بازیافت مراحل فوم شماره 6 و چگونه می توان آن را مورد استفاده برای ایجاد مواد جدید

[ad_1]

هنگامی که بازیافت ما اغلب به اعداد به مواد بازیافت شده. شماره 1 است نوشابه و بطری های آب شماره 2 مواد شوینده و ظروف دیگر و عدد 4 توسط کیسه های پلاستیکی. سپس نیز وجود دارد که فوم #6 که متشکل از مواد بسته بندی به صورت الکترونیک و مبلمان, مواد غذایی, سینی و ظروف فوم فنجان تخم مرغ کارتن و فوم بادام زمینی و پزشکی کولرهای همه ساخته شده از پلی استایرن. این نوع فوم نیز معمولا به عنوان پلی استایرن پلی استایرن یا پلاستوفوم فوم.

پلی استایرن یکی از شایع ترین انواع پلاستیک. این ماده مخلوطی از حدود 98% هوا و تنها 2 درصد پلی استایرن; آن است که آب و مقاوم در برابر گرما در نتیجه آن یک عایق بسیار عالی است. با توجه به محبوبیت خود را از تقاضای جهانی برای EPS و تولید آن در حال افزایش است و بنابراین نیاز به روش بازیافت.

در حالی که کف بادام زمینی می تواند بازیافت با استفاده مجدد از آن دیگر EPS مواد نیاز به رفتن را از طریق یک فرایند بازیافت را کاهش می دهد که حجم آن است. به منظور بازیافت این مواد نیاز به بازرسی و سایر آلاینده ها حذف می شوند. سپس فوم تغذیه به ماشین آلات بازیافت یا برای سرد فشردگی یا حرارتی densification. فوم را می توان فشرده برای کاهش حجم با استفاده از یک فشرده ساز بدون استفاده از گرما. در نتیجه متراکم سیاهههای مربوط و یا آجر است که رسیدن به 98% کاهش حجم. اگر با استفاده از روش حرارتی فوم تغذیه به یک densifier ماشین. این densifier با استفاده از گرما و اصطکاک به ذوب شدن فوم. دستگاه و سپس با استفاده از فشار به فشار مواد به باز کردن و سپس اکسترود شده به رشته های باریک. به عنوان به زودی به عنوان بازیافت فوم سرد آن است که قطع به گلوله است که آن را آسان تر برای حمل و نقل. بازیافت فوم است و سپس حمل به دیگر تولید کنندگان برای ایجاد جدید محصولات پلاستیکی.

بازیافت فوم شماره 6 است یک منبع بزرگ برای ایجاد جدید مقرون به صرفه مواد و محصولات. به عنوان مثال می توان آن را مورد استفاده برای ایجاد قاب عکس قلم و دفتر تامین, لباس, لباسی, پرده, مبلمان فضای باز, CD, موارد, اسباب بازی و تسویه حساب بسته برای رشد و حمل و نقل دانه ها و گیاهان. آن استفاده می شود برای ایجاد داخلی و خارجی معماری كستنجس زینتی دکور خانه و جرعه (پانل های عایق سازه). بازیافت EPS نیز می تواند مخلوط با چوب یا بتن به عنوان عالی ساختمان عایق عامل از آن است که آب کپک و پوسیدگی مقاوم در برابر و یا می توان آن را مورد استفاده برای تولید اضافی فوم بسته بندی مواد.

با استفاده از بازیافت فوم به جای خام مواد اصلی برای ایجاد محصولات جدید دارای مزایای بسیاری است. آن را موجب صرفه جویی در منابع طبیعی را کاهش littering و آلودگی آن را موجب صرفه جویی در محل های دفن زباله فضایی و با استفاده از انرژی کمتر است. بازیافت فوم دارای ارزش واقعی برای تولید کنندگان از محصولات جدید مایل به پرداخت برای مواد بازیافت شده. بازیافت فوم تبدیل شده است بسیار ساده تر و کارآمد تر در سال های اخیر با پیشرفت در فن آوری; تجهیزات بازیافت در حال حاضر کاهش حجم فوم تا 95 درصد اندازه اصلی خود را و نیاز به مقدار کمتر کار از آن استفاده می شود به در گذشته است. بازیافت اساسا منجر به کاهش محل های دفن زباله و ایجاد توسعه پایدار در محیط زیست سبز برای همه ما است.

[ad_2]