برای ویلا و باغ چه تعداد دوربین مداربسته هایک ویژن لازم است؟

در مرحله ی اول باید به این نکته اشاره کنیم که انتخاب تعداد دوربین و همچنین تحت شبکه یا آنالوگ بودن دوربین ها یک امر کاملا اختیاری می باشد. اما ما در این مطلب می خواهیم شما را با مناسب ترین گزینه برای نوع و تعداد دوربین های مداربسته هایک ویژن که قرار است در باغ و ویلا نصب شوند را معرفی کنیم.

همانطور که اشاره شد انتخاب تحت شبکه یا آنالوگ بودن دوربین مداربسته اختیاری است ولی پیشنهاد ما به شما برای باغ و ویلا، خرید دوربین های توربو اچ دی (آنالوگ) هایک ویژن می باشد. این نوع دوربین ها می تواند گزینه ی مناسبی برای یک مکانی مثل باغ یا ویلا می باشد و دیگر لازم نیست هزینه های بسیار بیشتری برای خرید دوربین های تحت شبکه انجام دهید.

در مرحله ی انتخاب تعداد دوربین ها نیز نمی توان به طور دقیق مشخص کرد که در باغ و ویلای مورد نظر چه تعداد دوربین لازم می باشد. به دلیل اینکه در باغ و یلا ممکن است متراژ و یا نقاط کور بسیار مختلفی وجود داشته باشد انتخاب تعداد دوربین ها بسیار سخت می باشد. بهترین گزینه این است که شما با یک کارشناس نصب دوربین های مداربسته صحبت کرده و از او برای بازدید از محل نصب دوربین مداربسته وقت بگیرید. کارشناس مورد نظر با مراجه به مکان مورد نظر مشخص می کند که شما چه تعداد دوربین مداربسته برای پوشش تمام فضای آنجا نیاز دارید.

حال در ادامه ی این مطلب شما را با چند نوع از مناسب ترین دوربین های مداربسته هایک ویژن برای نصب در باغ و ویلا آشنا می کنیم.

دوربین های مداربسته هایک ویژن مناسب برای باغ و ویلا

در ادامه به دو مدل از مناسب ترین دوربین ها اشاره خواهیم کرد.

دوربین مداربسته توربو اچ دی هایک ویژن مدل DS-2CE16H0T-ITF

دوربین مدار بسته هایک ویژن مدل DS-2CE16H0T-ITF از پرفروش ترین دوربین های دیواری یا همان بولت توربو اچ دی کمپانی هایک ویژن میباشد که از کیفیت و قیمت مناسبی برخوردار است.

تعداد پیکسل های افقی این دوربین 2560 پیکسل و عمودی 1920 پیکسل میباشد .حاصل ضرب این دو عدد در هم کیفیت 5 مگاپیکسل یا به اصطلاح ( 2K )را تشکیل میدهد .

ولتاژ ورودی این دوربین بین 10 تا 14 ولت است.

دوربین مدل DS-2CE16H0T-ITF  جریان مصرفی برابر با 1 یا 2 امپر از نوع جریان ثابت DC و مصرف برقی برابر با ماکسیمم 4 وات را نیز دارد .

نحوه اتصال دوربین هایک ویژن مدل DS-2CE16H0T-ITF به دستگاه DVR از طریق کابل کواکسیال یا ترکیبی ( RG59 ) به متراژ حداکثر 300 متر و از طریق فیش BNC میباشد .

دوربین مدار بسته هایک ویژن مدل DS-2CE16H0T-ITF مجهز به قابلیت BLC (یکسان کردن تضاد نوری در محیط های روشن و تاریک )و قابلیت DWDR (جمع کردن نور زیاد به صورت دیجیتال) و DAY/NIGHT ( تنظیم نور در شب و روز ) میباشد .

فاصله کانونی لنز دوربین مدل  DS-2CE16H0T-ITF  2.8 میلیمتر میباشد که زاویه دید برابر با 106 درجه را تشکیل میدهد.

که نقطه کور تصویر را به مقدار شدیدی کاهش داده و در تعداد دوربین مصرفی نیز به صرفه میباشد .

دوربین مداربسته هایک ویژن مدل DS-2CE16H0T-ITF برد دید در شبی برابر با 20 متر مربع را پوشش میدهد .

دوربین مدل DS-2CE16H0T-ITF همچنین از قابلیت DNR ( کاهش نویز در شب ) نیز پشتیبانی میکند.

دوربین مداربسته توربو اچ دی هایک ویژن مدل DS-2CE76H0T-ITPF

دوربین مدار بسته هایک ویژن مدل DS-2CE76H0T-ITPF از پرفروش ترین دوربین های سقفی یا همان دام توربو اچ دی کمپانی هایک ویژن میباشد که از کیفیت و قیمت مناسبی برخوردار است.

تعداد پیکسل های افقی این دوربین 2560 پیکسل و عمودی 1920 پیکسل میباشد .حاصل ضرب این دو عدد در هم کیفیت 5 مگاپیکسل یا به اصطلاح ( 2K ) را تشکیل میدهد .

ولتاژ ورودی این دوربین بین 10 تا 14 ولت است.

دوربین مدل DS-2CE76H0T-ITPF  جریان مصرفی برابر با 1 یا 2 امپر از نوع جریان ثابت DC و مصرف برقی برابر با ماکسیمم 4 وات را نیز دارد .

نحوه اتصال دوربین هایک ویژن مدل DS-2CE76H0T-ITPF به دستگاه DVR از طریق کابل کواکسیال یا ترکیبی ( RG59 ) به متراژ حداکثر 300 متر و از طریق فیش BNC میباشد .

 

دوربین مدار بسته هایک ویژن مدل DS-2CE76H0T-ITPF مجهز به قابلیت BLC (یکسان کردن تضاد نوری در محیط های روشن و تاریک ) و قابلیت DWDR (جمع کردن نور زیاد به صورت دیجیتال) و DAY/NIGHT ( تنظیم نور در شب و روز ) میباشد .

 

فاصله کانونی لنز دوربین مدل (DS-2CE76H0T-ITPF (2.8 میلیمتر میباشد که زاویه دید برابر با 106 درجه را تشکیل میدهد.

 

که نقطه کور تصویر را به مقدار شدیدی کاهش داده و در تعداد دوربین مصرفی نیز به صرفه میباشد .

دوربین مداربسته هایک ویژن مدل DS-2CE76H0T-ITPF برد دید در شبی برابر با 20 متر مربع را پوشش میدهد .

دوربین مدل DS-2CE76H0T-ITPF همچنین از قابلیت DNR ( کاهش نویز در شب ) نیز پشتیبانی میکند.

منبع : نمایندگی دوربین هایک ویژن مناسب ویلا و باغ

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ایندکسر