آموزش تخصصی فنگشویی با آکادمی فنگ شویی ژاله معروف

هر آنچه می بایست درباره فنگ شویی بدانید : سنت چینی باستان از اصول طراحی داخلی برای بهبود زندگی شما استعمال می کند. فنگ شویی چیست و چه هدفی را دنبال می کند؟ فنگ شویی صرفا یک کلمه و واژه اهمیت به جهت طراحان داخلی و مشاوران املاک نیست: این یک فلسفه باستانی چینی است که به مردمان کمک می نماید تا کلیدی هماهنگ نمودن فضاهای زندگی خود با فضای سبز از شیوه طراحی فضایی ، در شیوه زندگی خود تعادل پیدا کنند. سوییچ چی به معنای انرژی هست که تمامی موجودات زنده را به نیز متصل می کند. گفته می شود که فنگ شویی از طرز اجرای اصول طراحی یگانه که باعث به روزی می شود ، اذن می دهد انرژی شما سوای محدودیت در خانه شما جریان یابد و کیفیت کلی زندگی شما را بهبود بخشد. تاریخچه فنگ شویی در 30 سال گذشته ، مضمون‌ فنگ شویی و عدد کوا در دنیای طراحی داخلی آمریکا طرفداران وفاداری پیدا کرده است ، البته فلسفه طراحی ریشه در چین باستان دارد. همین فلسفه از طالع بینی سرچشمه گرفته می باشد ،

زیرا فرهنگهای باستانی قطعات را طوری طراحی کرده اند که اهمیت اجرام آسمانی مانند ستارگان هماهنگ شوند. در ارتفاع هزاران سال ، تمرین کنندگان فلسفه را تصحیح کردند ، در نهایت آن را به برنامه ریزی شهری توسعه و گسترش دادند ، بعد آن را در خویش منزل متراکم کردند. در آیتم اسم فنگ شویی ، فنگ به معنی باد و شویی به معنا آب هست این عبارت از یک شعر باستانی در گزینه ارتباط زندگی انسان و محیط گرفته شده است.

اصول حساس فنگ شویی برای این که اذن دهید انرژی چی سوای زحمت در خانه شما جریان یابد ، فنگ شویی اصول زیادی را باید رعایت کند ، از مکان های ظریف به جهت چیدمان مبلمان (هرگز تخت را تحت پنجره قرار ندهید!)

تا گزینش رنگ جلوی خود. درب (بستگی به جهت کلیدی دارد) در حالی که کتب های مختلف فنگ شویی تنوع زیادی در این اصول ارائه می دهند ، در اینجا یک‌سری اشتراک وجود دارد که مبنا فلسفه را تشکیل می دهد. نقشه فنگ شویی باگوآ Bagua ، که به معنا هشت منطقهمیباشد ، یک نقشه انرژی میباشد که روی نقشه طبقه خانه شما قرار گرفته است. این یک شبکه سه در سه اهمیت هشت جعبه هست که هر کدام نمایانگر طبقه بندی متمایز از زندگی شما هستند-که به راحتی به ثروت ، شهرت ، عشق ، خانواده ، فرزندان ، دانش ، شغل و افراد موءثر ترجمه می شود-با جعبه مرکزی نماینده شما. در صورتی که هر یک از همین زمینه ها در زندگی شما نیاز به بهبود دارد ، بایستی اصول فنگ شویی مناسب را در فضای مربوط به منزل خود اعمال کنید.

پنج عنصر اصول فنگ شویی همچنین بر پنج عنصر: زمین ، فلز ، آب ، چوب و آتش متمرکز است. در حالی که هر کدام را می اقتدار به معنای واقعی کلمه و واژه از لحاظ ترکیب اصلی خانه (به تیتر نمونه ، مبلمان چوبی به جهت شومینه) در حیث گرفت ، آنها همینطور مهم احساسات ، رنگ ها ، اشکال و مناطق خاصی در نقشه باگوا مطابقت دارند.

در نهایت ، شما می بایست از طراحی داخلی به جهت ایجاد تعادل بین هر پنج عنصر برای بهترین جریان چی استفاده کنید ، به طوری که نیازهای شما در طول زندگی تغییر تحول می کند. یین و یانگ فلسفه ین و یانگ در اکثری از زمینه های مطالعاتی چین باستان ، از هنرهای رزمی گرفته تا پزشکی تا فنگ شویی شکافت کرده است

. این یک معنی دوگانگی است و نشان می دهد که نیروهای متقابل به هم متصل میباشند و به خواسته ساخت هماهنگی در کنار نیز فعالیت می کنند: یین یک انرژی منفعل و قابل انعطاف است ، در حالی که یانگ یک نیروی تعرضآمیز و جسورانه است. از آنجا که به طراحی داخلی مربوط می شود ، شما باید تعادل هر دو مدل انرژی را داشته باشید ، حیاتی انرژی yin در فضاهای آرام و متانت بخش مثل اتاق خواب یا حمام و انرژی یانگ در فضاهای اجتماعی تر و پربارتر مثل آشپزخانه یا این که دفتر عمل در منزل

. چطور می توانم فنگ شویی را در منزل خود وارد کنم؟ فنگ شویی یک سنت پیچیده می باشد و کلیدی اجزای متعددی می باشد که به جهت تفسیر تام به مطالعه متعددی نیاز دارد. در حالی که مطمئناً می توانید به تنهایی گام هایی در دنیای فنگ شویی بردارید ، بسیاری از افراد مشورت دارای متخصصان فنگ شویی را به جهت واقعاً بازسازی فضای خود موءثر می دانند. همینطور از شیوه تدریس فنگ شویی می توانید به خویش و اطرافیانتان کمک کنید. موقعیت فرماندهی در فنگ شویی کجاست؟ حالت فرماندهی نقطه ای در اتاقی می باشد که دورترین مسافت از درب هست و در راستای مستقیم آن نیست.

شما را مورب درب قرار می دهد. در حالت ایده آل ، شما باید یک دید واضح از درب داشته باشید. وضعیت فرماندهی جایی است که می خواهید بخش اعظم وقت خویش را در آن اتاق بگذرانید. راهبرد های فنگ شویی به شما سفارش می کند که همین موقعیت برنده را در اتاق گزینش کنید ، و چنانچه می توانید تخت ، میز عمل یا اجاق گاز خود را در یک راستای مورب قرار دهید. این سه قسمت از خانه شما مضاعف اساسی میباشند زیرا هر کدام بخش مهمی از زندگی شما را نشان می دهند. تختخواب به معنای شماست ، میز تحریر فن شماست و اجاق گاز نشان دهنده ثروت و تغذیه شماست.

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو