بازی Squid، فصل 2، توضیح داده شد، همه سوالات – طرح روزانه برای کشف


به‌روزرسانی‌های فصل دوم بازی Squid Game: این رقابت در بازی Squid Game به یک نتیجه وحشتناک رسید، یک شکست تلخ اما جذاب نتفلیکس برای یک تورنمنت بازی مرگبار کودکان. فصل 2 در حال انجام است (به گفته سازنده)، اما با پایان قسمت نهم و پایانی فصل 1، بسیاری از سوالات بی پاسخ مانده اند.

پس از تماشای سریال کره ای ضد اتوپیایی، در اینجا به هشت سوال در مورد بازی سوزان Squid پاسخ داده شده است.

هشدار: داستان زیر حاوی اسپویلرهای اصلی بازی Squid است. اگر تماشای تمام قسمت‌ها را تمام نکرده‌اید، به عقب برگردید و بعد از انجام آن این را بخوانید. شما نمی خواهید برای برخی از پیچش ها و چرخش های داستان لوس شوید، پس دیگر مطالعه نکنید.

1. بازی Squid کی منتشر شد؟

بازی Squid، فصل 2
درخواست کنید

در 17 سپتامبر، نتفلیکس مجموعه ای از 9 قسمت را منتشر کرد. به گفته نتفلیکس، این بزرگترین شروع سریال در تاریخ سرویس استریم است.

2. آیا بازی Squid Game فصل دوم خواهد داشت؟

بازی Squid، فصل 2
POPSUGAR

اگر کل سریال را تماشا کرده باشید (به هشدار اسپویلر بالا توجه کنید)، متوجه خواهید شد که بازی واقعاً با قسمت نهم تمام نمی شود. “برنده” سئونگ گی هون (با بازی لی جونگ جائفوچر) همچنان ادامه دارد و نامشخص است. آیا ما هرگز متوجه خواهیم شد که وقتی او از آن هواپیما پیاده شد چه اتفاقی افتاد؟ پاسخ قطعی است … به احتمال زیاد. به گفته هوانگ دونگ هیوک، فیلمنامه نویس / کارگردان، که این را در مصاحبه ای روی فرش قرمز در 9 نوامبر گفت، فصل 2 اتفاق می افتد. او به شوخی گفت: شما ما را بدون چاره می گذارید.

نتفلیکس چیزی اعلام نکرد و اخیرا هوانگ به ورایتی گفت که قبل از اینکه دنباله ای برای The Squid Game را در نظر بگیرد به سینماها در صفحه بزرگ بازخواهد گشت.

نتفلیکس صندوق پول معلق خود را که پر از وون کره ای بود بیرون آورد و به مرد پرداخت کرد. تا آن زمان، در اینجا برخی از پیشنهادات ما برای شخصیت ها، بازی ها و نقشه های فصل 2 بازی Squid Game آورده شده است.

3. آیا کتابی وجود داشت که الهام بخش بازی Squid باشد؟

بازی Squid، فصل 2
تکنادو

به نظر می رسد بازی Squid پتانسیل تبدیل شدن به یک رمان فانتزی یا یک رمان گرافیکی را دارد. با این حال، در حال حاضر نمی توانید به کتابفروشی محلی خود بروید و نسخه ای از بازی Squid را برای خواندن تهیه کنید.

هوانگ دونگ هیوک، تهیه‌کننده بازی Squid Game، به وب‌سایت فرهنگ پاپ کره‌ای Soompi گفت که ایده نمایش کتاب کمیک را برای افرادی که در سال 2008 یک بازی افراطی انجام می‌دهند، دریافت کرده است. با این حال، او عنوانی برای این کمیک نگذاشت.

همچنین ممکن است یک کمیک واحد نباشد، زیرا کارگردان به کره هرالد گفته است که “کمیک های زیادی خوانده” و “محور بازی های بقا شده است.” بنابراین باید به حدس و گمان بسنده کنیم تا زمانی که هوانگ بیرون بیاید و برخی از مطالب خواندنی خود را نام ببرد. از آنجایی که بازی Squid به چنین موفقیتی دست یافت، اکنون می توان آن را در یک کتاب اقتباس کرد. مراقب قفسه های کتاب در کتابفروشی باشید.

برخی می گویند بازی ماهی مرکب به طور قابل توجهی شبیه به فیلم ژاپنی تاکاشی میکه در سال 2014 به عنوان خدایان خواهد بود. این فیلم بر اساس یک سری مانگای ژاپنی ساخته شده است. به طور مشابه، این یک مسابقات مرگ است، از جمله بازی های کودکان، و به نظر می رسد که برخی از سکانس های رایج وجود دارد، مانند یک عروسک در حال چرخش که تلاش می کند بازیکنان متحرک را بگیرد.

در یک کنفرانس مطبوعاتی، کارگردان بازی Squid توضیح داد که تنها بازی اول این فیلم شبیه برنامه او بود و او سال‌ها قبل از انتشار As The Gods Will در سال 2014 روی مفهوم خود کار می‌کرد.

آیا بازی Squid یک بازی واقعی است؟

بازی Squid، فصل 2
CNBC

بدیهی است که هیچ تورنمنت Squid Game وحشتناکی وجود ندارد که در آن بازی های کودکان بی گناه را بکشد. ما فقط می توانیم امیدوار باشیم. با این حال، این عنوان به یک بازی خاص اشاره دارد که به نام یک دادگاه ماهی مرکب مانند نامگذاری شده است.

قهرمان داستان، سئونگ گی هون، بازی شبیه به رد روور و شبیه به Capture the Flag را توصیف می کند که در زمینی به شکل ماهی مرکب بازی می شود، گویی منحصر به منطقه اوست. برای برنده شدن، تیم مهاجم باید پس از پریدن ساده، با پای خود به سر ماهی مرکب ضربه بزند تا زمانی که از کمر ماهی مرکب عبور کند. به گفته کارگردان هوانگ، که به کره هرالد گفت که این بازی مورد علاقه دوران کودکی او بود، بله، به نظر درست است.

سنگ مرمر، طناب کشی و چراغ قرمز، چراغ سبز از دیگر فعالیت هایی هستند که آشکارا واقعی هستند. اگرچه بازی‌هایی مانند hopscotch شما را ملزم می‌کنند که پاهای خود را فقط روی مربع‌های خاصی قرار دهید، اما یک بازی وجود دارد که به وضوح واقعی نیست: بازی‌ای که در آن بازیکنان باید از یک پل شیشه‌ای عبور کنند و نمی‌دانند کدام پانل زیر پایشان می‌شکند.

یک بازی به هر شرکت کننده یک قوطی آب نبات با شکل برجسته می دهد و آنها باید شکل را بدون شکستن با ابزار تیز برش دهند. اگر مثلثی شکل داشته باشید ساده است، اما اگر چتر انتخاب کنید سخت تر است. پس از مدتی، ورزشکاران متوجه می شوند که لیسیدن پشت آب نبات به آنها کمک می کند شکل را آزاد کنند.

این شیرینی واقعی است و PinoyChefKorea یک ویدیو در یوتیوب دارد که به شما نشان می دهد چگونه آن را بسازید. (دستورالعمل های دستور پخت به زبان انگلیسی است.) آیا در طول همه گیری شروع به تهیه قهوه دالگونا کردید؟ آب نبات دالگونا نام شیرینی است.

به گفته سرآشپز، آب نبات ها در میان کودکان کره ای محبوب هستند. بله، کره‌ای‌ها سعی می‌کنند بدون شکستن فرم چاپ شده غذا بخورند، اگرچه خطر مرگ و زندگی برای آنها نیست.

5. آیا عروسک از Red Light، Green Light واقعی است؟

بازی Squid، فصل 2
هند امروز

Red Light، Green Light اولین بازی‌ای است که بازیکنان انجام می‌دهند، با این تفاوت که به جای چرخیدن به اطراف و تلاش برای گرفتن کسی که در حین چراغ قرمز در حال حرکت است، یک عروسک ربات دختر دانش‌آموز بسیار ترسناک است.

به گزارش Koreaboo، این عروسک برای بازی ماهی مرکب ساخته نشده است، اما قبلاً در دهکده ماجراجویی جینچئون، معروف به Macha Land، موزه ای در Chunchongbok-do، کره جنوبی، در حدود سه ساعت از سئول، به نمایش گذاشته شده است. به گزارش Koreaboo، این عروسک به موزه بازگردانده شده است، اگرچه یک دستش گم شده است. این بازی ها برای همه سخت بود، بگذریم.

طبق توییت ساکنان فیلیپین، کپی این عروسک بخشی از نمایشگر نتفلیکس در یک مرکز خرید در فیلیپین بود و سر او واقعاً چرخید.

6. کارت ویزیت این بازی ماهی مرکب فصل 2

بازی Squid، فصل 2
CNET

مستاجران بازی Squid Game کارت ویزیت قهوه ای روشن با شماره تلفن در یک طرف و نماد بازی – دایره، مثلث و مربع – در طرف دیگر به دست می دهند.

به گفته نویسنده Jasmine Leung برای The Focus، فرم ها در واقع حروف کره ای هستند.

