آموزش ساخت اپل آیدی

در زمانی که شما یک تلفن همراه اپل را خریداری می کنید ، اولین قدم این است که وسایل ساخت اپل آیدی را تجربه کنید. در حال حاضر این سؤال ممکن است باشد که Apple ID چیست؟ به حقیقت گفته می شود ، Apple ID ، دقیقاً مشابه Google Record ، یک حساب کاربری است که شما باید از آن استفاده کنید و تجدید مدیریت iOS را انجام دهید ، به عنوان مثال برنامه های کاربردی ، موسیقی ، مدیریت ویدیو و آسمان محدودیت از آنجاست. اپل آیدی به طور مشابه با هدف نهایی که شما تا زمانی که آن را تنظیم نکرده اید ، امکان بازخوانی و معرفی برنامه های iOS بر روی تلفن همراه خود را ندارید.

جای تعجب آور ، به هیچ وجه مانند مزایای گوگل نیست ، وسایلی که شما باید برای ایجاد یک حساب اپل انجام دهید غیرقابل پیش بینی است. به دلیل محدودیت های بیشمار در مورد امنیت این دولت ، اپل بدون داشتن آدرس ایالات متحده برای جمع آوری اپل آیدی ، نمی تواند موقعیت مکانی مانند ایران را ثبت کند. در نتیجه ، در پی خرید تلفنی ، این موضوع باعث شده است تا مشتریان این سازمان را مورد آزار و اذیت قرار دهند. در این تمرین آموزشی قصد دارم قدم به قدم در بخشی از رویکردها برای ساخت اپل آیدی و وسایلی که باید برای ساخت اپل آیدی از طریق سایت یا تلفن بگذرانید قدم بردارم.

نحوه ساخت اپل آیدی را بدانید

به دلیل محدودیت های زیاد در ساخت Apple ID ، به پیشرفت نیازمندی هایی نیاز دارید که باید از اولین نقطه شروع آنها را دنبال کنید.

هنگام ساخت ، باید iTunes را در ویندوز یا Macintosh معرفی کنید.

به دلیل روشی که ایران در حال تصویب است ، شما باید در تمام مراحل از IP یا دستگاه تغییر مشهور استفاده کنید تا iTunes متوجه نشود که شما ایرانی هستید.

مکانی که برای حساب Apple ID خود انتخاب می کنید باید با آدرس IP شما مطابقت داشته باشد.

هرگز اطلاعات بانکی مورد نیاز در طول توسعه را پر نکنید.

با خرید این لوازم ضروری ، برای خرید اپل آیدی نیازی به پرداخت مبلغی دوهزار تومان نیست. به سادگی زیر ده دقیقه وقت بگذارید و از وسایلی که در این تمرین آموزشی به تصویر کشیده شده است بیت بیت و به دو روش مختلف برای ساخت اپل آیدی استفاده کنید.

مراحل ساخت اپل آیدی

ابتدا باید برنامه iTunes را بارگیری و معرفی کنید تا در چارچوب کاری ویندوز یا Macintosh خود جای دهید. برای این کار می توانید بر روی گرفتن زیر و در بدو ورود به سایت iTunes ضربه بزنید ، آن را معرفی و آغاز کنید.

برنامه iTunes را بارگیری کنید

در پی معرفی برنامه ، دستگاه تغییر IP خود را آغاز کرده و پس از آن منطقه و IP خود را با استفاده از سایت iplocation.net بررسی کنید. این IP باید به ایالات متحده منتقل شود.

نحوه ساخت اپل آیدی 2018 و آدرس ایالات متحده برای ساخت اپل آیدی را بدانید

در تمام مراحل ، مطمئن شوید که دستگاه IP خود را تغییر دهید. به شرطی که انجمن IP ایران جدا شود ، برطرف می شود و شما باید یک بار دیگر راه را دنبال کنید.

در حال حاضر برنامه iTunes را که در گذشته گذشته معرفی کرده اید اجرا کنید و راه های خود را دنبال کنید.

مرحله اول:

به دنبال اجرای برنامه ، از برگه Record گزینه Sign In را انتخاب کنید.

نحوه ساخت اپل آیدی 2018 و آدرس ایالات متحده برای ساخت اپل آیدی را بدانید

مرحله دوم:

در پنجره ای که باز می شود ، بر روی گزینه Make New Apple ID کلیک کنید تا ابزاری برای ساخت Apple ID را تجربه کنید.

نحوه ساخت اپل آیدی 2018 و آدرس ایالات متحده برای ساخت اپل آیدی را بدانید

سطح سوم:

در این پیشرفت ، پیام خوش آمدید و مدیریت هایی که می توانند در اپل مورد استفاده قرار بگیرند نشان داده شده است که شما باید روی دکمه ادامه دهید با ضربه بزنید.

نحوه ساخت اپل آیدی 2018 و آدرس ایالات متحده برای ساخت اپل آیدی را بدانید

مرحله 4:

ایمیل: در این انتخاب آدرس ایمیل خود را وارد کنید.

کلید مخفی: در این گزینه عبارتی مخفی را انتخاب کنید که بیش از 8 رقم باشد. کلمه مخفی انتخاب شده باید شامل اعداد ، حروف بزرگ و کوچک و تصاویر باشد.

تأیید: در این انتخاب ، عبارت مخفی انتخاب شده را دوباره ببندید.

در آن مرحله گزینه “انتخاب شرایط و شرایط” را بررسی کنید و در آخر روی دکمه ادامه با دکمه کلیک کنید.

نحوه ساخت اپل آیدی 2018 و آدرس ایالات متحده برای ساخت اپل آیدی را بدانید

مرحله 5:

در این مرحله ، باید داده های خود را وارد کنید ، که شامل موارد زیر است:

عنوان: تعیین جنسیت

نام و نام خانوادگی: نام شما به زبان انگلیسی

نام خانوادگی: نام خانوادگی به زبان انگلیسی

تولد: در این انتخاب باید تاریخ تولد خود را وارد کنید. برای این کار می توانید به سایت time.ir مراجعه کرده و از ظرفیت تغییر در تاریخ ها برای دریافت تاریخ تولد خود استفاده کنید.

Security Data: در این منطقه باید داده های امنیتی را تمام کنید. از همین حالا ، سه گزینه در اینجا وجود دارد که باید در ابتدا یکی از سوالات را از بخش Enquiries انتخاب کنید و بعد از آن پاسخ مناسب را در جعبه پاسخ مناسب در زیر آنها انتخاب کنید.

توجه داشته باشید که برای وارد کردن پاسخ مناسب ، باید داده ها را به طور دقیق وارد کرده و آنها را یادآوری کنید. با فرض اینکه از کلید مخفی Apple ID خود غافل شوید ، برای بازیابی مجدد به این داده ها نیاز دارید.

نحوه ساخت اپل آیدی 2018 و آدرس ایالات متحده برای ساخت اپل آیدی را بدانید

در آخر ، بر روی گزینه Proceed with گرفتن کلیک کنید تا با نتیجه هماهنگ شود

خرید اپل ایدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *