بهترین سایت ها برای خدمات ترجمه

2019 ، CNBC گزارش داد که برای اولین بار ، خرید آنلاین از بخش عمده ای از خرده فروشی پیشی گرفته است. طبق گزارش وزارت بازرگانی ، سهم بازار فروش خرده فروشی آنلاین ایالات متحده بالاتر از فروش فروشگاه آجر و ملات گزارش شده است. اکثر غول های خرده فروشی هم اکنون فروشگاه های آنلاین برای ترجمه متن جذب بازار آنلاین دارند و برای دسترسی به بازار جهانی به وب سایت های ترجمه شده به چندین زبان نیاز دارند.

با داشتن مشاغل آینده بیشتر در تمام بخشهای صنعتی ، داشتن یک وب سایت اختصاصی ، حرفه ای و چند زبانه می تواند به دستیابی به سود بهتر و گسترش دامنه جهانی کمک کند. یک سایت چندزبانه همچنین به مشاغل کمک می کند تا با حداقل هزینه های عملیاتی بهره وری خود را افزایش دهند و خدمات بی نظیری را برای خدمات ترجمه حفظ فعالیت های تجاری چند حوزه ارائه می دهند.

خدمات ترجمه به خلا های فرهنگی و زبانی کمک می کند

ترجمه ها باید با زبان و فرهنگ گروه هدف مرتبط باشد ، در غیر این صورت ترجمه متون پیام سازمان “در ترجمه گم می شود”. هدف شرکت ها تصرف بازارهای بین المللی از طریق پر کردن شکاف های مختلف فرهنگی و زبانی است. برون سپاری مشاغل ترجمه به شرکت های ترجمه حرفه ای فرازین می تواند به شما در برقراری ارتباط صحیح پیام شرکت شما کمک کند.

بیایید ببینیم که تیم های مترجم انسانی به مراتب بیشتر از مترجمان ماشینی دست پیدا می کنند.

در اینجا چند س areال وجود دارد که باید قبل از انتخاب شرکت خدمات ترجمه خود بپرسید .

آیا ترجمه ماشینی می تواند به ترجمه دقیق و متناسب با متن دست یابد؟

در اواخر دهه 1980 ، هنگامی که KFC در پکن افتتاح شد ، رستوران شعار خود را “Finger-licking good” را به یک “نه انگشتان خود را بخور” به زبان چینی ترجمه کرد. این یک نمونه کلاسیک از تمرکز بیش از حد به ترجمه کلمه به کلمه به جای تحلیل زمینه و ماهیت این جمله است. عبارات و کلمات خارجی غالباً معانی متنوعی دارند. اگر ترجمه فیلم استفاده از آنها بر اساس زمینه و منطقه صحیح نباشد ، طنین مخاطبان مورد نظر را نخواهند داشت.

اگر یک کلمه چند معنی داشته باشد ، نرم افزار ترجمه ماشینی معمولاً ساده ترین و رایج ترین گزینه هایی را انتخاب می کند که ممکن است با پیام اصلی سازمان ترگمان ارتباط نداشته باشد.

برون سپاری ترجمه وب سایت چند زبانه به یک شرکت خدمات ترجمه حرفه ای می تواند از بروز چنین مشکلاتی جلوگیری کرده و پیام سازمان را به صورت یکپارچه متناسب با نیاز مشتری منتقل کند.

بیش از 75٪ از خریداران آنلاین تجربه های شخصی سازی خرید را ترجیح می دهند. استفاده از فن آوری های ترجمه خودکار ایجاد تجربیات عالی را محدود می کند. خدمات محلی سازی وب سایت که توسط مترجمان حرفه ای ترجمه کتاب انسانی ارائه می شود ، به خدمات ترجمه وب سایت با کمک ماشین و بدون احساس کمک می کند.

چرا ترجمه خودکار فاقد متن فرهنگی است؟

ترجمه ماشینی نمی تواند زمینه های فرهنگی را انتقال دهد و تعاملات زبان های خارجی را شخصی سازی کند. بهترین خدمات ترجمه وب سایت مترجمان ماهری برای ایجاد محتوای وب سایت سفارشی و انسانی دارند. بنابراین برون سپاری خدمات ترجمه حرفه ای می تواند با ایجاد محتوای مناسب ، ارتباط محصولات شما را برای مخاطبان تقویت کند.

ترجمه انگلیسی به فارسی
ترجمه انگلیسی به فارسی

ترجمه بین دو زبان کاملاً متفاوت چقدر دشوار است؟

استفاده از ترجمه ماشینی برای ترجمه بین دو زبان مختلف دشوار است. به دلیل تغییر دستور زبان و ساختار ، ماشین آلات نتایج دقیقی نمی دهند. سبک نوشتاری راست به چپ در بسیاری از زبانها مانند عربی اغلب ترجمه آنها را پیچیده می کند.

محتوای موجود در وب سایت های خرده فروشی به طور کلی شامل نام محصول ، توضیحات و بازبینی ها با افزودن چندین محصول به لیست روزانه است. نرم افزار ترجمه برای رسیدگی به این مسئله ترجمه سایت مجهز نیست. هنگام ایجاد یک وب سایت چند زبانه ، همکاری با شرکتی که تیم مترجمان ماهر و باتجربه ای دارد بهترین راه برای رسیدگی به درخواست های مشتری است.

چرا ترجمه انسان قابل اطمینان تر است؟

ترجمه ماشینی قصد دارد ترجمه زبان را به صورت خودکار انجام دهد ، اما نمی تواند خطاهای تایپی یا خطاهای دیگری را که در طی فرآیند ترجمه رخ می دهد شناسایی کند. برای اصلاح این اشتباهات و ترجمه های غلط ، انسان ها باید دوباره آنها را بررسی کنند. بنابراین علی رغم داشتن فناوری لازم برای تکمیل کار ، هنوز نیاز به اعتماد به انسان وجود دارد.

این به زمان و منابع انسانی بیشتری نیاز دارد ، به این معنی که می تواند هزینه بیشتری داشته باشد. به طور کلی ، هزینه خدمات ترجمه وب سایت به حجم محتوای سایت و متن اصلی و برخی هزینه های پایه بستگی دارد ، اما قیمت ها به صورت موردی قابل بحث است.

بنابراین ، می توان گفت که در دراز مدت ، درصورتی که قصد تأمین مشتری جهانی را داشته باشد ، زبان ماشین برای ایجاد وب سایت چندزبانه شما عملی ترین گزینه نیست.

برون سپاری ترجمه وب سایت به خدمات ترجمه حرفه ای  با منابع ماهر ترجمه مقالات به شما کمک می کند در هنگام تطبیق محتوای وب برای مخاطبان با زمینه های مختلف منطقه ای ، یکپارچه و بدون خطا کار خود را انجام دهید.

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید