوک)، ریو مانگینی و … اشاره کرد.

7. دوستان-

دوستان
وضعیت

چگونه می‌توانیم بدون معرفی معضل راس و ریچل «تو را نداشته باشم»، درباره عاشقانه صحبت کنیم؟ این نمایش 90 فوتی یکی از محبوب‌ترین برنامه‌های تمام دوران بوده و هست که چگونه گروهی از دوستان با هم زندگی می‌کنند و همه چیز را با هم انجام می‌دهند برای اولین بار در این کمدی کمدی نمایش داده شد.

زندگی راس، ریچل، فیبی، مونیکا، چندلر و جوی با مشکلات جدی در زندگی به سراغ ما می آید، از جمله ایجاد شغل، یافتن عشق و حتی ناتوانی در بچه دار شدن. برای ده فصل طولانی، گروه دوستان به صورت فردی و با هم رشد کردند و همراه با آنها نمایش را به عنوان درمانی برای افسردگی دوست داشتیم. اخیراً در سال 2020، گردهمایی بازیگران دوباره باعث نوستالژی شد.

و عاشقانه، ملاقات، عشق اساس این نمایش است. اگر عاشق یک عشق ماجراجویانه با فراز و نشیب های زیاد هستید، باید معروف ترین نخواستن را در تاریخ سریال های تلویزیونی تجربه کنید و تصمیم بگیرید که آیا راس و ریچل واقعا در تعطیلات بوده اند یا خیر. یا اگر دوست دارید یک رابطه امن تر در خانه داشته باشید، پس شیمی مونیکا و چندلر را دوست خواهید داشت، زیرا این دو رابطه زیبایی را از طریق درک متقابل ایجاد می کنند.

8. چه مشکلی با وزیر کیم دارد؟

این کی درام درباره یک مدیر عامل خودشیفته است که با وجود خودش، عاشق منشی اش می شود. این رام کام پس از انتشار به دلیل شور و شوق گرمی که از آن ساطع می شود بسیار محبوب شد. پاک سو جون در نقش لی یونگ جون مدیرعامل و پاک مین یونگ در نقش منشی کیم است.

9. امیلی در پاریس-

امیلی در پاریس
نیویورکر

امیلی در پاریس به تازگی فصل دوم خود را منتشر کرده است. امیلی، یک مدیر بازاریابی از شیکاگو که با یک پروژه یک ساله به پاریس می رود، در این فیلم حضور دارد. او در آنجا با گابریل ملاقات می کند که زندگی او با زیبایی، مد، فرهنگ فرانسوی و عشقی که پاریس ارائه می دهد درهم می آمیزد. لیلی کالینز در نقش امیلی، لوکاس براوو در نقش گابریل و اشلی پارک در نقش میندی را می‌یابیم.

10. چگونه با مادرت آشنا شدم-

طنز محبوب دیگری که بر زندگی تد، لیلی، مارشال، رابین و بارنی تمرکز می‌کند، در حالی که آنها به چالش‌های زندگی می‌پردازند و در عین حال عشق و شیمی ایجاد می‌کنند. این سریال زمانی شروع می شود که تد به فرزندانش درباره اتفاقاتی می گوید که در نهایت منجر به ملاقات او با مادرشان شد. از بازیگران سریال HIMYM می توان به جاش رادنر، نیل پاتریک هریس، جیسون سیگل، آلیسون هانیگان، کوبی اسمالدرز، کریستین میلیوتی و … اشاره کرد.

ما یک ناشر خبری مستقل و بی میل هستیم. لطفا به ما در مدیریت پست کمک کنید،
به پاترون اهدا کنید[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort buy instagram followersşişli travestikusadasi escortgüvenilir takipçi satın almabetroadbet365