امیلی در پاریس، فصل 2 توضیح داد،


به‌روزرسانی‌های فصل 2 امیلی در پاریس: اولین پخش فصل رام کام نتفلیکس. امیلی در پاریس، لیلی کالینز حرفه‌ای بازاریابی آمریکایی را با لباس‌های زیبا پیدا می‌کند که هنوز در پاریس است – و هنوز در مورد اتفاقات فصل گذشته که باعث شد او گناه اصلی خوابیدن با دوست سابق دوستش را مدت کوتاهی پس از جدایی آنها انجام دهد، احساس گناه می‌کند.

او همچنان در Savoir، یک تجارت بازاریابی فرانسوی، کار می‌کند، جایی که با کمپین‌های رسانه‌های اجتماعی درخشان خود در حال برداشتن گام‌هایی برای جلب نظر همکاران و جذب مشتریان جدید است.

همه چیز خراب می شود و امیلی باید تعیین کند که آیا زندگی عاطفی و حرفه ای او هنوز هم می تواند نجات یابد، مانند ماکارونی شکسته Ladurée.

کالینز، خالق، دارن استار و سایر بازیگران به Rotten Tomatoes خردمندی دادند تا به ما کمک کنند تا برای فصل بعد آماده شویم.

بیایید نگاهی به امیلی در پاریس، فصل دوم بیاندازیم

1. به سلامتی برای عشق جدید

TVLine

امیلی فصل گذشته زمانی که متوجه شد سرآشپزی که عاشق او بود (گابریل تا لوکاس براوو) دوست پسر دوست جدیدش کامیل (کامیل رازات) نیز بود، خود را در یک مثلث عاشقانه پیچیده یافت. وقتی امیلی حدس زد که گابریل شهر را ترک می کند و او و کامی در پایان فصل گذشته از هم جدا شده اند، آنها رابطه خود را از سر گرفتند. معلوم می شود که او می ماند، که زندگی امیلی را کمی پیچیده تر می کند.

خوشبختانه، او کسی را دارد که حواس او را پرت کند: بانکدار بریتانیایی لوسین لاویکونت، الفی. او درست مثل امیلی برای کاری در پاریس است و سفرش رو به پایان است.

کالینز به Rotten Tomatoes گفت: “الفی حس فرار را به وجود می آورد و گاهی اوقات یک چالش برای امیلی است.” الفی شخصیت جذابی است که اما باید با او آشنا شود و لوسین کار فوق العاده ای با او انجام می دهد. و این حس دوئلی را به امیلی می دهد که به اعتقاد من به آن نیاز دارد. او در زمانی که امیلی احساس می کرد کاملاً بحث برانگیز است جرقه ای می دهد.

2. چالش کامی

امیلی در پاریس، فصل 2
او

این بدان معنا نیست که امیلی برای گابریل احساس گناه نمی کند، به خصوص به این دلیل که او کامی را دوست صمیمی و شریک تجاری می داند. در واقع، او هنوز در حال کار بر روی یک کمپین بازاریابی برای شرکت شامپاین خانواده کامی است، و او و میندی از پارک اشلی در حال برنامه ریزی یک آخر هفته برای دختری در سنت تروپز هستند.

استار گفت: «اول و مهمتر از همه، امیلی دوست کامی بود. او قصد نداشت اول اشتباهی را که در پایان فصل مرتکب شد مرتکب شود… من معتقدم امیلی باید در ابتدای فصل با این وضعیت کنار بیاید.

3. موزیکال میندی

امیلی در پاریس، فصل 2
آشفتگی

این فصل همچنین زمانی برای Mindy of Park خواهد بود تا خودش را کشف کند. میندی وارث یک سلسله برای تولید زیپ است، اما به لطف چرخش فاجعه بار سریال برای مسابقات آواز، او بیش از هر چیز در زادگاهش شانگهای یک شوخی است. او اکنون پس از ترک مدرسه بازرگانی با امیلی زندگی می کند و از نظر مالی با پدرش قطع شده است، و تلاش خود را در موسیقی، اجرا در یک کلاب درگ و به عنوان یک مرد خیابانی امتحان می کند.

این بدان معناست که پارک، مجری باتجربه برادوی، در این فصل چیزی برای خواندن خواهد داشت. با این حال، او تاکید کرد که “اگر در این برنامه بخوانم، واقعاً باید داستان را ادامه دهم” که برای او، ستاره و دیگران بسیار مهم بود.

«باید دلیلی برای موسیقی وجود داشته باشد، زیرا نمایش 30 دقیقه است [per episode] و بسیاری از شخصیت‌ها و داستان‌های رنگارنگ و شگفت‌انگیز برای دنبال کردن وجود دارد، “او گفت. او حتی یک آهنگ اصلی را که به همین مناسبت توسط فردی وکسلر، همکار جاستین بیبر و دمی لواتو ساخته شده بود، پخش کرد.

از سوی دیگر، پارک معتقد است که این فصل به میندی اجازه می دهد تا بالغ شود. او به ویژه با اشاره به تجربه خود در سنت تروپه افزود: “ما می بینیم که او در بزرگسالی شروع به یادگیری عواقب اشتباهات خود می کند.” من معتقدم او هر روز در پاریس زندگی می کرد.

4. جذابیت پنهان کاری سیلوی

امیلی در پاریس، فصل 2
ووگ

امیلی فصل گذشته مرتباً توسط مدیر سختگیر اما مصمم خود سیلوی (فیلیپینی لروی-بولیو) آزار می‌داد. حتی رئیسی که سیگار می کشد و به غذا علاقه ای ندارد، هنوز رازهای زیادی وجود دارد که امیلی باید در این فصل یاد بگیرد، مدیران بازاریابی دوستی خوبی پیدا کرده اند.

استار توضیح داد: “من همیشه می دانستم سیلو کیست، اما شما نمی خواهید همه چیز را فوراً از دست بدهید.” “من معتقدم بخشی از جذابیت شخصیت او در فصل 1، مرموز بودن او بود. من احساس می کنم او خانمی است که هرگز همه کارت هایش را روی میز نمی گذارد … این با کیست و آنچه فکر می کند ناسازگار است … در فصل دوم ما چیزهای بیشتری درباره او می آموزیم و برخی از او را می بینیم و ما نگاهی به آسیب‌پذیری‌های آن بیندازید.»

5. Jeremy O. Harris به عنوان یک طراح مد در دیوا مهمان است

امیلی در پاریس، فصل 2
شوکه شده

جرمی او. هریس، نمایشنامه نویس نامزد تونی و مخاطب اینستاگرام، قبلاً در فیلمنامه امسال ظاهر شده است و خود را در قسمتی از احیای Gossip Girl از HBO Max به تصویر می کشد. او در این فصل در امیلی در پاریس، نقش گرگوری الیوت دوپری، بزرگترین طراح مد با شخصیتی به همان اندازه بزرگ‌تر را بازی می‌کند.

هریس در پاسخ به این سوال که چرا نقش کوتاه Gossip Girl را بر عهده گرفت، گفت: «یکی از چیزهایی که برای من بسیار جالب بود، توانایی کشف رویکردهای دیگر برای نوشتن یا گفتن یک داستان بود. چیزی که او در مورد هر دو تلاش می پسندد این است که «ساختن چیزی متراکم و منظم، این است که یک شیرینی پز عالی باشید… به عنوان کسی که علاقه مند به یادگیری نحوه سرآشپز شدن در تمام کیفیت ها است، این را فرصتی برای مجری که بال های خود را باز کند و عضلات خود را در جهتی جدید بکشد. بلکه به عنوان یک هنرمند شاغل که فرصت مشاهده و یادگیری از استاد را دارد.”

هریس اولین کسی بود که در مورد نقش آفرینی به ذهنش رسید، اما استار تاکید کرد که این شخصیت بر اساس شخص خاصی ساخته نشده است. فقط شخصیت‌های مدی که همه ما می‌شناسیم و در طول سال‌ها مجذوب آنها شده‌ایم.»

6. یک نمایش مد به یاد ماندنی وجود دارد

امیلی در پاریس، فصل 2
ووگ بریتانیا

و اگر فصل با یک نمایش مد تماشایی به پایان نرسد، داشتن یک قهرمان مد طراح مد چه فایده ای دارد؟ این در سالن آینه ورسای، که همچنین میزبان یک رویداد مد واقعی و تاریخی است، رخ می دهد.

“از لحاظ موضوعی، [the Emily in Paris fashion show] استار با اذعان به شباهت اضافه کرد، قطعاً به همه چیزهایی که در این قسمت می گذرد مربوط می شود.

او ادعا می کند که طراحان لباس پاتریشیا فیلد و مرلین فیتوسی، و همچنین خدمه آنها، کارهای بیشتری انجام داده اند، از جمله مذاکره در مورد بودجه بزرگتر کمد لباس برای انتخاب لباس هایی که به دقت ساخته شده اند.

به عنوان مثال، هریس یک کرست صورتی فلورسنت به سبک ماری آنتوانت پوشیده است.

هریس گفت: «فکر می‌کنم لباس ورسای عالی است.

این هنرمند که به خاطر حس روشن سبکش معروف است، افزود: «طراح صحنه و لباس از توانایی من در بله گفتن و لذتی که از لباس احساس می کنم، به وجد آمد.

پرادا، کازابلانکا، کارولینا هررا، مری کاترانتزو، ویوین وست وود و زارا از جمله برندهای مدی هستند که در این فصل توسط کالینز، هریس و دیگران پوشیده شده اند.

7. داستانی از پلوتون وجود دارد

امیلی در پاریس، فصل 2
درخشش

ستاره قبل از تهیه‌کنندگی امیلی در پاریس: سکس و شهر، برای نمایش دیگری درباره زن جوانی با موهای مجعد با حس مد استثنایی شناخته می‌شد. در حالی که مایکل پاتریک کینگ مجری سریال And Just Like That …، دنباله HBO این سریال است، تصادفی جالب است که هر دو سریال حاوی داستان هایی هستند که مربوط به ارگومتر Peloton است (در واقع امیلی آن را “Pelotech” می نامد و نتایج آن نیست. به عنوان کشنده، اما …).

استار به این تصادف می خندد و به خط AJLT می چسبد: “پلوتن آقای بیگ را نکشت.”

او اشاره می کند که سیلوی در این قسمت به موتور سیکلت علاقه دارد. و او سیگار می‌کشد، مشروب می‌نوشد و همچنان از سبک زندگی زیبای پاریسی‌اش لذت می‌برد.


https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ایندکسر