او نوشت: “دایره نشان دهنده حرف “o”، مثلث نشان دهنده نیمی از حرف “j” و مربع نشان دهنده حرف “m” است. “بنابراین “OJ M” را در کنار یکدیگر می‌نویسد، که حروف اول () بازی ماهی مرکب در کره‌ای است که مانند Ojingeo Geim خوانده می‌شود.”

این طرف کارت خوبه ولی اون طرف کارت که شماره تلفن داره مشکل ایجاد کرده. به گزارش مشبل جنوب شرق آسیا، فردی با این شماره تلفن از دریافت تماس ها و پیامک های «بی پایان» شکایت کرده است.

7. تئوری برای نگهبانان بازی ماهی مرکب

بازی Squid، فصل 2
اخبار NBC

نگهبانان بازی Squid Game قرمز می پوشند و وقتی یکی کشف می شود، به نظر می رسد که او یک سرباز جوان ساده لوح است. ایده ای که در اینترنت پخش می شود تلاش می کند نحوه استخدام نگهبانان امنیتی را توضیح دهد. سئونگ گی هون، شخصیت اصلی، در یک بازی به نام ddakji با یک استخدام کننده برای بازی شرکت می کند. (Ddakji یک بازی سنتی کره ای است که در آن بازیکنان کاشی های کاغذی را مانند POG برمی گردانند.) Gi-hun کاغذ آبی را به قرمز ترجیح می دهد. به نظر خودسر می رسد، اما طبق یک نظریه اینطور نیست.

در توییتی آمده است: «در بازی Squid، این فرضیه وجود دارد که Gi-Hun کارت آبی را از فروشنده (گونگ یو) گرفت و متعاقباً با لباس آبی به عنوان بازیکن از خواب بیدار شد. “اگر او یا سایر بازیکنان کارت قرمز را انتخاب می کردند، آنها کارگر / محافظان امنیتی بودند.”

هیچ مدرکی دال بر واقعی بودن این موضوع وجود ندارد، اما هی، این مطلب خوبی برای ادامه دادن است.

8. توضیح پایان فصل 2 بازی Squid Game

بازی Squid، فصل 2
راش

ما در مورد پایان سریال صحبت خواهیم کرد، بنابراین برای چند اسپویلر عالی آماده باشید. سونگ گی هون پیروز می شود و متوجه می شود که واقعاً چه کسی مسئول بازی است.

و مشخص شد که فرانتمن کیست… برادر جون، هو که در سال 2015 بازی را برد، هنوز مفقود است.

9. آیا چیز دیگری برای کشف در فصل 2 بازی Squid وجود دارد؟

بازی Squid، فصل 2
دورست اکو

هوانگ دونگ هیوک، خالق سریال، به هالیوود ریپورتر گفت که او عمداً پایان فصل اول را باز گذاشته است، زیرا فکر می‌کند که پایانی عالی به طرح ارائه می‌کند.

او توضیح داد: «فصل اول با چرخیدن گی هون و سوار نشدن هواپیما به ایالات متحده به پایان می رسد. “در واقع، این روش من برای رساندن این پیام بود که شما نباید تحت تأثیر جریان رقابتی جامعه قرار بگیرید، بلکه باید به این فکر کنید که در وهله اول چه کسی سیستم را ایجاد کرده است – و آیا راهی برای مخالفت با آن وجود دارد یا خیر. بنابراین گی هون مجبور نیست برای انتقام گیری دقیق برگردد. می توان آن را زمانی خواند که او با آنچه واقعاً در تصویر بزرگتر اتفاق می افتد تماس چشمی فوری برقرار می کند.

هوانگ همچنین ابراز علاقه کرد که عمیق‌تر در داستان‌های دو برادر و همچنین استخدام‌کننده‌ای که Gi-Hong را به بازی جذب کرده است، بپردازد.

او گفت: «البته، می‌توانیم به Gi-story hun ادامه دهیم، زیرا او به گذشته نگاه می‌کند و درباره نحوه انجام محاسبات خود با طراحان بازی بیشتر می‌آموزد. او می‌گوید: «بنابراین، من هنوز نمی‌دانم، اما فقط می‌گویم طرح‌های زیادی برای فصل دوم وجود دارد.»

او همچنین گفت که در حالی که برای ارائه فصل دوم تحت فشار است، سعی می کند جنبه مثبت انتظارات آنها را ببیند.

او گفت: “من واقعا می توانم برای فصل آینده از طرفداران در سراسر جهان ایده بگیرم.” «فکر می‌کنم این چیزی است که در حال حاضر با آن دست و پنجه نرم می‌کنم، به جای اینکه آن را به عنوان یک فشار بزرگ در نظر بگیرم، باید به این همه عشق و حمایت به‌عنوان جعبه بزرگی از ایده‌ها نگاه کنم که می‌توانم برای فصل دوم از آن استفاده کنم.


https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ایندکسر