شرکت باسکول محک در زمینه ی تولید ترازو ، باسکول ، کالباس بر و صندوق فروشگاهی فعالیت دارد ، باسکول دیجیتال محک یک برند مطرح در صنعت باسکول شناخته شده است و طرفداران زیادی در سراسر ایران دارد ، ساختار نیرومند و کاربری بالا از ویژگی های دستگاه می باشد . پس از گذشت سال ها از تولید اولین محصول ، امروز شرکت محک یک برند مطرح در صنعت باسکول دیجیتال و ترازوی دیجیتال شناخته شده است این مهم با در نظر داشتن نیاز بازار ، استفاده از قطعات با کیفیت و به کارگیری مهندسین مجرب و نیز اهمیت دادن به نظرات و انتقادات مشتریان تامین شده است . شرکت باسکول محک و ترازوی محک با بکارگیری کارشناسان و متخصصان با تجربه و با جمع اوری تجهیزات و امکانات تولید لوازم پیشرفته با تکونولوژی روز دنیا تلاش خود را در راستای تامین نیاز بازار به کار بسته است . در باسکول محک مدل MDS 13000 این امکان وجود دارد که چندین باسکول و ترازو به طور همزمان به هم وصل گردیده و نهایتا به یک کامپیوتر کنترل شود . جهت چاپ نام فروشگاه ، پیام تبلیغاتی و نانم کالا در فاکتور فروش ، شما می بایست از طریق کامپیوتر این اسامی را تعریف و به باسکول ارسال نمایید .

باسکول در حل جدول
باسکول محک 200 کیلویی مدل 13000 : باسکول 200 کیلو گرم محک در سه مدل باسکول ثابت ، باسکول متحرک و باسکول دیواری تولید می گردد که در تمامی مدل ها ابعاد باسکول برابر 50 × 50 سانتی متر است ، باسکول محک قابلیت اتصال به کامپیوتر و چاپگر محک را داشته و با دقت 2 گرم توزین می نماید و دارای بدنه ی مقاوم و صنعتی است ، قسمت سینی توزین باسکول دیجیتال محک در دو مدل سینی گالوانیزه و سینی استیل تولید شده و در زمان خرید باسکول محک قابل انتخاب است ، شرکت باسکول محک این دستگاه را به عنوان باسکول فروشگاهی و صنعتی عرضه می نماید . باسکول محک 500 کیلو گرم مدل 13000 : گروه سوم باسکول 500 کیلویی محک در گروه باسکول فروشگاهی و صنعتی قرار گرفته است ، بدنه ی آهنی و نمایشگر های چراغی سیستم را قوی و کاربردی تر ساخته است و در محیط هایی با شدت نور یا کمبود نور قابل استفاده نموده است ، ابعاد سینی باسکول برابر با 70 × 70 سانتی متر است که در زمان خرید باسکول دیجیتال محک نوع سینی که استیل و گالوانیزه است انتخاب می شود ، امکان اتصال به کامپیوتر و چاپگر جانبی محک در سیستم تعبیه شده است .

بتن فلز باسكولها چگونه كار مي كنند؟
از برتری های باسکول محک ثابت 300 کیلوگرم دارا بودن امکان اتصال به کامپیوتر و چاپگر باسکول یعنی چه جانبی است . این باسکول کوچک صنعتی قادر به توزین 300 کیلوگرم است و حساسیت آن 20 گرم است . باسکول محک 300 کیلو گرم مدل 13000 : گروه دوم باسکول 300 کیلویی محک است که این مدل نیز در سه مدل ثابت ، متحرک و دیواری قابل انتخاب بوده و دارای بدنه ی آهنی و ساختار نیرومند است ، سینی توزین باسکول در ابعاد 70 ، 70 سانتی متر در دو مدل سینی استیل و گالوانیزه است ، امکان اتصال به کامپیوتر و پرینتر جانبی در این مدل نیز فراهم شده است ، این گروه نیز به عنوان باسکول صنعتی و باسکول فروشگاهی قابل انتخاب است . More in this category: « انواع بتن در تولید باسکول بتن فلز باسكولها چگونه كار مي كنند؟ امروزه اکثر باسکول های بتن فلز پیش ساخته به سیستم رایانه ای متصل اند و به وسیله ی برخی نرم افزارهای محاسباتی کنترل می شوند. مثلاً باسکول های جاده ایی دیجیتال ماشین سنگین ها مانند وانت و تریلر، از 7 تنی تا 120 تنی تولید می شوند.

ابتدا انواع باسکول جاده ای بر اساس ظرفیت و جنس صفحه باسکول، بررسی می شود. شرکت باسکول محک با هدق تولید و طراحی ترازو و باسکول مطابق با نیاز کاربران و از سویی نیز ارتقاء این صنعت پا به عرصه گذاشته است ، باسکول محک از سال 1377 شروع به فعالیت نموده است و اولین ترازوی دیجیتال خود را با عنوان ترازو دیجیتالی mds4000 به بازار عرضه نمود که این ترازو با گذشت سالیان دور هنوز هم در بعضی از فروشگاه ها و حتی کارگاه ها مورد استفاده است که این نشان کیفیت ترازوی محک و باسکول محک می باشد ، رعایت کیفیت محصولات ، کنترل دقت ، در زمان تولید ترازو و باسکول یک اساس است . با استفاده از این قابلیت ، این امکان به شماه داده می شود که شدت نور نمایشگررا بر اساس نور محیط به اندازه دلخواه تنظیم نمایید . با استفاده ار کلیدهای (0) و (1) شدن نور نمایشگر را به اندازه مناسب تنظیم نمایید . باسکول های تریلی کش قابل حمل مرسوم ترین نوع هستند که به دلیل هزینه کم و حداقل زمان برای تنظیم و آماده سازی مورد استفاده بیشتر قرار می گیرند. بدین ترتیب با تنظیم شماره باسکول ، کامپیوتر با باسکول ها ارتباط برقرار کرده و به طور خودکار شماره آنها را شناسایی می کند .

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو